Idari çalışmalarda bilim ustası

Genel

Program açıklaması

İdari Araştırmalar Yüksek Lisans of Science

A İdari Araştırmalar Yüksek Lisans of Science Uygulamalı İletişim, Ceza Adalet, İç Güvenlik, Çevre Yönetimi, Proje Yönetimi ve Spor Yönetimi vurgu alanları ile idari yeteneklerini geliştirme özellikleri disiplinler arası bir programdır. Program kariyer yılında kurulmuş olan ve kendi meslekleri içinde profesyonel büyüme ve gelişme arayan bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. 33 saatlik program geçmiş iş tecrübesi üzerine inşa ve katılımcılar kendi bilgi tabanını, yeteneklerini ve kuruluşlar içinde gelişmiş yönetim rollerinin yol açabilir becerilerini genişletmek sağlar.

İdari Araştırmaları Bilim Yüksek Lisans internet üzerinden alınabilir. Çekirdek dersleri ve Uygulamalı İletişim, Ceza Adalet, İç Güvenlik, Proje Yönetimi ve Spor Yönetimi seçeneklerin gerekli 24 saat tüm Internet üzerinden kullanılabilir. Şu anda, 12 saatlik Çevre Yönetim seçeneği sadece kampüste mevcuttur. Bireyselleştirilmiş seçenek seçilen derslerin seçimine bağlıdır.

İdari Araştırmalar (MSAS) programı Bilim Yüksek Lisans temel dayanak bireylerin kariyer etkili olması için, onlar etkili bir yönetim ve başarılı hedefi başarı için ortak çeşitli becerileri kazandırmak için tasarlanmış bir kurs çekirdek oluşturmak için gereken olmasıdır. Bu nedenle, tüm öğrenciler Örgütsel İletişim, Bilgi Sistemleri, Personel Sorunları, Hukuk / Siyasal Konular, Bütçeleme ve Araştırma Tasarım / Yöntemleri yetkinlikleri inşa ders çalışma alacaktır. Programın ek bir 12 saat boyunca, öğrenciler Advisement, idari hizmetlerin bir uygulama odaklanan bir disiplin-seçenek alanı seçecektir. Seçenek alanları Uygulamalı İletişim, Ceza Adalet, İç Güvenlik, Çevre Yönetimi, Proje Yönetimi, Spor Yönetimi ve bireyselleştirilmiş seçenek mevcuttur. İdari Araştırmalar derslerin Bilim Yüksek Lisans internet üzerinden alınabilir.

MSAS Seçenek Alanları

Uygulamalı İletişim Seçeneği

12 kredi saatlik Uygulamalı İletişim Seçeneği etkin profesyonel iletişim analiz ve uygulamada ileri çalışmasını sağlar. , Önde gelen ekipleri ve küçük gruplar; müzakere ve arabuluculuk; farklı kitlelere ile iletişim kurmak için medya teknolojilerini kullanarak, sözlü ve yazılı iletişim becerileri geliştirme anlayışı ve işyerinde yönetimi çeşitlilik: Bu seçenekte dersler bugün örgüt liderlerinin karşı karşıya kritik iletişim sorunları yansıtmak örgütsel rolleri çeşitli. Araştırma yöneticileri başkaları ile iletişim işlerini günün 80 kadar% harcamak ve iletişim becerileri olumlu yöneticilerinin iş performansı ve yukarı doğru hareketlilik ile ilişkili olduğunu göstermektedir. Başkalarının işlerini denetlemek veya koordinasyonundan sorumlu herkes Uygulamalı İletişim Opsiyon yararlanabilir. Yönetimi, eğitim ve geliştirme, halkla ilişkiler, halkla ilişkiler / toplum ilişkileri, insan kaynakları yönetimi, iletişim yönetimi ve kar amacı gütmeyen idaresi de dahil olmak üzere mesleki alanlarda, çok çeşitli iletişim bulmak istihdam ileri eğitim ile kişiler. İletişimde bir arka plan (örneğin, konuşma iletişim, medya, gazetecilik, iş iletişimi) idealdir ama şart değildir. Sosyal bilimlerde kökenden (örneğin, psikoloji, sosyoloji) beşeri bilimler (İngilizce, dil, sanat) ya da iş ile öğrenciler Uygulamalı İletişim Seçeneği dersler daha önceki akademik eğitim ve mesleki deneyimleri tamamlayacak olduğunu göreceksiniz.

Ceza Adalet Seçeneği

MSAS çekirdek dersler ile birlikte, Ceza Adalet Seçenek cezai adalet kurumları liderlik ve yönetim rolleri için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. 12 kredi saat Ceza Adalet Seçeneği kolluk, kurumsal ve toplum temelli düzeltmeler ve çocuk adalet kurumları ileri pozisyonları isteyen öğrencilerimiz için geçerli olmalıdır. Ceza Adalet Seçeneği yönetimi için suç ve ceza adalet bilimsel çalışmanın yarar vurguluyor. Ampirik araştırmalar için bir takdir ile gerekli yönetim becerilerini kavraştığında, Bir Ceza Adalet Seçeneği ile MSAS ceza adalet sisteminde yarının liderlerini bilgilendirmek ve hazırlamak istiyor.

Çevre Yönetimi Opsiyon

Çevre Yönetimi Opsiyon geniş tanımlı çevre sorunları, yönetmek için bazı sorumluluğu kurulan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Seçeneği öğrencinin lisansüstü çalışmaları için hak kazanmak için, doğal ve uygulamalı bilimlerde uygun bir akademik geçmişe sahip olduğunu varsayar. Çevre koruma, koruma, ve kaynak planlaması konuları bu 12 kredi saat seçeneğiyle ele alınmaktadır. Lütfen NOT: Bu seçenek internet üzerinden kullanılabilir değildir.

Proje Yönetimi Opsiyon

12 kredi saatlik Proje Yönetimi Opsiyon kariyer yılında kurulmuş olan ve kendi meslekleri içinde mesleki büyüme ve gelişme arayan bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Geçtiğimiz on yıl boyunca, proje yönetimi arkasındaki kavramlar savunma, inşaat, ilaç, kimya, bankacılık, hastaneler, reklam, hukuk, devlet ve yerel yönetimler gibi çeşitli sektörlerin ve kuruluşların uygulanmıştır.

Bazı özellikleri içinde tamamlanması (1) özel hedefler, (2) tanımlanmış başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini, (3) fon limitleri (varsa), ve (4) tüketilebilir kaynaklar: Projeler aşağıdaki özelliklere sahiptir. Proje yönetimi yaklaşımı, güçlü bir ast-üst ilişkisi vurgulayan geleneksel dikey örgütsel iş formunda bir hareket olduğunu. Bu yönetimi yeniden yapılanma ve mevcut kaynakların daha iyi kontrol ve kullanımını sağlayabilmek amacı ile özel yönetim teknikleri adapte yeni yöntemler ile karakterizedir.

Spor Yönetimi Opsiyon

Sports Management 6 kredi saatlik saha deneyimi ders içeren bir 15 kredi saat seçenektir. Spor Yönetimi Opsiyon profesyonel, Üniversitelerarası ve uluslararası spor yanı sıra, kampüs ve toplum sağlık / spor programlarında yönetim pozisyonları için hazırlık sağlamak için tasarlanmıştır.

Bireyselleştirilmiş Seçeneği

İdari Çalışmalar programı belirli eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ihtiyaçlarınızı karşılayan bir seçenek göremiyorum? Kendi Sunuyor! Bireyselleştirilmiş seçenek size özel durum ve kariyer için özel bir 12 kredi saat seçeneğini geliştirmek için akademik danışman ile yakından çalışma fırsatı verir. Öğrenciler, Sağlık İdaresi, Eğlence Yönetimi, Tiyatro Yönetimi, Halkla İlişkiler ve diğerleri bireyselleştirilmiş seçenekleri ile İdari Araştırmalar derecesini tamamlamış.

Anayurt Güvenlik Seçeneği

İç Güvenlik ve Savunma müfredat temel politika ve yurt güvenliği ile ilgili örgütsel sorunlar etrafında yapılandırılmıştır. Her ders temel sorunlar, ilke ve belirli zorlukları kendi yargı karşısına veya kuruluşlar sponsor veya sponsor uygulanabilir problem çözme yaklaşımları master için hazırlar.

Seçeneği üreten ve Senaryo

Üreten ve senaryo senaryo zanaat hakkında öğrencilere öğretmek için tasarlanmış bir 12 kredi-saatlik bir seçenektir. Bu benzersiz tarzı bulma, her öğrencinin potansiyelini geliştirmeyi gerektirir ve bugünün film ve televizyon piyasasında içgörü sağlayarak; veren ve stil kritik bir girdi alma, teknik ve yapı yazarak "workshopping sayfalar" kavramına öğrencilerin teşhir. Projeler aşağıdaki cilalı taslaklarını tamamladıktan içerebilir: çoklu tedaviler / hatlarını, kısa veya tam-boy senaryosunu ve 1-2 dramatik bir televizyon oyununda.

Son Güncelleme Ağu 2015

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural c ... Devamını oku

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural competence and community engagement. Daha Az