Hayvan Bilimi Yüksek Lisansı

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Kurs Hakkında

Kurs University Centre Myerscough verilir ve University of Central Lancashire tarafından verilir. MSc Animal Science, sistematik bir anlayış ve hayvan biliminin ön saflarında yer alan güncel konular hakkında eleştirel bir farkındalık geliştirir. Öğrencilerin hayvan bilimlerinde uygulama, araştırma ve bilim için geçerli bilimsel teknikler anlayışını geliştiren ders, karmaşık konuları ele almak için bilginin orijinal uygulamasını teşvik eder.

Central Lancashire Üniversitesi tarafından verilen bu Yüksek Lisans Hayvan Bilimi, konuların multidisipipline yaklaşımını tanır. Ders, öğrencinin mevcut uzmanlığını, sektördeki gelişmeleri bilgilendirmek ve yönlendirmek için gerekli olan tüm beceri ve bilgi birikimine genişletmeyi amaçlamaktadır. MSc, bu alanda endüstri uygulamaları ve bilimsel araştırmaların tartışılmasını ve eleştirel değerlendirmesini teşvik edecektir. Kurs ayrıca öğrencilerin güncel konuları düşünmelerini ve düşünce özgünlüğünü teşvik eden problem çözme becerilerini geliştirmelerini sağlayacaktır.

138656_MScAnimalScience.jpg© University Centre Myerscough

Ders modülleri

Yıl 1

 • Hayvan Bilimi
 • Uygulamalı Hayvan Davranışı ve Refah Bilimi
 • Karşılaştırmalı Hayvan Fizyolojisi
 • Hayvancılık Sektöründe Güncel Konular ve İnovasyon
 • Kanıta Dayalı Hayvancılık
 • Yüksek Lisans Tezi
 • Araştırma Metodolojisi ve Tasarımı

Giriş koşulları

Başvurular ilgili bir disiplinde en az Alt İkinci Sınıf (2.2) Onur Derecesi (veya eşdeğeri) olan kişilerden aranır.

Yukarıdaki notta onur derecesi bulunmayan ancak ilgili mesleki nitelik ve deneyime sahip adaylar karşılanacaktır. Standart olmayan tüm adaylar kurs için uygunluğu değerlendirmek üzere görüşme yapılabilir.

Kariyer deneyimi artı çalışma becerileri kanıtı da düşünülebilir. Geleneksel olmayan niteliklere ve ilgili iş deneyimine dikkat edilecektir. Başvuru sahipleri, kurstan yararlanma potansiyellerinin kanıtlarını üretmeye teşvik edilir. Belirli modüller için Önceki Deneyimin / Öğrenimin Akreditasyonu (APE / L) için uygun olabileceğine inanan başvuru sahipleri, bireysel olarak dikkate alınacaktır.

İlk dili İngilizce olmayan adayların IELTS 6.5 veya eşdeğerine İngilizce yeterliliğine sahip olmaları gerekmektedir.

Tüm teklifler başarılı bir röportaja tabi olabilir.

Öğrenme ve değerlendirme

Öğrenme ortamı:

Dersler, seminerler, dersler, pratik oturumlar ve çalıştaylar da dahil olmak üzere, kurstaki öğrenme aktiviteleri çeşitlilik göstermektedir.

Öğrencilerden dersleri, seminerleri ve değerlendirmeleri desteklemek için kapsamlı bağımsız çalışma ve araştırma yapmaları beklenir. Grup çalışması ve grup sunumları kursun önemli bir bölümünü oluşturur. Öğrenciler, uzman BT donanım ve yazılımına, çevrimiçi bir öğrenme ortamına ve referans tesisine erişebilecekler.

Değerlendirme:

Öğrenciler sınavlar ve testler, pratik değerlendirmeler, denemeler, sunumlar, raporlar ve grup çalışması gibi çeşitli değerlendirmeleri tamamlayacaktır.

Ek bilgi:

Kurs, temsil ettikleri çeşitli kuruluşların çalışma / araştırma çıkarlarını ana hatlarıyla belirten harici konuşmacılar tarafından verilen ziyaretleri veya dersleri içerebilir. Bu, hem teknik meseleler hem de tartışılan gelişmeler ve çeşitli alanlarda mevcut istihdam ve kariyer fırsatları hakkında bilgi edinmek için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

Hangi iş deneyimini alabilirim?

Bu derste resmi bir işe yerleştirme bulunmamaktadır, ancak program, kurs süresince, öğrencilerin Birleşik Krallık'ta ve yurtdışında işverenlerle müfredat dışı iş deneyimi veya staj yapma fırsatına sahip oldukları ek deneyim kazanma esnekliği sunmaktadır.

ilerleme

Kursu başarıyla tamamlayan öğrenciler doktora için başvurabilirler.

Özel gereksinimler

Ekstra maliyet

Kurs için gerekli olan öğeler için ek maliyetler şunları içerir:

 • Siyah depo ceket, £ 12
 • Siyah savaş tarzı pantolonlar £ 15
 • Laboratuvar önlüğü - £ 15
 • Güçlü Botlar veya Wellingtons ve su geçirmez pantolonlar - £ 50

Kurs için isteğe bağlı olan fırsatlar ve öğeler için ek maliyetler şunları içerir:

 • Dürbün £ 30
 • Alan Gezileri ve Ziyaretler - isteğe bağlı Güney Afrika 3,500 £
Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are among ... Devamını oku

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are amongst the top UK institutions in the sector for student satisfaction - helped by exceptional resources and a unique countryside location. Our QAA Higher Education Review puts us amongst the top institutions in the country for quality learning opportunities and good practice teaching. We are very proud that 97% of Myerscough degree students progress to further study or employment. Daha Az