Gelişmiş Hareketli Grafik Ustası

Genel

3 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

  • Modaliteler: Yüz yüze veya Çevrimiçi (Canlı)
  • Sonraki başlangıç : 29 Haziran veya 14 Ekim 2020 | Süre : 540 saat ( 10 ay )
  • Kayıt dönemi açık

Motion Graphics Yüksek Lisans, görsel-işitsel sektörle, daha spesifik olarak VFX ve 3D hareketli grafiklerle ilgilenen kişileri hedef alır, Yüksek Lisans'ın yeterli kullanımı için önceden bilgi gerekmez.

minions, animation, figure

Motion Graphics Yüksek Lisans'ın İçeriği

Gelişmiş Hareketli Grafikler Ustası, daha sonra onlara hareket ("hareket") veya animasyon sağlayabilmeniz için her tür 3B multimedya çalışmasını (videolar veya görüntüler) gerçekleştirmeyi öğrenmenize olanak tanır.

Bu Yüksek Lisans Derecesinin içerdiği grafik tasarım modülü sayesinde öğrenci, bu tür bir proje için Adobe'nin en prestijli ve önemli araçları olan Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe Indesign sayesinde herhangi bir tasarım yapabilmek için gerekli bilgileri edinecektir. Bu araçlara hakim olduğunuzda, hayal gücünüzün bilgisayar ekranına getiremeyeceğiniz bir tasarımı olmayacak.

Öte yandan, dijital video (VFX) ve hareketli grafik düzenleme ve post prodüksiyon modülü sayesinde, öğrenciler görsel-işitsel post prodüksiyon için en önemli yazılımı kullanmayı öğrenecekler: Adobe Premiere ve Adobe After Effects . Adobe Premiere, son derece sezgisel arayüzü ve kullanım kolaylığı ve videoları mükemmel kalite ve dinamizmle düzenlemenize olanak tanıyan filtreleri ve geçişlerinin gücü nedeniyle en yaygın kullanılan video düzenleme aracıdır. Ayrıca, dijital video düzenleme için eksiksiz bir araç olan sesle çalışmaya izin verir. Aynı şekilde Adobe After Effects, temelde katmanların üst üste binmesinden oluşan profesyonel hareketli grafikler ve özel efektlerin gerçekleştirilmesinin yanı sıra, bir kompozisyonda oluşturulması veya uygulanması için tasarlanmış bir stüdyo formuna sahip bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Bu önceki iki modüle, profesyonel 3D modelleme, doku oluşturma, animasyon ve renderleme ihtiyaçlarını karşılayan Cinema 4D modülünü eklemeliyiz. Cinema 4D, her sektöre ve tüm beceri düzeylerine uygun özelleştirilebilir ayarlar sunar. Ayrıca Adobe Photoshop veya After Effects ile entegrasyonu sayesinde animasyonlar, sahneler ve karmaşık 3B öğelerle çalışabilirsiniz.

Kariyer fırsatlarının

  • Hareket grafiker / tasarımcı 3D
  • Dijital Video Teknisyeni
  • VFX Uzmanı
  • Dijital video düzenleyici
  • Dijital video post prodüktörü
  • Dijital video aydınlatıcı
  • Reklam ajansları, televizyon ağları, görsel-işitsel prodüksiyon şirketleri için serbest çalışma

modaliteleri

Şahsen veya Çevrimiçi : Hareketli Grafikler Yüksek Lisansını Madrid veya Sevilla'da şahsen alabilir veya Motion Graphics Yüksek Lisans'ı çevrimiçi yapabilirsiniz . Çevrimiçi modalite her zaman canlı (canlı olarak) öğretilir, ancak bu kaydedilmiş sınıfların bir deposu öğrencilerin talebi üzerine korunur. Öğrenciler ayrıca, sınıflara ve günlük olarak kendi eğitimlerine katılmak üzere Google tarafından geliştirilmiş güçlü ve sezgisel bir sanal kampüse sahiptir.

fiyat

4.450 €. "Yomequedoencasa" kodunu girerek 2020 yazında eğitim almak için kayıt olursanız, çalışmalarınızın toplam ücretinden % 40 İNDİRİM kazanın. Veya Ekim ayında başlayacak kayıt işlemi sırasında "gelecekteki tasarım" kodu kullanılarak gösterilen fiyat üzerinden % 25 İNDİRİM (sınırlı süreli teklif).

finansman

10 aya kadar. Sekreterlikte danışma.

Bu çalışmalar için mevcut Üniversite Yüksek Lisans Diploması

Bu seçeneği yalnızca kayıt işlemi sırasında seçmeniz ve Madrid Mesafe Üniversitesi'nin (UDIMA) üniversite ücretlerini karşılamak için ek bir miktar ödemeniz gerekir.

Son Güncelleme Ağu 2020

Okul Hakkında

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Pa ... Devamını oku

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Partner, especializado en el sector del diseño y marketing digital, con sedes en Madrid, Sevilla y próximamente también en Lisboa. Nuestros cursos, masters y títulos superiores se desarrollan en cuatro áreas: Diseño gráfico, Desarrollo web, Marketing Digital y Edición y Postproducción de Vídeo Digital (VFX) y Motion Graphics. Daha Az
Madrid , Sevilla , Madrid + 2 Daha fazla Daha az