Gıda Sistemleri Ve Yönetimi Msc

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

genel bakış

Endüstri ile ve özellikle endüstri için geliştirilen Gıda Sistemleri ve Yönetimi Yüksek Lisans, gıda güvenliği ve gıda güvenliği gibi dünya çapında önemli sorunları iyileştirme konusunda tutkulu herkes için başarılı bir kariyere açılan bir kapıdır.

Bilimsel, teknolojik ve yönetsel yönlerin (uluslararası kabul görmüş Yönetim Okulumuz ve endüstri uzmanlarımızla paylaşılan öğretim) entegrasyonu sayesinde, sürdürülebilir, güvenli ve güvenli gıda tedarik zincirlerine ulaşmak için gıda kaynaklarının nasıl daha verimli kullanılacağını ve yönetileceğini öğreneceksiniz. Dünya.

Mezunlarımız işverenler tarafından çok rağbet görmektedir ve lisansüstü istihdam için İngiltere'de ikinci sıradayız (DLHE boylamsal anket, 2017).

Kimin icin?

Gıda Sistemleri ve Yönetimi Yüksek Lisans, yeni bilim veya teknoloji mezunları veya halihazırda gıda endüstrisinde kariyerlerini ilerletmek isteyen ve tam veya yarı zamanlı öğrenciler için esneklik ve destek sunan profesyoneller için uygundur. Dahası, hem İngiltere'den hem de dünyadan öğrenci mükemmelliğine olan bağlılığımızın bir parçası olarak, her yıl seçkin adaylara burslar sunacağız. Kurs, modern dünyada güvenli gıda üretimi ve tedariki ile ilgili konuların eleştirel bir takdirini karşılayacaktır.

Ders Yapısı

  • Sekiz ders modülü (% 40),
  • Grup projesi veya tez çalışması (% 20): Endüstriyel müşterilerimizden biri için mini danışmanlık projesinde çalışacaksınız,
  • Bireysel araştırma projesi (% 40).

Sanayi tarafından bilgilendirildi

Bu Yüksek Lisans, kursun gerçek dünya ile pazar ve endüstri odağıyla olan ilgisini korumasını sağlayan ticari ve ticari olmayan kuruluşlardan temsilcilerle bir endüstri danışma panelinden gelen girdilerden faydalanır. Bu katılım ve endüstri ile doğrudan temas, başarılı öğrencileri istihdam piyasasında aranan başarılı kılar.

Gelecek kariyeri

Hızlı bir şekilde değişen gıda endüstrisinde rekabetin yoğunlaşmasıyla birlikte gıda kalitesi, beslenme ve güvenlik konularında artan tüketici bilinirliği ve talebi, modern bir küresel ekonomik pazarda anahtar gıda zincirlerinin yönetiminde başarılı olabilen bireylere talep yarattı .

Cranfield mezunları dersten sonra ilgili işi başarmakta çok başarılıdırlar. Halihazırda sektörde çalışan profesyoneller için, Cranfield yeterlilikleri hem adaylara hem de işverenlerine fayda sağlayarak kariyerlerini artırır.

Bu dersin mezunları, Kıdemli Geliştirme Teknoloji Uzmanı, İnovasyon Yöneticisi, Tedarik Zinciri Koordinatörü ve Yardımcı Bilim İnsanı dahil olmak üzere bir dizi rolde çalışmaya başladılar. Mezunlarımızın PepsiCo, Chia Şirketi, Bowman'ın Malzemeleri ve MMUK'u da dahil etmek için ilerlediği şirketler.

Giriş koşulları

Birinci veya ikinci sınıf bir Birleşik Krallık Onur, ilgili bir bilimsel disiplinde; yaşam bilimi, gıda bilimi veya gıda mühendisliği gibi. Uygun mesleki deneyime sahip adaylar da başvurmaya davet edilir.

Son Güncelleme Nis 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Daha Az
Cranfield , Swindon + 1 Daha fazla Daha az