Inşaat proje yönetimi master

Genel

4 konum mevcut

Program açıklaması

Asya Teknoloji Enstitüsü yüksek öğretim, araştırma ve sosyal yardımları ile Asya-Pasifik bölgesinde teknolojik değişim ve sürdürülebilir kalkınmayı teşvik. 1959 yılında Bangkok'ta kurulan AIT önde gelen bölgesel lisansüstü kurum haline gelmiştir ve aktif bölgede ve dünyanın en iyi üniversitelerinin bazı kamu ve özel sektör ortakları ile çalışmaktadır.

Çalışmanın Proje Yönetimi İnşaat alanında uluslararası inşaat sektöründe öncü bir rol oynamak için profesyonelleri eğitiyor. Bu inşaat sektörü ve büyük inşaat projesinde aktif liderleri olmak için öğrencilerin kalıpları. Program öğrencileri için hazırlar: - için şirket yardımcı edebilmek için - daha yetkin ve uluslararası büyük inşaat projeleri yönetmek için yetenekli için - inşaat yönetimi, mühendislik yönetimi ve altyapı yönetimi modern tekniklere aşina seçkin yöneticileri ve karar vericileri olmak yüklemek ve bir şirkette proje yönetim sistemi geliştirmek

Programın Temel Özellikleri

  • AIT Yüksek Lisans derecesi Bir yıllık profesyonel.
  • Kredi dört yıl boyunca birikmiş olabilir
  • Sertifika kursu çalışmaları
  • Bölgede büyük şantiyelerde Uluslararası saha gezisi
  • Eğitim dili: İngilizce.

Program Yapısı

AIT Profesyonel Yüksek Lisans Programı master programı takip ederken işlerini terk edemez bu mühendisler için tasarlanmıştır. Program bir yıl içinde gerçekleştirilmektedir. Yüksek Lisans programını tamamlamak için, katılımcılar 11 ders ve toplam 33 kredilik 1 proje raporunu tamamlamak gerekir.

İlk iki dönem öğrenciler AIT sunulan düzenli dersler arasından bir akademik / tez danışmanı ile istişare halinde seçilen temel ve ileri dersleri alacak. Üçüncü dönem boyunca, öğrenciler proje çalışması yürütecek. Öğrenciler uluslararası alanda gezileri yapacaktır:

İlk gezi: AIT Study at

İkinci gezi: Böyle Tayland, Singapur, Malezya, Endonezya, Çin ve Tayvan gibi Vietnam'da dışında büyük şantiyelerde, ziyaret veya AIT Tayland staj yapmak

Üçüncü yolculuk: AIT ile Mezuniyet törenine katılmak için

İngilizce Giriş Gereksinimi

AIT eğitimi tek dil olarak İngilizce ile uluslararası bir enstitü. AITEIT - AIT Kabul aşağıdakilerden herhangi gereksinimi memnun olabilir İngilizce dil yeterlilik belgesi gerektirir: - IELTS (5.0) - TOEFL (61:;:; - - Tabanlı Bilgisayar 500 tabanlı veya Internet 173 Kağıt tabanlı). Başvuru AIT-VN AIT tarafından sunulan İngilizce Testi için başvuruda bulunabilirsiniz. İngilizce Testi ücreti: 25 YTL.

Giriş Koşulları

AIT Profesyonel master programına kabul için uygun olması için, bir başvuru gerekir: - çalışmanın uygun bir alanda, bir lisans derecesi (normalde dört yıllık bir program), ya da eşdeğer tutun.

  • Anlamlı ortalamanın üzerinde lisans dereceleri var.
  • İyi derecede İngilizce var - çalışma deneyimleri en az üç yıl

Başvuru gönderme ücreti: 20 USD. Başvuranlar başvuru belgeleri, bu ücret AIT ödenir.

Öğretim Programı

Program dışı çalışma saatleri (hafta sonları ve akşamları) sırasında yapılır

Fakülte

AIT - Fakülteler İnşaat Mühendisliği ve Altyapı Yönetimi (CEIM) programından vardır. CEIM yüksek programları, doktora programları ve post-doktora programları master kısa eğitim programları, proje yönetimi eğitimi deneyimlidir. Şimdiye kadar, 800'den fazla usta ve doktorlar Proje Yönetimi programında mezun ve CEIM tarafından sunulan sertifikalarını aldılar kısa eğitim programlarından 500'den fazla kursiyer bulunmaktadır. CEIM inşaat projelerinin kalitesini artırmak için danışmanlık hizmeti ve mesleki araştırmalar sağlayan hükümetin inşaat kuruluşları ve sanayi bölgeleri ile güçlü bir ortaklığımız var.

ÜCRETLER

Harç ve ücretler 3 taksit olarak ve her dönem başında ödenebilir. Toplam eğitim ve ücretleri: USD 13.625 (USD375 / kredi).

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Established in 1959, AIT is a leading international, intergovernmental institute of higher learning in Asia. AIT works with both public and private sectors throughout the region and some of the top un ... Devamını oku

Established in 1959, AIT is a leading international, intergovernmental institute of higher learning in Asia. AIT works with both public and private sectors throughout the region and some of the top universities Daha Az
Hanoi , Yangon , Bangkok , Ho Şi Min Şehri + 3 Daha fazla Daha az