Koruma Biyolojisi Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

genel bakış

İnsan etkisi, biyoçeşitliliğin kaybı ve çevresel değişim konusunda artan bir farkındalık, koruma biyolojisini her geçen gün daha da önemli hale getirmektedir.

Koruma, ekoloji, biyoçeşitlilik ve sürdürülebilirliği birbirine bağlayan Koruma Biyolojisi Yüksek Lisansı bir yıllık, 180 puanlık profesyonel bir Yüksek Lisans'dır. Yeni Zelanda ve dünyada koruma çalışmaları yapmak için ihtiyacınız olan bilimsel uzmanlığı alacaksınız.

Wellington, biyoçeşitlilik için uluslararası bir etkinlik noktası ve Biyolojik Bilimler Okulu ile birlikte çalışarak, koruma uygulamalarında dünya liderlerinden öğreneceksiniz. Çalışmaları, Yeni Zelanda'nın eşsiz biyotasını yöneten uluslararası saygın bilim adamları.

Bir dizi karasal ve deniz ortamındaki teorik ve saha temelli yaklaşımları kullanarak, koruma biyolojisi süreçlerini keşfedeceksiniz. Uluslararası alanda en iyi koruma uygulama örneklerini irdelemek ve deneysel tasarım, verilerin toplanması ve analizi ve araştırma sonuçlarının sunulması konularında beceri kazandırmak.

Doğal çevrenin korunmasına değerli bir katkıda bulunmak için uzmanlıktan mezun olacaksınız.

İş yoğunluğu

Tam zamanlı çalışıyorsanız, yılın büyük bir kısmı için haftada 40-45 saatlik bir iş yükü bekleyebilirsiniz. Yarı-zamanlı öğrencilerin her üç aylık dönem için iki ders yapmaları, haftada yaklaşık 20-23 saatlik bir çalışma yapmaları gerekecek. Çalışıyorsanız bunu dikkate aldığınızdan emin olun.

Yapacağınız puan sayısını arttırarak iş yükünüzü tahmin edebilirsiniz. Bir nokta kabaca 10 ila 12 saatlik çalışmaya eşittir.

Alan dersi

Çekirdek kurslarınızdan biri, Yeni Zelanda'daki önemli koruma alanlarını ziyaret ederek sahada gerçekleştiriliyor.

BIOL 424 Yeni Zelanda Koruma Uygulaması, yönetim uygulamalarını gözlemlemek ve Yeni Zelanda'nın eşsiz bitki ve hayvanlarına aşina olmak için ülke çapında seyahat etmeyi içerir.

Nasıl çalışacaksınız

Üç temel dersi ve seçtiğiniz 90 puanlık onaylanmış dersleri öğreneceksiniz.

Ocak ayında başlıyorsanız, dört haftalık saha kursu, BIOL 424 ile başlayacaksınız. Elbette, gelgit zamanlarına izin vermek için yıldan yıla değişen zamanlama ile normal trimester tarihleri ​​dışında oturur. Kursun başlangıcı için normal zamanlama Ocak / Şubat ayı sonlarına kadar geçerlidir ve gerçek tarihler en az altı ay öncesinden teyit edilebilir.

Programın Temmuz başlangıcında, hem biyolojik hem de yasal perspektiflerden biyogüvenlik yönetimini içeren BOL 405 Biyogüvenlik temel kursu yer alıyor.

MConBio'ya tez bileşeni yoksa, seçmeli BIOL 440 ile küçük araştırma projeleri yapabilirsiniz. Bu kurs için bir denetçiye ihtiyacınız olacak - potansiyel projeler hakkında Biyolojik Bilimler Yüksekokulu personeli ile konuşun.

Yurt dışında okumak

Ufuklarınızı Victoria Değişim Öğrenci Değişim Programı ile genişletin. Dünya çapındaki 100 ortak üniversiteden birinde Victoria Üniversitesi derecesine doğru eğitim alın. Eğitim programınıza bir değişim yapmayı düşünüyorsanız, program yöneticisi ile konuşun.

birincil konum

Wellington'da eğitim görmek, Yeni Zelanda'nın doğal zenginliğine eşsiz bir erişim sunmaktadır. Özel ve kamu koruma sahaları, araştırma deneyimi kazanma ve koruma teknikleri öğrenme fırsatları yaratarak kapanır.

Zealandia ve Otari-Wilton'un Bush'u şehir sınırları içerisindedir ve Wellington Limanı'ndaki Matiu / Somes Adası'nda ekolojik bir restorasyon programı yürütülmektedir.

İki deniz rezervi de Wellington kentine yakın, güney kıyısında Taputeranga ve bir saat kuzeyde bulunan Kapiti.

Uzmanlık alanınızı Ph.D. ders çalışma

Bir akademik veya araştırma kariyerine devam etmek istiyorsanız, doktora programına devam edebilirsiniz. Bilgiye önemli bir katkı sağlayan özgün araştırmalar üretmek için gözetim altında çalışacaksınız. Tam zamanlı adaylar genellikle dereceyi dört ila dört yıl içinde tamamlarlar.

Doktora Victoria'da, konuya bağlı olarak her yıl 6,800 dolar ile 8 bin 200 dolar arasında bir ücret ödeyecek.

Lisansüstü Araştırmalar Fakültesi (FGR) başvurunuzu yürütecek ve doktora süresince size destek olacaktır. ders çalışma.

Başvurunuzu yapmadan önce mevcut denetim hakkında Bilim Fakültesine başvurun.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Devamını oku

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Daha Az
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Daha fazla Daha az