Hava-Uzay Sistemleri Mühendisliğinde Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

Program Açıklaması

Hava-Uzay Sistemleri Mühendisliği (MSASE) Yüksek Lisans programı, onları iş piyasaları veya doktora çalışmaları için etkili bir şekilde hazırlayacak olan havacılık sistemleri mühendisliği alanındaki teorik çalışmalara ve pratik deneyimlere odaklanan lisansüstü çalışma olanakları sağlamak üzere tasarlanmıştır. MSASE programı, geleneksel Havacılık ve Uzay Mühendisliği programlarından farklıdır, çünkü yüksek dereceli doktora derecemizden sonra modellenen disiplinlerarası çalışma gereksinimi ile genişlik gerektirmektedir. program ve böylece hem modern havacılık programlarında gerekli olan güçlü bir şekilde ihtiyaç duyulan sistem anlayışını hem de doktora için doğal bir basamak taşı oluşturur. programı.

Neden Havacılık ve Uzay Sistemleri Mühendisliğini Seçmelisiniz?

Makine ve Malzeme Mühendisliği Bölümü, Havacılık ve Uzay Sistemleri Mühendisliği (MSE) Bilim Ustası'na giden bir lisansüstü program sunmaktadır. Lisansüstü programı, havacılık ile ilgili bir alanda disiplinlerarası bir küçük çocuk gerektiren geleneksel değildir.

tesisler

Lisansüstü öğrenciler, derslikler, laboratuarlar ve bilgisayar sistemleri dahil olmak üzere çok çeşitli modern olanaklara erişebilir. Laboratuvarlar, rüzgar tünellerini, malzeme test laboratuarlarını, yapısal test laboratuarlarını, kontrol laboratuarlarını vb. Hesaplamalı olanaklar arasında çok sayıda Sun, DEC ve Silicon Graphics dosya sunucusu ve iş istasyonu; X-pencereleme terminalleri; ve kişisel bilgisayarlar. Erişim, Ohio Süperbilgisayarına Ohio Akademik ve Araştırma Ağı (OARNET) aracılığıyla da yapılabilir. Ayrıca, birçok öğrenci, Hava Kuvvetleri onayına tabi olarak Wright-Patterson Hava Kuvvetleri Üssü'ndeki laboratuarları ve bilgisayar ekipmanlarını kullanarak Hava Kuvvetleri Araştırma Laboratuvarı'na olan yakınlığından yararlanacaktır.

Araştırma

Havacılık ve uzay mühendisliği alanındaki araştırmalar, uçuş için uygulama için kullanılan mühendislik alanlarına odaklanmaktadır. Fakülte desteğine, öğrencinin fonuna ve ilgisine bağlı olarak, öğrenciler Micro Air Vehicles laboratuvarına, Ürün Güvenilirlik ve Optimizasyon Merkezi'ne veya kolejdeki diğer laboratuarlardan birine katılabilirler.

İşbirlikleri

Dayton Bölgesi Yüksek Lisans Çalışmaları Enstitüsü, Hava Kuvvetleri Teknoloji Enstitüsü, Dayton Üniversitesi, Ohio Devlet Üniversitesi ve Cincinnati Üniversitesi'nden lisansüstü mühendislik kursları, fakülte ve araştırma kaynakları aracılığıyla işbirliği fırsatları sunmaktadır.

Kabul Koşulları

 1. Öğrenciler öncelikle Enstitü'nün temel gereksinimlerini karşılamalıdır. Bu, lisans veya mühendislik alanında lisans derecesi olan ve genel lisans not ortalaması en az 3.4 olan (4.0 ölçekte) olan bir alanda
 2. Yabancı uyruklu öğrencilerin tam bir kabul paketinde (TOEFL en az 89, IELTS en az 6.0 ve finansal bilgiler dahil) ek bilgiye ihtiyaçları vardır. Uluslararası öğrenci kabul paketleri, gözden geçirme ve öneri için bölüme gönderilmeden önce Uluslararası Öğrenci Kabul Ofisine gönderilir ve tamamlandıktan sonra iş bulabilecekleri konusunda yeterli kanıtlar gerektirir (genellikle DoD için mümkün değildir; Dayton bölgesi)
 3. Kritik puanları 158 veya üstü olan bir GRE puanının (eski sistemin altında 1000) ve analitik yazımın 6.0 üzerinden 3.5 olması halinde GRE puanının GRE olması gerekmektedir.
 4. Üç tavsiye mektubu
 5. Kişisel hedef ve deneyim beyanı

Program Öğrenme Çıktıları

 • Havacılık alanı ile ilgili akışkan veya yapısal sistemler hakkında bilgi göstermek.
 • Havacılık alanı ile ilgili bir tür sayısal yöntemlerde yetkinlik gösterin.
 • Mühendislik yeterliliğini aşağıdaki alt özelliklerden birinde gösterin: Endüstriyel ve İnsan Sistemleri, Sensörler ve İşaretler, Malzemeler ve Nanoteknoloji, Kontroller ve Robotik, Bilgisayar Bilimi veya Tıbbi / Biyolojik Sistemler
 • Yaşam boyu öğrenme ihtiyacını tanır.
 • Mühendislik fikirlerini ve tekniklerini iletişim kurma yeteneklerini gösterin.
 • Bir lisans mühendisliği öğrencisinin üzerinde matematiksel bir yeterlilik gösterin.

tesisler

Makine ve Malzeme Mühendisliği Bölümü, yakın zamanda yenilenmiş Russ Mühendislik Merkezi'nde bulunmaktadır. Hem öğretim hem de araştırma için birçok olağanüstü olanak mevcuttur. Endüstri tarafından kullanılanlara benzer modern ekipman, enstrümantasyon ve bilgisayar sistemlerine erişim, mühendislik eğitiminin önemli bir parçasıdır. Özellikle öğrenci ve fakülte araştırmalarına adanmış laboratuvarlar, ısı transferi, akışkan dinamiği, mekanik titreşimler, mikro üretim, malzeme testi, malzeme işleme, elektron mikroskobu, vb. Alanlarda mevcuttur. ve kişisel bilgisayarlar. Öğrenciler yerel ve geniş alan ağları ile birbirine bağlı geniş bir yelpazedeki bilgisayar sistemlerine erişebilirler. Erişim, Ohio Süperbilgisayarına Ohio Akademik ve Araştırma Ağı (OARNET) aracılığıyla da yapılabilir.

Yüksek lisans öğrencileri, yerel ve geniş alanlı iletişim ağları ile birbirine bağlanmış sınıflar, laboratuarlar ve bilgisayar sistemleri dahil olmak üzere Wright State'deki çok çeşitli modern olanaklara erişebilir. Lisansüstü araştırmalar kampüsteki imkanlarla sınırlı değildir.

WBAFP'deki birkaç endüstriyel şirket ve laboratuvar, üniversite ile ortak araştırma çalışmalarına katılmaktadır ve fakülte ve lisansüstü araştırmalar için uygun olan benzersiz olanaklara sahiptir.

kabul

Minimum Giriş Koşulları
 1. Gerekli GRE: 158 (740) Q, 146 (400) V, 3.5 (A)
 2. 3.4 Lisans not ortalaması
 3. 89 TOEFL veya 6.5 IELTS (puanlar Wright Devlet Uluslararası Kabul Ofisine gönderilmelidir - 244 Öğrenci Birliği - 3640 Albay Glenn Hwy - Dayton, OH 45435)
 4. Üç tavsiye mektubu

Yüksek Lisans Asistanlığı

Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi (CECS) size ve diğer lisansüstü öğrencilerine lisansüstü asistanlık formunda değerli bir finansal yardım seçeneği sunar. CECS'deki tüm akademik bölümler saatlik greyderler, öğretim görevlileri ve okuma öğretmenleri işe alır. Bireysel araştırmacılar, yüksek lisans öğrencilerine, tipik olarak hem talih hem de öğrenim remisyonu içeren lisansüstü araştırma görevlisi pozisyonları için işe alırlar. Tüm pozisyonlar rekabetçi olarak mevcuttur. Lütfen başvurunuz sırasında bu pozisyonlardan birine olan ilginizi belirtiniz.

Son Güncelleme May 2019

Okul Hakkında

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools ... Devamını oku

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools, and a branch campus in Celina, Ohio. Named for the Wright brothers, Wright State University offers an exceptional, affordable education in the American heartland. Daha Az