Grafik Tasarım Ustası

Genel

3 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

 • Modaliteler: Yüz yüze veya Çevrimiçi (Canlı)
 • Önümüzdeki hafta başlangıcı : 29 Haziran veya 14 Ekim 2020 | Süre : 360 saat ( 6-7 ay )
 • Bir sonraki başlangıç Hafta Sonu : 16 Ekim 2020 | Süre : 360 saat ( 12 ay )
 • Kayıt dönemi açık

Grafik tasarımdaki bu yüksek lisans derecesi, tasarım, grafik üretimi ve reklam yaratıcılığı dünyasıyla ilgilenen herkese yöneliktir. Grafik Tasarım Yüksek Lisansını tamamlamak için önceden bilgi veya yeterlilik gerekli değildir.

136327_pexels-photo-326501.jpeg

Grafik Tasarım Ustasının İçeriği

Madrid ve Seville'de Grafik Tasarım Okulu olarak 25 yıldan fazla bir süredir yüksek lisans derecemiz ve gücümüz. Bu Üstat bize bugün sahip olduğumuz takdiri kazandı ve ana burçlarımızdan biridir.

Grafik Tasarım Yüksek Lisansında öğrenci, kurumsal kimlik, reklam tasarımı, dijital görüntü işleme veya fotoğraf rötuşlama, editoryal tasarım ve herhangi bir yaratıcı veya reklam sürecinin anlayış ve geliştirilmesinde en önemli teorik ve pratik temelleri öğrenecektir. Bir yandan Grafik Tasarım modülü (Adobe Tasarım Araçları) sırasında, istediğimizi iletmek için tasarımlar yapmamızı sağlayan araçların kullanımı derinleştirildi: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop ve Adobe InDesign. Adobe paketindeki bu araçlar sayesinde öğrenci, Adobe Photoshop sayesinde görüntülerin nasıl oluşturulacağını, düzenleneceğini ve rötuşlanacağını (dijital görüntü işleme) öğrenmek için profesyonel bilgi edinecek ve herhangi bir reklam tasarımı, marka geliştirmek için Adobe Illustrator'ın tüm olanaklarından yararlanacaktır. veya illüstrasyon ve Adobe InDesign ile mükemmel editoryal tasarımlar yapın.

İkinci aşamada, Grafik Üretimi ve Yaratıcılık modülü sırasında, öğrencinin hedeflenen projeleri veya nesneleri yürütmek amacıyla bir dizi faktör ve öğeyi programlamak, projelendirmek, koordine etmek, seçmek ve düzenlemek için gerekli becerileri öğrenmesi amaçlanmaktadır. görsel iletişim, grafik üretim ve reklamcılık, üç bölüm halinde yapılandırılmıştır:

 • Grafik Üretimi: Yüksek lisans derecesinin bu bölümünde öğrenciler, farklı baskı ve görselleştirme sistemleri tekniklerine uygun olarak grafik üretim süreçlerini yürütmek için gerekli bilgileri elde edeceklerdir: “grafik proje” tanımı ve iş planlaması, görsel dil ( tasarımda uygulamalı örnekler), tasarım unsurları (kavramsal, görsel, ilişkisel ve pratik unsurlar), tasarımda karakteristik kompozisyonlar, renk (rengin doğası, renk psikolojisi, tasarımda uygulamalı örnekler), RGB ve CMYK, görüntü dijital (boyut ve çözünürlük), format türleri (PDF, PDF.X, TIFF, EPS, GIF, PNG, PEG), baskı türleri, yüzeyler ve örnekler, geniş format için tasarım (yüzeyler ve örnekler) ...
 • Tasarıma uygulanan yaratıcılık: Yüksek lisans derecesinin bu bölümünde, öğrenciler yeni fikirler üretmek için en önemli teknikleri ve bunların grafik tasarım ve reklamcılık alanındaki uygulamalarını öğrenecekler: görsel iletişim (bir görüntü aracılığıyla iletme), yaratıcılık kavramları ve yaratıcı tutum, grafik tasarım ortamındaki yaratıcı süreç, yaratıcı süreçler (beyin fırtınası, duygudurum tahtaları vb.), kurumsal kimlik (marka oluşturma süreci), yazı karakterleri (sınıflandırma ve tip kombinasyonları), tasarıma uygulanan tipografi, stratejiler marka, kimlik kılavuzu, uygulamalar, kurumsal kırtasiye, fikir arama yöntemleri (pinterest, Domestika, behance, vb.), temel paketleme teorisi, temel düzen teorisi, kağıt türleri, yüzeyler, ağırlıklar, özel mürekkepler, kalıplar, vb. (Örnekler).
 • Grafik endüstrisindeki gerçek projelere dayalı nihai proje.

Kariyer fırsatlarının

 • Grafik tasarımcı
 • Dergilerde, prodüksiyon şirketlerinde ve reklam ajanslarında sanat yönetmeni
 • Editoryal düzen tasarımcısı
 • Yaratıcı reklam
 • Ambalaj uzmanı
 • Dijital görüntü işleme ve rötuşta uzman
 • Reklam tasarımında uzman
 • Reklam Yazarı
 • Marka ve vücut kimliği konusunda uzman

modaliteleri

Online kişi ya In: Sen bizzat Madrid veya Seville grafik tasarımı konusunda yüksek lisansını almak veya online grafik tasarımı konusunda yüksek lisans yapabilirsiniz. Çevrimiçi modalite her zaman canlı (canlı olarak) öğretilir, ancak bu kaydedilmiş sınıfların bir deposu öğrencilerin talebi üzerine korunur. Öğrenciler ayrıca, sınıflara ve günlük olarak kendi eğitimlerine katılmak üzere Google tarafından geliştirilmiş güçlü ve sezgisel bir sanal kampüse sahiptir.

Öğrenci Sayısı

CEI'deki en büyük sınıf 15 öğrenci kapasitesine sahiptir ve en küçüğü 8 kişiliktir ve yaklaşık 10 kişilik gruplar normaldir. Grup açılışı için minimum öğrenci sayısı 4 öğrencidir.

fiyat

3250 €. "Yomequedoencasa" kodunu girerek 2020 yazında eğitim almak için kayıt olursanız, çalışmalarınızın toplam ücretinden % 40 İNDİRİM kazanın. Veya Ekim ayında başlayacak kayıt işlemi sırasında "gelecekteki tasarım" kodu kullanılarak gösterilen fiyat üzerinden % 25 İNDİRİM (sınırlı süreli teklif).

finansman

10 taksite kadar. Sekreterliğe danışın.

Bu çalışmalar için mevcut Üniversite Yüksek Lisans Diploması

Bu seçeneği yalnızca kayıt işlemi sırasında seçmeniz ve Madrid Mesafe Üniversitesi'nin (UDIMA) üniversite ücretlerini karşılamak için ek olarak 500 € ödemeniz gerekir.

Son Güncelleme Ağu 2020

Okul Hakkında

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Pa ... Devamını oku

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Partner, especializado en el sector del diseño y marketing digital, con sedes en Madrid, Sevilla y próximamente también en Lisboa. Nuestros cursos, masters y títulos superiores se desarrollan en cuatro áreas: Diseño gráfico, Desarrollo web, Marketing Digital y Edición y Postproducción de Vídeo Digital (VFX) y Motion Graphics. Daha Az
Madrid , Sevilla , Madrid + 2 Daha fazla Daha az