Iş bilgileri

Genel

Program açıklaması

hedefleri

İş Bilgileri (MIE) Yüksek Lisans iş bağlamında bilgi yöneticilerin görevlerini gerçekleştirmek mümkün mezunları oluşturan Portekiz Bilgi Bilimi yenilikçi bir eğitim olarak sunulmaktadır.

Geçerli bağlamda, Mie, girişimcilik ve yenilikçilik kapasitesini teşvik iş örgütlerinin yönetimine önemli bir stratejik değeri gibi bilgileri tanıyabilme çeşitli disiplinlerin bir senkretik profili ile mezun oluşturan meydan yanıt verir. Bu mezunlar şirketin performansını destekleyen, yaratılış ve bilgilerin kullanımı ile ilgili süreçlerin optimizasyonu teşvik etmek mümkün olacak.

Tabii 2010-2011 ve 2011-2012 yılında koştu İş Bilgileri (PGIE) Yüksek Lisans Diploması devam ediyor.

alıcıların

herhangi bir organizasyonda bir çapraz elemanı olarak bilgi göz önüne alındığında, İş Bilgileri Yüksek Lisans öğrencileri ve profesyonellerin farklı alanlara ilgi çekicidir.

Böylece, diğerleri arasında Bilgi Bilimi, Örgütsel İletişim, Yönetim, Yönetim Bilgi, Pazarlama ve İnsan Kaynakları alanlarında, mevcut veya gelecekteki profesyoneller için tasarlanmıştır.

Adaylar derecesi veya lisans herhangi bir bilimsel alan lisanslı taşıyıcılar kabul edilir.

Onlar da ilgi olmayan lisans sahipleri için geçerlidir ancak ilgili müfredat ve / veya işletme bilgilerinin alanında profesyonel deneyime sahip teşvik edilmektedir.

iç girişimler

Mie düzenli organize ulusal ve uluslararası misafirler ve uzmanları ile temas ile seminer.

Mie, onun koordinasyon yoluyla, Bilgi Bilim, SOPCOM Çalışma Grubu bünyesinde aerodinamik Bilgi Bilimi atölye Lisans Diploması organizasyonu ile ilişkili olmuştur.

Kariyer Beklentiler

Mezunların Mie küçük ve orta ölçekli işletmelerin veya büyük iş de dahil olmak üzere bir iş ortamında, bilgi yönetimi ile ilgili işlevleri gerçekleştirmek için mümkün olacaktır.

tanımı ve araştırma, tedavi ve bilgi dağıtımı, organik ve fonksiyonel analiz, organizasyon prosedürlerin rasyonalizasyon veya kuruluşun küresel ihtiyaçlarını karşılamak yeteneğine sahip bir bilgi sisteminin tasarımı için stratejilerin uygulanmasına ilişkin işlevleri yerine getirebilir.

bilgi ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi alanında Girişimcilik MIE terfi başka kariyer fırsatları olduğunu.

Euroguide kimliği (2005) belirtildiği üzere Mie, egzersiz düzeyinde Enformasyon ve Dokümantasyon Uzmanı profiline karşılık gelen 4 fonksiyonlar mesleki becerileri sağlar.

rejim

Tabii ki, çalışma saatinden sonra, ISCAP tesislerinde yaklaşık 15 saat bir hafta gerçekleşir. maddi destek ve danışmanlık, elbette kurs birimlerinin web sayfalarında hazır mümkün olduğunca sınıf dağıtılacaktır.

Son Güncelleme Mar 2017

Okul Hakkında

O ISCAP é uma escola de ensino superior politécnico que tem por missão específica a formação, a investigação, a criação e difusão da cultura e do saber e a prestação de serviços na área das ciências e ... Devamını oku

O ISCAP é uma escola de ensino superior politécnico que tem por missão específica a formação, a investigação, a criação e difusão da cultura e do saber e a prestação de serviços na área das ciências empresariais. Daha Az