Geleceğin Gıda Sustainability Msc

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

genel bakış

Gıda güvenliği zamanımızın en büyük endişelerinden biridir. Herkes için yeterli ve besleyici gıda üretimi, mevcut kaynakların makul ve sürdürülebilir bir şekilde kullanılması, özellikle iklim değişikliğinin gıda üretimi üzerindeki beklenen etkileri göz önüne alındığında, dünya çapında kilit bir önceliktir.

Geleceğe Yönelik Gıda Sürdürülebilirliği Yüksek Lisans Programı, öğrencilere gıda güvenliği ve sürdürülebilirliği teknik ve / veya stratejik düzeyde sağlama konusunda çalışmalarını sağlayacak temel bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlar. En ileri teknolojiler ve ortaya çıkan trendler sürdürülebilirlik bağlamında sunulmakta ve tartışılmaktadır. Bununla birlikte, ilgili sanayi sitelerini ziyaret etmek, öğrencileri endüstriye en uygun teknolojiye maruz bırakmayı ve onlara gıda tedarik zinciri zorlukları hakkında gerçek bir his vermeyi amaçlamaktadır.

Kimin icin?

Gıda endüstrisi veya gıda ile ilgili kuruluşlarda kariyer yapmak isteyen, tarım, gıda bilimi, yaşam bilimi veya sosyal bilime dayalı bir geçmişe sahip yeni mezunlar. Bu kurs, kariyerlerini bir adım öteye taşımak isteyen tarım veya gıda endüstrisindeki profesyoneller için, kurumlarında daha yönetsel / stratejik pozisyonlarda ilerlemelerine yardımcı olacakları için de uygundur.

Mezunlarımız gelecekteki senaryoları geliştirme ve değerlendirme ve gıda ile ilgili herhangi bir bağlamda karar vermeyi ve risk değerlendirmesini kolaylaştıracak finansal ve ekonomik değerlendirmeleri üstlenebilecek becerilere sahiptir.

Ders yapısı

  • Sekiz ders modülü (% 40),
  • Grup projesi: Endüstri öncülüğünde danışmanlık tipi proje (% 20),
  • Bireysel araştırma projesi (% 40).

Sanayi tarafından bilgilendirildi

Tabii, gerçek dünyayla olan ilgisini korumasını sağlamaya yardımcı olan bir endüstri danışma panelinin (gıda endüstrisinden bir grup temsilci) girmesinden faydalanmaktadır. Ulusal ve uluslararası çeşitli araştırma ve danışmanlık projelerinde liderlik ve işbirliği yapıyoruz.

Gelecek kariyeri

Çeşitli gıda tedarik zincirlerinin sürdürülebilirliği sadece gıda endüstrisi için değil aynı zamanda devlet daireleri, araştırma kuruluşları ve çok sayıda STK için de endişe vericidir. Bu çeşitli kamu ve özel kuruluşların hepsinin, bu zorluğu gidermek için belirlenen becerilere sahip kişileri işe almak için acil ihtiyaçları vardır. MSc, gıda endüstrisindeki kariyerlere, devlet dairelerine, STK'lara ve sürdürülebilirlik yöneticileri, teknik gelişim yöneticileri, ürün teknoloji uzmanları, tedarik zinciri analistleri ve idari işler danışmanları gibi rollere sahip araştırma kuruluşlarına kapılar açar.

Giriş koşulları

Birinci veya ikinci sınıf İngiltere Onur, ilgili bir bilim veya sosyal bilime dayalı bir disiplinde; veya bu İngiltere niteliklerinin uluslararası karşılığı. Uygun mesleki deneyime sahip adaylar da başvurmaya davet edilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Daha Az
Cranfield , Swindon + 1 Daha fazla Daha az