Kültür Ekonomisi ve Girişimcilik bir uzmanlık alanı olan Sanat ve Kültür Araştırmaları Yüksek Lisans

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Kültür Ekonomisi ve Girişimcilik bir uzmanlık alanı olan Sanat ve Kültür Araştırmaları Yüksek Lisans

Neden Rotterdam Kültür Ekonomi ve girişimcilik seçmelisiniz?

Bugünün kültür sektöründe, yaratıcılık, yenilik ve girişimcilik kilit öneme sahiptir. Bu yaratıcıları yanı sıra perde arkasında sanat ve kültür ile ilgili olanlar için de geçerlidir. Eğer üretmek sürdürmek ve yaratıcı çalışmalar yaymak için nasıl yeni ve iyi kurulmuş fikirler geliştirmek istiyor musunuz? Eğer sanat ve ekonomi arasındaki kavşakta bir lider düşünür olarak kendinizi ayırt etmek ister misiniz? Eğer sanat ve kültür kendi kariyeri için daha iyi kararlar istiyor musunuz? Sonra yüksek lisans programı Kültür Ekonomisi ve Girişimcilik sizin için idealdir.

Bu üst sıralarda yer alan programda, kültür ekonomi ve araştırma yöntemleri sağlam bir arka plan kazanacaklardır. Sanat pazarları ve yaratıcı endüstriler ile ilgili ekonomik düşünce son gelişmeler hakkında bilgi sahibi olacaktır ve kültürel girişimciliğe üstün yaklaşımları ile anlaşma.

seminerler, atölye çalışmaları ve fieldtrips sırasında size gerçek durumlar için öğrendiklerini uygulamak olacaktır. Öğrenciler düzenli olarak pratik deneyim kazanıyor, bizim bölümümüzde etkinlikleri organize katılmak. Eğer seçtiğiniz bir konuyu takip ettiği bir tez ile bir yıl lisans programını sonuçlandırmak, ve kendi araştırma yapma becerilerini geliştirmek.

Kültür Ekonomisi ve Girişimcilik

Uzmanlık Hakkında:

Kültür Ekonomisi ve Girişimcilik Programımız onun yaklaşımı benzersizdir. sanat yönetimi programları dışında biz teori ve özgün ampirik araştırma üzerinde büyük bir vurgu ve kültürel ekonomi. Beraber pratik beceriler son derece yaratıcı start-up devlet kurumları, kültür sektöründe faaliyet kuruluşların her türlü sonra aranır.


Ön ustası

tüm giriş koşullarını yerine getirmeyen umut verici adaylar için, bir yıllık ön lisans programı çalıştırın. Bu hazırlık programı sosyoloji ve araştırma yöntemleri ile az deneyime sahip öğrenciler için özellikle hitap etmektedir. Ön lisans programı sırasında, Sanat ve Kültür Araştırmaları lisans düzeyinde seçilen kurslara kayıt olacak. Anahtar sosyoloji içindeki kavramlar, tarih, kültür teorisi ve sanat ve kültür uluslararası değişim ile tanışacaktır. Buna ek olarak, özellikle ön lisans yıl için geliştirilmiş olan derslerin bir dizi sunuyoruz. Ön-master tamamlanması üzerine, size Sanat ve Kültür Araştırmaları yüksek lisans programının gereksinimlerini karşılamak için gereken tüm bilgilere sahip olacak.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Devamını oku

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Daha Az