Başlangıç ​​Programı - İlk Öğretmen Yürürlüğe Giriş

Sunulan: Eğitim Fakültesi

Genel bakış

İlköğretim Sekizinci Sınıf Öğrencileri için Öğretim Lisanızı Kazanın

Öğretme isteği ve eğitim dışında bir lisans derecesi olan bireyler, ilköğretim sınıflarına gidecek bilgi ve becerileri kazanabilir. Arizona Eyalet Eğitim Kurulu tarafından onaylanmış bir müfredat ile, İlköğretimde Yüksek Lisans Eğitimimiz (MEd), ilk öğretmen lisansınızı elde etmenizi sağlar. Eğitim Fakültesi tarafından çevrimiçi olarak sunulan, ilköğretim programındaki bu ustalar, 21. yüzyıl öğrenme toplumlarında gençleri meşgul etmenize ve yönetmenize yardımcı olmak için eğitim ve uygulama imkanı sunar.

İlköğretim programındaki çevrimiçi ustalar boyunca, öngörülen öğretim yöntem ve stratejilerini incelersiniz ve öğrenci çıktılarını iyileştirmek için yenilikçi planlar geliştirirsiniz. Değerlendirme teknikleri ek olarak 1-8. Sınıflardaki öğrencilere yönelik içerik öğrenin. Büyük Kanyon Üniversitesi (GCU) titiz eğitim müfredatı, öğrencilerin okur yazarları ve İngilizce dil öğrenenleri eğitimi gibi mevcut güncel konulara yönelik çözümleri analiz etmek ve önermek üzerine yoğunlaşıyor. Gözlemsel pratikler ve programınıza entegre edilen öğrenci öğretmenliği, kültürel ve entelektüel açıdan çeşitlilik gösteren ilköğretim okullarını öğretme, liderlik etme ve başarılı olma becerinizi geliştirir.

Öğretmenlik sertifikasına giden programlar, GCU'dan pratik saat, eyalet sınavları, öğrenci öğretimi ve kurum önerisi gerektirebilir.

Lisans Sonuçları

İlköğretimin Temelini Öğrenin

Çevrimiçi ilköğretimdeki ustalar, eğitimin temellerini sağlamak için tasarlanmıştır ve ileri öğretim yöntemleri ile kanıta dayalı teori iç içe aktarırlar. Tüm dersler, uzman profesyonel öğretim standartları ve ilişkili ulusal içerik standartlarıyla doğrudan uyumludur.

Bu programda, ikinci dil (ESL), sağlık, sosyal bilgiler, matematik ve fen gibi İngilizce içeren çoklu içerik alanları için öğretim stratejilerini değerlendireceksiniz. Öğretmen adayı aşamasında size yardımcı olan gözlemsel ve uygulamaya dayalı deneyim ödevlerini tamamlayın. Son sömestirinizde, devlet lisans sınavlarını ve tam zamanlı bir öğrenci öğretim elemanını tamamlıyorsunuz.

Öğreneceksiniz nedir

İlköğretim Müfredatında Yüksek Lisans Yapmak

İlköğretim programındaki bu çevrimiçi ustalar boyunca, aşağıdaki konuları inceleyeceksiniz:

  • Öğrenme çıktısını ölçmek için psikolojik testlerin yapılması, analizi ve yorumlanması
  • Öğretim etkililiğini ve öğrenci öğrenmeyi artırmak için işbirliği
  • Psikoanalizin ve psikoterapinin doğası, kökenleri ve tarihçesi
  • İnsan öğrenmesi ve biliş
  • Motivasyon, ihtiyaçlar, sevgi ve varlık ile ilişkili olarak hümanistik, transpersonal ve varoluşçu psikoloji
  • Soruşturma teorileri ve uygun testler ve önlemler

Kariyer Çıktıları

Eğitimde Yeni Bir Kariyer Yolu Oluşturun

İlköğretim lisans programında Yüksek Lisans eğitimini tamamlayan bir öğrenci olarak, kamu, özel ve alternatif eğitim ortamlarında öğretim pozisyonlarında bulunmaya hak kazanırsınız. Potansiyel kariyer başlıkları arasında ilköğretim öğretmeni, çocuk gelişimi uzmanı ve çocuk savunucusu bulunur.

Not: Bu program kısa bir süre önce gözden geçirildi. Bu program gözden geçirilmeden önceki bilgilendirme istatistiklerinde, öğrencilerin% 54'ü zamanında (26 ay içinde) mezun olmuş ve 36.198 ABD Doları tutarındaki orta vadeli bir kredi borcu ile mezun olmuştur.

Program Konumları

Çevrimiçi

Grand Canyon Üniversitesi'nden bir online derecesi ile yeni nesil eğitim takip. her yerde, her zaman çalışma izin online kurslar ile kolaylık ve esneklik ile derece kazanmak. GCU online lisans programlarının teslim en deneyimli liderlik sunuyor. Tam zamanlı öğretim üyesi ve güçlü bir akademik geçmişe ve kendi alanlarında pratik deneyim ile donatılmış tam eğitimli yardımcı eğitmenler, yolun her adımını destekliyoruz. kariyer odaklı akılda profesyonel, online sınıflar ilgi çekici ve zorlu tartışmalar uyarır samimi bir ortam sağlamak ile tasarlanmıştır. Yüksek talep istihdam alanlardaki farklı üniversiteler arasında programlardan birini seçin. Sınıflar sık ​​sık başlar.

Akşam

Grand Canyon Üniversitesi akşam programları bir-kişinin öğrenme ortamı tercih çalışan profesyonellerin taleplerine hitap. Bizim gece sınıfları sadece haftada bir kez toplanır ve tipik bir üniversite sınıf etkileşimi ve tartışmayı sunuyoruz. Gece sınıfları ilgi çekici bir deneyim destekleyen bir sıcak ve besleyici bir ortam sağlayarak, öğrencilerin belirli bir sayıda için tasarlanmıştır. Bir akşam kohort olarak, ağ ve sınıfın ötesinde gitmek ilişkiler kurma fırsatı sağlayan, aynı kariyer düşünen sınıf arkadaşları ile lisans programı aracılığıyla ilerleyecektir. Sınıflar ana kampüs dahil olmak üzere çeşitli yerlerde, sık sık başlar.

http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

http://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

Program dili:
Ingilizce

Grand Canyon University için 51 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir e-Öğrenme, Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
30 ay
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
24,755 USD
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date