Hayvan Bilimi Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

Kurs Hakkında

Ders University Center Myerscough teslim Myerscough ve Central Lancashire Üniversitesi tarafından verilir. MSc Hayvan Bilimi, hayvan biliminin ön planda, sistematik bir anlayış ve güncel konulara ilişkin kritik bir farkındalık geliştirir. Öğrencinin, hayvan bilimindeki uygulama, araştırma ve burslar için geçerli bilimsel teknikleri anlamasını geliştirmek, dersin karmaşık sorunları ele almak için bilginin orijinal uygulamasını teşvik eder.

Central Lancashire Üniversitesi tarafından verilen bu Yüksek Lisans Hayvan Bilimi, konuların multidisipipline yaklaşımını tanır. Ders, öğrencinin mevcut uzmanlığını, sektördeki gelişmeleri bilgilendirmek ve yönlendirmek için gerekli olan tüm beceri ve bilgi birikimine genişletmeyi amaçlamaktadır. MSc, bu alanda endüstri uygulamaları ve bilimsel araştırmaların tartışılmasını ve eleştirel değerlendirmesini teşvik edecektir. Kurs ayrıca öğrencilerin güncel konuları düşünmelerini ve düşünce özgünlüğünü teşvik eden problem çözme becerilerini geliştirmelerini sağlayacaktır.107453_MScAnimalSciences-min.jpg

Ders modülleri

Yıl 1

Hayvan Bilimi

Metabolizma, genetik, beslenme, davranış, bakım, sağlık ve evcil hayvanların sosyal ve çevresel etkileri dahil olmak üzere hayvan biyolojisinin temel yönlerini ele almak

Uygulamalı Hayvan Davranışı ve Refah Bilimi

Davranışsal nitelikler ve fizyolojik parametreler dahil olmak üzere refahın mevcut stres göstergelerini incelemek ve değerlendirmek.

Karşılaştırmalı Hayvan Fizyolojisi

Moleküler, hücresel ve doku ve vücut sistemi düzeylerinde fizyolojik homeostazın korunmasının kavram ve önemini açıklamak

Hayvancılık Sektöründe Güncel Konular ve İnovasyon

Günümüzde hayvan refahı ve hayvan endüstrisine etki eden ve disiplinler arası teknikleri ve yaklaşımları dikkate alan karmaşık konular için çözüm arayışları.

Kanıta Dayalı Hayvancılık

Akvaryumlar, araştırma tesisleri ve zoolojik koleksiyonlar dahil olmak üzere kanıta dayalı araştırmaların uygulanması, öğrencilerin belirli sorunları çözmek ve yönetim önermek için geniş bir bilgi tabanlı yaklaşım geliştirmelerine olanak sağlayacaktır.

Yüksek Lisans Tezi

Tez üçlü bir modüldür ve öğrencilerin atlar bilimi alanında önemli, bağımsız, denetimli bir araştırma tasarlayıp yürütebilmelerini sağlar. Tez, öğrencinin kendileriyle ilgilenebilecekleri bir alanı tespit etmesini ve çalışmasını ve araştırma sürecini kabul edilen son tarihlere kadar yönetmesini sağlayan bağımsız bir akademik çalışma parçasıdır.

Araştırma Metodolojisi ve Tasarımı

Bu modül öğrencilere Lisansüstü düzeyde çalışmak için gerekli olan temel kişisel, organizasyonel, yönetim, teorik ve istatistiksel becerileri sağlar. Araştırma felsefelerini, araştırma sürecini ve tasarımı ve anket geliştirme ve tasarım sürecini araştıracaktır. Modül, gelişmiş veri organizasyonu, sunum, yaygınlaştırma ve problem çözme becerilerini geliştirecektir.

Giriş koşulları

Başvurular ilgili bir disiplinde en az Alt İkinci Sınıf (2.2) Onur Derecesi (veya eşdeğeri) olan kişilerden aranır.

Yukarıdaki notta onur derecesi bulunmayan ancak ilgili mesleki nitelik ve deneyime sahip adaylar karşılanacaktır. Standart olmayan tüm adaylar kurs için uygunluğu değerlendirmek üzere görüşme yapılabilir.

Kariyer deneyimi artı çalışma becerileri kanıtı da düşünülebilir. Geleneksel olmayan niteliklere ve ilgili iş deneyimine dikkat edilecektir. Başvuru sahipleri, kurstan yararlanma potansiyellerinin kanıtlarını üretmeye teşvik edilir. Belirli modüller için Önceki Deneyimin / Öğrenimin Akreditasyonu (APE / L) için uygun olabileceğine inanan başvuru sahipleri, bireysel olarak dikkate alınacaktır.

İlk dili İngilizce olmayan adayların IELTS 6.5 veya eşdeğerine İngilizce yeterliliğine sahip olmaları gerekmektedir.

Tüm teklifler başarılı görüşmeye tabi olabilir.

Öğrenme ve Değerlendirme

Öğrenme ortamı:

Bu kurs, sahadaki yeni hayvan merkezini, mandıra, sığır ve koyun ünitelerini saha dışında ve uygun yerlerde atçılık tesislerini içerecek şekilde kullanacaktır. Öğrenciler ayrıca uzman BT donanım ve yazılımlarının yanı sıra Myerscough sanal öğrenme ortamına da Myerscough . Dersler, seminerler, dersler, çalıştaylar ve pratik oturumlar dahil olmak üzere, kurstaki öğrenme aktiviteleri çeşitlilik göstermektedir. Öğrencilerin dersleri, seminerleri ve değerlendirmeleri desteklemek için kapsamlı bir bağımsız çalışma ve araştırma yapmaları beklenmektedir.

Değerlendirme:

Öğrenciler yazılı raporlar, makaleler, literatür incelemeleri, sınavlar, tezler, araştırma önerileri ve sunumlar gibi çeşitli değerlendirmelerle karşı karşıya kalacaktır.

Diğer Fırsatlar:

Öğrenciler, burs finansmanı veya kendi kendini finanse etmek için başarılı bir başvuruya tabi olarak, araştırmalarını ilgili dergilere veya konferanslara sunmaları için teşvik edilir ve desteklenir.

ilerleme

Bu dersi başarı ile tamamlayan öğrenciler doktora başvurabilirler.

Özel gereksinimler

Ekstra maliyet

Kurs için gerekli olan kalemler için ek maliyetler şunlardır:

  • Siyah depo ceket, £ 12
  • Siyah savaş tarzı pantolonlar £ 15
  • Laboratuvar önlüğü - £ 15
  • Güçlü Botlar veya Wellingtons ve su geçirmez pantolonlar - £ 50

Kurs için isteğe bağlı fırsatlar ve öğeler için ek maliyetler şunlardır:

  • Dürbün £ 30
  • Saha Gezileri ve Ziyaretler - isteğe bağlı S Afrika £ 3.500
Son Güncelleme Oca 2019

Okul Hakkında

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are among ... Devamını oku

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are amongst the top UK institutions in the sector for student satisfaction - helped by exceptional resources and a unique countryside location. Our QAA Higher Education Review puts us amongst the top institutions in the country for quality learning opportunities and good practice teaching. We are very proud that 97% of Myerscough degree students progress to further study or employment. Daha Az