Hava-Uzay Sistemleri Mühendisliğinde Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

Hava-Uzay Sistemleri Mühendisliği (MSASE) Yüksek Lisans programı, onları iş piyasaları veya doktora çalışmaları için etkili bir şekilde hazırlayacak olan havacılık sistemleri mühendisliği alanındaki teorik çalışmalara ve pratik deneyimlere odaklanan lisansüstü çalışma olanakları sağlamak üzere tasarlanmıştır. MSASE programı, geleneksel Havacılık ve Uzay Mühendisliği programlarından farklıdır, çünkü yüksek dereceli doktora derecemizden sonra modellenen disiplinlerarası çalışma gereksinimi ile genişlik gerektirmektedir. program ve böylece hem modern havacılık programlarında gerekli olan güçlü bir şekilde ihtiyaç duyulan sistem anlayışını hem de doktora için doğal bir basamak taşı oluşturur. programı.

Neden Havacılık ve Uzay Sistemleri Mühendisliğini Seçmelisiniz?

Makine ve Malzeme Mühendisliği Bölümü, Havacılık ve Uzay Sistemleri Mühendisliği (MSE) Bilim Ustası'na giden bir lisansüstü program sunmaktadır. Lisansüstü programı, havacılık ile ilgili bir alanda disiplinlerarası bir küçük çocuk gerektiren geleneksel değildir.

tesisler

Yüksek lisans öğrencileri, sınıflar, laboratuvarlar ve bilgisayar sistemleri de dahil olmak üzere çok çeşitli modern olanaklara erişebilir. Laboratuvarlar, öğrencilerin çalışma programlarına göre rüzgar tünelleri, malzeme test laboratuarları, yapısal test laboratuarları, kontrol laboratuarları vb. Hesaplama olanakları arasında çok sayıda Sun, DEC ve Silicon Graphics dosya sunucusu ve iş istasyonu; X-pencere terminalleri; ve kişisel bilgisayarlar. Ohio Akademik ve Araştırma Ağı (OARNET) aracılığıyla Ohio Süper Bilgisayarına da erişilebilir. Ayrıca, birçok öğrenci Hava Kuvvetleri onayına tabi Wright-Patterson Hava Kuvvetleri Üssü'ndeki laboratuvarları ve bilgisayar ekipmanlarını kullanarak Hava Kuvvetleri Araştırma Laboratuvarı'na olan yakınlığından yararlanacaktır.

Araştırma

Havacılık ve uzay mühendisliği alanındaki araştırmalar, uçuş için uygulama için kullanılan mühendislik alanlarına odaklanmaktadır. Fakülte desteğine, öğrencinin fonuna ve ilgisine bağlı olarak, öğrenciler Micro Air Vehicles laboratuvarına, Ürün Güvenilirlik ve Optimizasyon Merkezi'ne veya kolejdeki diğer laboratuarlardan birine katılabilirler.

İşbirlikleri

Dayton Bölgesi Yüksek Lisans Çalışmaları Enstitüsü, Hava Kuvvetleri Teknoloji Enstitüsü, Dayton Üniversitesi, Ohio Devlet Üniversitesi ve Cincinnati Üniversitesi'nden lisansüstü mühendislik kursları, fakülte ve araştırma kaynakları aracılığıyla işbirliği fırsatları sunmaktadır.

Kabul

Kabul şartları

 • Öğrenciler önce Enstitünün temel gereksinimlerini karşılamak zorundadır. Bu, mühendislik veya ilgili bir alanda lisans derecesine sahip olmak ve genel lisans not ortalaması en az 3.4 (4.0 ölçeğinde) olan bir lisans derecesine sahip olmayı içerir.
 • Uluslararası öğrenciler tam bir giriş paketinde ek bilgiye ihtiyaç duyarlar (en az TOEFL puanı 89, IELTS puanı 6.0 ve finansal bilgiler dahil). Uluslararası öğrenci kabul paketleri, inceleme ve tavsiye için bölüme yönlendirilmeden önce Uluslararası Öğrenci Kabul Ofisine gönderilir ve tamamlandıktan sonra iş alabilecekleri konusunda yeterli kanıtlar gerektirir (DoD için genellikle mümkün değildir; Dayton bölgesi).
 • 158 veya üstü nicel puanı ve 6.0 üzerinden 3.5 analitik yazma GRE puanı ile 304 (eski sistem altında 1000) birleşik GRE puanı ile bir GRE gereklidir.
 • Tavsiye üç harf.
 • Kişisel hedef ve deneyim beyanı.

Program Öğrenme Çıktıları

 • Havacılık alanı ile ilgili akışkan veya yapısal sistemler hakkında bilgi göstermek.
 • Havacılık ve uzay alanıyla ilgili bir tür sayısal yöntemde yeterlilik göstermek.
 • Mühendislik yeterliliğini aşağıdaki alt özelliklerden birinde gösterin: Endüstriyel ve İnsan Sistemleri, Sensörler ve İşaretler, Malzemeler ve Nanoteknoloji, Kontroller ve Robotik, Bilgisayar Bilimi veya Tıbbi / Biyolojik Sistemler
 • Yaşam boyu öğrenme ihtiyacını tanır.
 • Mühendislik fikirlerini ve tekniklerini iletişim kurma yeteneklerini gösterin.
 • Bir lisans mühendisliği öğrencisinin üzerinde matematiksel bir yeterlilik gösterin.

Yüksek Lisans Asistanlığı

Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi (CECS) size ve diğer lisansüstü öğrencilerine lisansüstü asistanlık formunda değerli bir finansal yardım seçeneği sunar. CECS'deki tüm akademik bölümler saatlik greyderler, öğretim görevlileri ve okuma öğretmenleri işe alır. Bireysel araştırmacılar, yüksek lisans öğrencilerine, tipik olarak hem talih hem de öğrenim remisyonu içeren lisansüstü araştırma görevlisi pozisyonları için işe alırlar. Tüm pozisyonlar rekabetçi olarak mevcuttur. Lütfen başvurunuz sırasında bu pozisyonlardan birine olan ilginizi belirtiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools ... Devamını oku

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools, and a branch campus in Celina, Ohio. Named for the Wright brothers, Wright State University offers an exceptional, affordable education in the American heartland. Daha Az