Gelişmiş Tasarım, Strateji ve Girişimcilik Yönetiminde Usta

Genel

Program açıklaması

Bu yüksek lisans derecesi, yeni iş ve sosyal senaryolara adapte olmanızı sağlayacak, size geniş bir strateji bilgisi ve gerçek projeleri hayata geçirmek için yaratıcı girişimciliğe yaklaşmanın çeşitli yollarını sağlayacaktır.

DSC06503ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" />

Temel veri

 • Derece: Gelişmiş Tasarım, Strateji ve Girişimcilik Yönetimi Yüksek Lisansı, Pompeu Fabra Üniversitesi (UPF) ve ELISAVA tarafından Rotterdam Business School ile işbirliği içinde verilen kendi derecesi
 • Yön: Jorge Rodríguez Nieto
 • ECTS kredisi: 60
 • Süre: Ekim 2020 - Temmuz 2021; Perşembe ve Cuma: değerlendirmeler ve konferanslar.
 • Fiyat: Ekim 2020: 11.000 € (+ 450 € ön kayıt)
 • Dil: İngilizce
 • Saha gezisi: Giderler dahil değildir
 • Erişim ve giriş koşulları: Resmi üniversite derecesi veya dengi. İş fikri veya ana proje geliştirme niyeti.

tanıtım

Tasarım yönetimi sürekli değişen pazarlara uyum sağlamaya yardımcı olabilir mi? Gelişmiş Tasarım, Strateji ve Girişimcilik Yönetimi Yüksek Lisansında, kullanıcı ve pazar ihtiyaçlarına cevap verebilecek misiniz?

Tasarım giderek artan bir şekilde kullanıcıların / tüketicilerin, pazar dinamiklerinin ve iş stratejilerinin ihtiyaçlarının bulunduğu karmaşık yönetimin kesişen bir etkinliği olarak algılanmaktadır. Aynı şekilde, tasarım yönetimi olarak da bilinen yönetim metodolojileri, günümüz pazarlarının ve iş ruhlarının değişen ve dinamik akışına uyum sağlayamamıştır.

Yeni kalıplar planlama ve yaratma ihtiyacı, katı yapıların kırılmasını ve sürekli bir değişim zamanına, yeni toplumlara ve gelişmekte olan pazarlara uyarlanabilen daha organik metodolojilerin benimsenmesini gerektirir. Bu yeni planlama, yaratıcı ve iş profesyonelleri için proje geliştirme modelleri ve daha yaratıcı şirketler için bir model olarak önceden tasarlanmış yeni fikirler ile strateji ve girişimciliğe odaklanmalıdır.

Bu program pratik bir öğrenme metodolojisine dayanmaktadır ve katılımcıların derslerin ilk ayında geliştirecekleri gerçek iş projeleri ile çalışmaktadır. Katılımcılar kendi iş projelerini getirebilir veya sınıf arkadaşlarıyla işbirliği yapabilirler. Amaç, yatırıma hazır bir proje ile yüksek lisansını tamamlamaktır.

Gelişmiş Tasarım, Strateji ve Girişimcilik Yönetimi (MaDE) Yüksek Lisans , girişimcinin mevcut ihtiyaçları için hem esneklik hem de destek sunan geleneksel olmayan bir yapıya sahiptir. Barselona'da dört, Rotterdam'da üç modül daha yer alıyor (öğrenciler yılda üç kez en az bir hafta Rotterdam'a seyahat edecekler). Çevrimiçi ve yerinde seminerlerin bir kombinasyonu, katılımcıların çalışmalarına sürekli destek sağlar.

Bu kurs ELISAVA Tasarım, Strateji ve Yönetim ekibi tarafından tasarlanmıştır ve Rotterdam İşletme Okulu ile işbirliği içinde yürütülmektedir.

hedefleri

 • Bu program, katılımcılara ürün ve hizmetlerin üretimi ve dağıtımı için yeni değişim dinamiği hakkında bilgi edinmek için gerekli araçları ve ortamları sağlamayı amaçlamaktadır.
 • Amacı, katılımcılara yeni projeler geliştirmek ve halihazırda mevcut olanları optimize etmek için bilgi sağlayan disiplinlerarası sinerjiler üretmektir.
 • Program, öğrencileri mevcut dünyanın yeni iş, sosyal ve coğrafi senaryolarına uyum sağlayan tasarım yönetimi çalışma metodolojileri hakkında bilgi ve uygulama konusunda eğitecektir. Bunu yapmak için katılımcılara stratejiler hakkında geniş bir anlayış ve Strateji ve Yönetim açısından yaratıcı girişimciliğe yaklaşmanın çeşitli yollarını sağlayacaktır.

yeterlilikler

 • Girişimci beceri ve yeterlilikler.
 • İş fikirlerinin başlatılması ve geliştirilmesi için stratejik yeterlilikler.
 • İş modeli geliştirme becerileri.
 • Yaratıcı ve yaratıcı olmayan endüstriler için iş fikirlerinin geliştirilmesi ve uygulanması.
 • Proje yönetimi Bir şirketi yönetmek için idari beceriler.
 • Karar vermek ve iş fikirlerine yatırım yapmak için finansal beceriler.
 • İş ağları Topluluk önünde konuşma Eşler arası beceri geliştirme.
 • Dijital ürün ve hizmetlerin, e-ticaretin ve perakende satışın tasarımı ve prototipi.
Son Güncelleme May 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architectu ... Devamını oku

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architecture in Europe according to the Domus magazine. Daha Az