Gelişmiş Su Yönetimi Msc

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Tüm dünyada akarsular, nehirler, göller, sulak alanlar ve yeraltındaki suyun kalitesi ve miktarı, insan faaliyetlerinden önemli ölçüde etkilenir. Cranfield University , öğrencilere günümüzün gelişmiş su yönetimi sektöründeki bir kariyerde bu zorlukların üstesinden gelmek için gerekli güncel becerileri ve bilgileri sağlamak için endüstri bağlantılarımızdan yararlanıyoruz. Elbette çevre su yönetimi sorunlarını çözmek için gerekli uzmanlığı geliştirmek isteyen mezunlar için idealdir. Mevcut bilim, politika ve uygulama bilgilerinizi tamamlamak ve genişletmek için tasarlanmıştır. Son öğrenciler bize mühendislik (inşaat, hidrolik, ziraat), fiziki coğrafya, kimya ve çevre bilimlerinin yanı sıra profesyonel kariyer alanlarında lisans ve yüksek lisans derecelerinden katıldılar. Güçlü endüstri bağlantılarımız, kursu özellikle su endüstrisinde, hükümet veya çevre ve mühendislik danışmanlığında ve su kalitesi, su kaynakları, su habitatı ve yaban hayatı, taşkın savunması ve politika dahil olmak üzere çok çeşitli rollerde çalışmak isteyenler için uygun kılmaktadır. .

Ders yapısı

Çevresel Su Yönetimi programı üç bileşenden oluşur: sekiz modül (% 40), Grup Projesi (% 20) ve Bireysel Tez Projesi (% 40) içeren resmi bir öğretilmiş bileşen.

Bireysel proje

Dört aylık bireysel araştırma projesi sanayi veya akademi içerisinde gerçekleştirilebilir. Yarı zamanlı adaylar, dersin bu unsurunu iş yerlerinde üstlenebilirler. Kursun bu önemli kısmı, öğretilen aşamada edinilen araştırma becerilerini ileri su yönetimi ile ilgili pratik bir soruna uygulamanıza olanak sağlar.

Grup projesi

Grup projesi, öğrencilere akademik denetim altında çalışırken danışmanlık amaçlı bir projenin sorumluluğunu alma fırsatı sağlıyor. Başarı, çeşitli faaliyetlerin entegrasyonuna ve üzerinde anlaşmaya varılan hedefler, son başvuru tarihleri ​​ve bütçeler arasında çalışmaya bağlıdır.

Gelecek kariyeri

Çevresel Su Yönetimi mezunları, su endüstrisi, devlet, çevre ve mühendislik danışmanlığı ve hayır sektörünün her kademesinde çalışan tüm İngiltere, AB ve dünyada bulunur.

Giriş koşulları

Minimum gereksinimler: İngiltere birinci veya ikinci sınıf Onur derecesi ile ilgili bir konuda; eşdeğer bir uluslararası nitelik; Ikinci sınıf onur altında bir derece ile ilgili iş deneyimi. Resmi giriş şartlarımızı yerine getirmiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

ATAŞ Sertifikası

İngiltere'de okumak için vize almak isteyen öğrencilerin bu kursa katılmak için ATAS sertifikası başvurusunda bulunmaları gerekebilir.

Son Güncelleme Kas 2019

Okul Hakkında

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Daha Az
Cranfield , Swindon + 1 Daha fazla Daha az