Hukuk Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Hukuk ve Politika Yüksek Lisansı ile fırsatlarınızı genişletin ve kariyerinizi etkileyin.

NSU'nun çevrimiçi Hukuk ve Politika Yüksek Lisansı, yasaların ve düzenlemelerin uzmanlık alanlarını nasıl etkilediğini daha iyi anlamak isteyen çalışan profesyoneller için sağlam bir pratik eğitim sağlar.

 • 2 yıl gibi kısa bir sürede Hukuk ve Politika Yüksek Lisans Derecesi elde
 • Kendi evinizin rahatlığında çevrimiçi eğitim alın
 • GRE veya LSAT sınavı gereklilikleri olmadan kabul edilmek
 • Siber Güvenlik Hukuku Konsantrasyonu
 • 4 başlangıç tarihi: Ocak, Nisan, Temmuz ve Eylül

Okula geri dönmek önemli bir karardır ve başarılı olmanıza yardımcı olmak için çevrimiçi hukuk eğitiminde 18 yıllık deneyime sahibiz. NSU edge, sizi kariyerinizde, topluluğunuzda ve yaşamınızda başarılı olmaya hazırlamak için tutkunuzu odaklamanıza yardımcı olacaktır.130405_NSULawMSProgramLawandPolicy25Keystoneoriginal.jpg

Fakülte

Shepard Geniş Hukuk Koleji'nin ayrılmaz bir parçası fakültemizdir. Size meydan okuyan ve ilham veren gerçek rehberler ve rol modelleridir. Yerleşik ve gelişmekte olan hukuk alanlarındaki uzmanlıkları ve yetkinlikleri, hukuk mesleğinde gelenek ve evrim arasındaki köprüyü sağlar. NSU Hukuk fakültesi ve deneyimli avukatlar tüm NSU Hukuk Yüksek Lisans derslerini vermektedir.

Kabul şartları

Program, bölgesel olarak akredite bir okuldan lisans derecesine sahip öğrencilere açıktır. Kabul için standart test (GRE veya LSAT) gerekmez.

Yabancı üniversitelere veya kolejlere başvuran adayların akademik kimliklerini aşağıdaki kurumlardan biri tarafından ABD kurumsal denkliği (ders bazında değerlendirme) için değerlendirmeleri gerekmektedir:

 • Josef Silny
 • Dünya Eğitim Hizmetleri www.wes.org

Başvuru sırasında ABD dışında ikamet eden ve ana dili İngilizce olmayan yabancı uyruklular, Yabancı Dil Olarak İngilizce Testini (TOEFL) en az 600 puanla yeterli bir şekilde tamamlayarak İngilizce yeterlilik belgesi sunmalıdır. puanlar kabul ofisine sunulmalıdır. Bir TOEFL başvurusu için http://www.ets.org/toefl/ adresindeki web sitesini ziyaret edin. Nova Southeastern Üniversitesi, İngilizce-Akademik Pearson sınavını (PTE-Academic) İngilizce yeterliliğinin kanıtı olarak kabul etmektedir. PTE-Academic için gereken minimum toplam puan 54'tür. PTE-Academic, TOEFL ve IELTS sınavlarına alternatif bir seçenek olarak hizmet edecektir.

NSU Hukuk Yüksek Lisans programları avukatlara veya yabancı eğitimli ve uluslararası avukatlar da dahil olmak üzere hukuk okuyan öğrencilere açık değildir.

MS Başvuru Süreci

Çevrimiçi başvuruyu tamamlayın. https://www.law.nova.edu/apply-now/

Başvurunun ibraz edildiği tarihte ödenmesi gereken 50 ABD doları tutarında iade edilmeyen bir başvuru ücreti vardır. Çevrimiçi bir açık ev oturumuna katılırsanız bu ücretten feragat edilebilir.

Bölgesel olarak akredite bir üniversiteden verilen lisans derecesini gösteren resmi transkriptler ve varsa, katılmış olan tüm üniversitelerin (lisans ve lisansüstü düzey) resmi transkriptleri.

Adaylar, çevrimiçi ortamda diğer profesyonellerle yapıcı bir şekilde çalışma yetenekleri değerlendirilecektir. Bu, NSU'daki öğretim üyeleri, personel ve yöneticiler ile çevrimiçi veya yüz yüze etkin iletişim kurmayı içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

128181_books-book-pages-read-literature-159866.jpeg× / Pexels

Öğrenim Ücretleri ve Ücretler

2019-2020 Akademik Yılı için Hukuk Yüksek Lisans harcı, kredi saat başına 711 $ oranında ücretlendirilir. Ek ücretler değişebilir ve öğrenim ile ücretler değişebilir.

Personel ve Danışmanlar

 • mslawprograms@nova.edu
 • 18004 66662 dahili 26367

Susan Stephan

Lisansüstü ve Online Programlar Dekanı ve Yardımcı Hukuk Profesörü

 • E-posta: sstephan@nova.edu
 • Telefon: (954) 361-3611 veya 1-800-541-6682 Dahili. 26289

Jennifer McIntyre

Çevrimiçi Programlar Dekan Yardımcısı

 • E-posta: mcintyre@nova.edu
 • Telefon: (954) 262-6079 veya 1-800-541-6682 Dahili. 26079

Elizabeth DiBiase

Çevrimiçi Programlar Direktör Yardımcısı

 • E-posta: ed400@nova.edu
 • Telefon: (954) 262-6367 veya 1-800-541-6682 Dahili. 26367

Jen Birchfield

Çevrimiçi Programlar Koordinatörü

 • E-posta: jenfield@nova.edu
 • Telefon: (954) 262-6258 veya: 1-800-541-6682 Dahili. 26258

Nova Güneydoğu Üniversitesi Shepard Geniş Hukuk Fakültesi

Nova Southeastern Üniversitesi'nin Shepard Geniş Hukuk Fakültesi, titiz çevrimiçi Hukuk Yüksek Lisans programları aracılığıyla değerli öğrenme fırsatları sunmaktadır. Programlarımızın her biri, kariyerinize değer katmak ve sizi başkalarının hayatlarını iyileştirmeye yardımcı olacak bir geleceğe hazırlamak için tasarlanmıştır.

Müfredatımız, ev ve aile sorumlulukları olan meşgul profesyoneller için oluşturulmuştur. Hedeflenen çevrimiçi kurslar, kendi programınıza uygun olarak, evinizin veya ofisinizin gizliliğinden iki yıl gibi kısa bir sürede Hukuk Yüksek Lisansınızı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Amaç, seçtiğiniz disiplinde kapsamlı bir çalışma ile hedeflerinize ulaşmanızı mümkün olduğunca kolaylaştırmaktır. Nova Southeastern Üniversitesi Shepard Broad Hukuk Fakültesi, Fort Lauderdale, Florida'da yer almaktadır.

Son Güncelleme Şub 2020

Okul Hakkında

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeaster ... Devamını oku

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeastern University (NSU) Law equips all students with skills needed for professional success – today, tomorrow, and for decades to come. Daha Az