Gelişmiş Su Yönetimi Msc

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

genel bakış

Gelişmiş Su Yönetimi kursu Çevresel Su Yönetimi konusundaki 30 yıllık mirasımızı temel alır. Su yönetiminde çağdaş konuları ve yenilikleri ve öğrencileri suda zorlu bir kariyere daha iyi hazırlamak için benzersiz bir entegre beceri eğitim programı içerir.

Suyu yönetmek toplumun en büyük zorluklarından biridir. Bir zamanlar bol miktarda doğal kaynak olan şey, şimdi gelecek nesiller için kullanılabilirliğini ve kalitesini sağlamak için dikkatli bir yönetim gerektiriyor. Su sektöründe lider kuruluşlarla ortaklaşa geliştirilen Advanced Water Management MSc, sizi su endüstrisinde, hükümette, danışmanlıkta ve hayır sektöründe su kaynaklarının kullanımını optimize eden başarılı ve ödüllendirici bir kariyere hazırlayacaktır.

Ders yapısı

Gelişmiş Su Yönetimi programı üç bileşenden oluşur: sekiz modül (% 40), Grup Projesi (% 20) ve Bireysel Tez Projesi (% 40) içeren resmi olarak öğretilen bir bileşen.

Bireysel proje

Tez proje koordinatörlerine danışarak bireysel projenizi seçebileceksiniz. Bireysel proje, bağımsız araştırma yapma, orijinal bir şekilde düşünme ve çalışma, bilgiye katkıda bulunma ve gerçek sorunların üstesinden gelme yeteneğinizi gösterme fırsatı sunar. Endüstrinin sponsor olduğu veya mevcut Araştırma Konseyi, AB veya endüstri tarafından finanse edilen araştırmalarla ilgili projeler üzerinde çalışma seçeneğine sahipsiniz.

Grup projesi

Cranfield University MSc'ye özel bir bileşeni, grup projesidir. Grup projeleri genellikle endüstri ortakları tarafından desteklenir ve öğrencilere ekip çalışması, kaynakları yönetme ve raporlama ve sunum becerilerini geliştirme ile birlikte işyerinde gerçek zorluklar üzerinde çalışma deneyimi sağlar. Kazanılan deneyim, hem öğrenciler hem de potansiyel işverenler tarafından çok değerlidir.

Gelecek kariyeri

Çevresel Su Yönetimi mezunları, su endüstrisi, devlet, çevre ve mühendislik danışmanlığı ve hayır sektörünün her kademesinde çalışan tüm İngiltere, AB ve dünyada bulunur.

Giriş koşulları

Minimum gereksinimler: İngiltere birinci veya ikinci sınıf Onur derecesi ile ilgili bir konuda; eşdeğer bir uluslararası nitelik; Ikinci sınıf onur altında bir derece ile ilgili iş deneyimi. Resmi giriş şartlarımızı yerine getirmiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

ATAŞ Sertifikası

İngiltere'de okumak için vize almak isteyen öğrencilerin bu kursa katılmak için ATAS sertifikası başvurusunda bulunmaları gerekebilir.

Son Güncelleme Nis 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Daha Az
Cranfield , Swindon + 1 Daha fazla Daha az