Girişimcilik, Yenilikçilik ve Girişimcilik Msc

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Ders özeti

Girişimcilik, İnovasyon ve İşletme Geliştirme Yüksek Lisans, gelecekte kendi işini kurmaya ya da bir kuruluşun inovasyon ve geliştirme alanında çalışmaya karar verip vermeme konusunda öğrencilerin girişimci zihniyetlerini geliştirmelerini ve test etmelerini kolaylaştırmayı amaçlayan son derece pratik bir programdır. .

Öğrenci yolculuğu, başlangıç öncesi aşamada muhtemel iş girişimi hakkında fikir oluşturmaktan, nihai projelerinin bir parçası olarak potansiyel yatırımcılara adım atmak veya kitle fonlaması kampanyaları yoluyla para toplamaktan başlayacaktır.

Ayrıca, kişisel ve mesleki becerilerinizin yanı sıra fikirlerinizi daha da geliştirmek için de mentor olacaksınız.

Program boyunca, girişimciler, hızlandırıcılar ve yatırımcı ağlarımız aracılığıyla Londra'nın hareketli iş dünyası ile iletişim kurma imkanı bulunacaktır.

Profesyonel sunumlar, konferanslar ve ağ oturumları ile Westminster Girişimcilik Derneği aracılığıyla tomurcuklanan girişimcileri destekleyen güçlü bir öğrenci topluluğu da bulunmaktadır.

Öğrenme deneyimi, iş zorlukları (hem İngiltere merkezli hem de uluslararası) ve girişimcilerle yakın etkileşimler gibi çeşitli pratik aktivitelerle takım öğrenmeye ve probleme dayalı öğrenmeye öncelik veren deneyimsel bir öğrenme yaklaşımına dayanmaktadır.

Kursun öne çıkan konularından biri de potansiyel yatırımcılara gerçek hayattaki adımlarla birleşen nihai proje. Öğrencilerimiz, kursun bir parçası olarak girişimci bir faaliyet başlatmak (ve mutlaka iş değil) için gerçek hayattan bir süreç deneyimleyeceklerdir.

Ders yapısı

Aşağıdaki modüller, bu derste ne çalışacağınızın bir göstergesidir.Çekirdek modüller

 • İşletmeler için Analytics
 • Yaratıcılık ve yenilik yönetimi
 • Kurumsal gelişim
 • Girişimcilik pazarlaması
 • Girişimci zihniyet ve fırsat yaratma
 • Girişimcilik projesi
 • Dijital ekonomide girişimcilik ve yenilikçilik
 • Tasarım düşüncesiyle yenilik

Giriş koşulları

İngiltere, Honors ile birinci derece, sınıflandırma 2.2 veya üzeri veya uluslararası bir eşdeğer derece ile.
Anadili İngilizce olmayan öğrencilerin normalde her bir öğede minimum 6,0 puan ile IELTS 6.5 veya eşdeğeri geçmeleri beklenir.

İstisnai olarak, herhangi bir sektörde veya sektörde önemli bir iş deneyimi (yaklaşık üç yıl) olan uygulayıcılar kabul için kabul edilecektir. Girişimcilik deneyimi, fırsat tanımlamasını (örneğin potansiyel bir işletme için bir fikir üretme veya bir işletme sahibi olarak bir gelecek için ilgi oluşturma), organizasyon ve kaynakların koordinasyonu (örneğin, bir Kilise / Dernek projesi veya bir topluluk içindeki bazı konular hakkında farkındalığı arttırmak için bir bağış toplama faaliyeti veya bir kampanya gibi ekipleri ve kaynakları koordine etmeyi içeren bir proje yürütmek) ve mutlaka bir işletmeyi yürütmemek.

Kariyer geliştirme merkezi

Kariyer Gelişim Merkezimiz, 2017 Ulusal Lisans İstihdam Edilebilirlik Ödüllerinde En İyi Üniversite Kariyer Hizmeti için kısa listeye girdi.

Dünyada 3.000'den fazla işveren ağı ve deneyimli kariyer danışmanlarından oluşan bir ekiple, başarılı olmanıza yardımcı olmak için buradayız.

2015–16 döneminde, 1.500'den fazla öğrenciye, çeşitli sektörlerde işe yerleştirme bulmalarında yardımcı olduk, 250 işveren kampüste 14 beceri ve kariyer fuarına katıldı.

Westminster öğrencisi olarak, çalışmalarınız boyunca ve mezun olduktan sonra hizmetlerimize erişebileceksiniz.

Sana yardımcı olabiliriz:

 • Kursunuzla ilgili iş yerlerini bulmak,
 • gönüllü deneyim dahil yarı zamanlı / tatil, yerleştirme ve mezuniyet işleri bulmak,
 • İstihdam edilebilirliğinizi arttırmak için uluslararası fırsatlar bulmak,
 • Kendinizi işverenlere etkili bir şekilde pazarlamak,
 • daha iyi özgeçmiş ve başvuru formları yazmak,
 • Mülakat ve kurumsal becerilerinizi geliştirmek,
 • Kariyerinizi kariyer danışmanlarımızla planlayın,
 • İşverenlerle tanışın ve yıl boyunca işveren fuarlarımızda, kariyer sunumlarınızda ve ağ oluşturma organizasyonlarımızda kariyer seçeneklerinizi keşfedin.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Devamını oku

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Daha Az