Küresel Çalışmalarda Sanat Ustası

Genel

6 konum mevcut

Program açıklaması

Her biri farklı program gereksinimlerine sahip lisansüstü programlarımız, kurulmuş olan Avrupa ve Amerika eğitim sistemlerine dayanır ve tamamen uyumludur. Yüksek öğrenim için Avrupa yönergeleri Bologna anlaşmalarında özetlenmiştir. Minimum kredi sayısı kazandıktan sonra, mezuniyet talebinde bulunulabilir. Tüm programlar tüm kampüslerde sunulmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için program programına bakın.

Dersler

Lisansüstü dersler, temel derslere ve uzmanlık derslerine bölünür. Seçmeli dersler, lisansüstü düzeyde sunulan programlı derslerden herhangi birinden seçilebilir. Uzmanlık dersleri kayıtlara göre planlanmıştır ve tüm kampüslerde mevcut olmayabilir. Programlanan uzmanlık dersleri, seçmeli olarak da tüm öğrencilere sunulmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için program programına bakın. Mevcut kursların listesi için kurs geneline bakın. Öğrencilerin dersleri tamamlamaları ve mümkün olan en üst düzeyde kredilendirmeleri önerilir.

Program gereksinimleri

 • Toplam 60 kredi
 • Kurslar (çekirdek) 24 kredi / 12 ders
 • Kurslar (GSCCSxxx) 12 kredilik / 6 kurs
 • Küresel Topluluk Projesi 12 kredilik / 2 ders (isteğe bağlı)
 • Seçmeli dersler 16 kredilik / 8 kurs
 • Seçmeli 4 kredi / 2 ders (isteğe bağlı bir proje olması durumunda)
 • Tez 8 kredilik

Çalışmalar başladıktan sonra başka bir programa geçilmesi, çalışmaların bitimine kadar program şartları yerine getirildiği sürece mümkündür. Bu nedenle, programın istenen program süresince program gereksinimlerini karşılamamak için, geçiş yapma kararı mümkün olduğunca erken yapılmalıdır.

Kabul şartları

 • İngilizce dilinde yeterlilik.
 • Lisans derecesi (veya eşdeğeri)
  • Akademik veya mesleki lisans dereceleri arasında hiçbir ayrım yapılmaz.
  • 180 Avrupa kredisi veya 120 Amerikan Dönemi kredisi ile eşdeğer sayılır.
  • Lisans derecesine veya eşdeğeri olmayan öğrenciler lisans derecesine başvurmalı veya Lisans Diploması ekleme programı için başvurmalıdır.

Kariyer Perspektifleri

Çalışma programlarımız ve kurslarımız doğada kariyer odaklıdır ve lisansüstü çalışmaları boyunca öğrencilere yüksek derecede esneklik sağlar. Geniş kapsamlı uzmanlık konularına odaklanan öğrenciler, günümüzün küresel ekonomisinde başarılı olmak için gerekli bilgi ve beceriye sahiptir ve çok çeşitli mesleki gelişim ve kariyer fırsatları için hazırlanmıştır.

Lisansüstü programlar, liberal sanat alanında ilgili akademik bir nitelik kazanmak için titiz ve akademik açıdan zorlu lisansüstü çalışmalar yaparak bugünün iş piyasasındaki artışını istihdam edilebilirliğini görmek isteyen yeni üniversite ve üniversite mezunları için mükemmel bir seçimdir.

Mezuniyet sonrası, öğrenciler ağırlıklı olarak ulusal ve çok uluslu şirketlerin ve çeşitli ekonomik sektörlerdeki kuruluşların orta ve üst düzey pozisyonlarıyla kariyerlerine başlamış veya ilerlemiş durumdadır. Öğrenciler ayrıca kariyer fırsatlarını daha da artırmak için diğer mezunlarımızdan ve lisansüstü programlarımızdan herhangi bir kesintiye uğramadan çalışmalarına devam etmeyi de seçebilirler.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia ... Devamını oku

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia. ECLS offers flexible liberal and global studies at the Undergraduate/Bachelor/BA, Graduate/Master/MA and Postgraduate/Doctor/PhD level. Daha Az
Barselona , Brüksel , Madrid , Zürih , Tokyo , Antwerp + 5 Daha fazla Daha az