Gıda Sistemleri Ve Yönetimi Msc

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Cranfield'deki (teknoloji ve yönetim) en güçlü yönlerimizden yola çıkarak, Gıda Sistemleri ve Yönetimi Yüksek Lisansımız mevcut gıda tedarik zincirlerinin bütünleşik doğasını ve artan gıda güvenliği, kalite ve güvenlik için tüketicilerden gelen artan talebin etkin bir şekilde nasıl yönetileceğini araştırıyor.

Cranfield'in Gıda Sistemleri ve Yönetimi Yüksek Lisansı Avrupa'da hasat öncesi pazardan tüm gıda zincirine bakarken benzersizdir. Yönetim becerilerinizi geliştirir ve endüstri lideri öğretim ve sanayi ziyaretleri içerir. Bunlar sizi 21. yüzyılda gıda endüstrisinde farklı bir kariyer için donatacak. Bu kurs, endüstri öncülüğünde yapılan araştırmaların ardından geliştirilmiştir ve bilim, teknoloji ve yönetimi entegre eder. Hızla değişen gıda endüstrisindeki mevcut zorluklar, işverenlerin gıda tedarik zincirlerini anlayabilen ve etkili biçimde yönetebilen mezunlar aramasına öncülük ediyor.

Kimin icin?

Bu kurs, gıda endüstrisindeki bir kariyere ilgi duyan bilim veya teknoloji altyapısından yeni mezunlar için uygundur. Ayrıca, sektörde çalışan ve kariyerlerini ilerletmek için eğitim almak isteyen profesyoneller için de idealdir. Bilimsel, teknolojik ve yönetsel faktörlerin entegrasyonu sayesinde öğrenciler, gıda tedarik zincirlerini başarıyla anlama ve yönetmenin yanı sıra, daha kaliteli ve daha güvenli gıda üretimi elde etmek için gıda kaynaklarını daha verimli kullanmayı öğreneceklerdir. Modern dünyada güvenli gıda üretimi ve arzı ile ilgili konuların eleştirel bir değerlendirmesini sağlar.

Ders Yapısı

  • Sekiz ders modülü (% 40),
  • Grup projesi veya tez çalışması (% 20): Endüstriyel müşterilerimizden biri için mini danışmanlık projesinde çalışacaksınız,
  • Bireysel araştırma projesi (% 40).

Sanayi tarafından bilgilendirildi

Bu Yüksek Lisans, kursun gerçek dünya ile pazar ve endüstri odağıyla olan ilgisini korumasını sağlayan ticari ve ticari olmayan kuruluşlardan temsilcilerle bir endüstri danışma panelinden gelen girdilerden faydalanır. Bu katılım ve endüstri ile doğrudan temas, başarılı öğrencileri istihdam piyasasında aranan başarılı kılar.

Gelecek kariyeri

Cranfield'dan bir derece, kariyerinizi hızlı bir şekilde izleyerek daha ileri gitmenize ve daha hızlı ilerlemenize olanak sağlar. Edindiğiniz beceriler, dünyadaki üreticiler, gıda perakendecileri, zirai ilaç şirketleri, devlet kurumları, lojistik ve tedarik zinciri şirketleri ve araştırma kurumları tarafından talep edilmektedir. Mezunlarımız Unilever, PepsiCo, Warburton, G's Yetiştiricileri, Keşif Gıdaları, Adelie Gıdaları, MAKRO ve Syngenta gibi sektörün en başarılı şirketlerinden birinde ve AB Üniversiteleri ve Rothamsted Research gibi en prestijli araştırma kuruluşlarında çalışıyor.

Giriş koşulları

Birinci veya ikinci sınıf bir Birleşik Krallık Onur, ilgili bir bilimsel disiplinde; yaşam bilimi, gıda bilimi veya gıda mühendisliği gibi. Uygun mesleki deneyime sahip adaylar da başvurmaya davet edilir.

Son Güncelleme Şub 2019

Okul Hakkında

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Daha Az
Cranfield , Swindon + 1 Daha fazla Daha az