Kurs

Lincoln'de Lüks Markaların derecesi ile Yüksek Lisans Pazarlama öğrencilere lüks mallar ve marka yönetimi konusunda uzmanlaşmak için bir fırsat sunuyor. Bu program, lüks mal ve deneyim sektörlerinde bir kariyer sağlamak için gerekli pazarlama teorisi ve planlama, stratejik düşünme ve yönetsel beceriler hakkında kapsamlı bir bilgi geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Program uluslararası akademisyenlerden oluşan bir ekip tarafından verilmektedir. Ayrıca, kurs, tanınmış ve yenilikçi organizasyonlarda profesyonel olan misafir konuşmacılardan faydalanacaktır.

Öğrenciler, bir CV oluşturmak, psikometrik testlerle uğraşmak ve etkili uygulamaları formüle etmek için yardımcı olan bir dizi özel kariyer etkinliğine erişebilir.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Öğrenciler, özel ilgi alanlarında uzmanlaşmadan önce pazarlama iletişimi, tüketici davranışı ve marka yönetimi dahil olmak üzere pazarlamanın ana alanlarını kapsayan modüller alabilirler.

Program yedi çekirdek modülden, isteğe bağlı bir modül ve bir tezden oluşur. Tez, nihai değerlendirilen ürüne yenilik ve farklı Pathways teşvik etmek için tasarlanmıştır. Bu bağlamda, tez bir dizi bağımsız çalışmayı barındırabilecek genişletilmiş bir projedir.

Çekirdek modüller

 • Marka Yönetimi
 • Tüketici davranışı
 • Finans ve muhasebe
 • Pazarlama iletişimi
 • Lüks Pazarlama
 • Araştırma Yöntemleri ve Tasarımı
 • Moda Endüstrisi

İsteğe bağlı modüller

 • Dijital Pazarlama
 • Moda Sourcing ve Merchandising
 • Global İlişki Pazarlama
 • Grup Danışmanlığı Projesi
 • Uluslararası Girişimcilik

İsteğe bağlı modüller, en az 10 öğrenciyi seçecekleri sürece çalışır. Zaman çizelgesi düzenlemeleri, bazı öğrencilerin modüllerin kullanılabilirliğini sınırlayabilir. Seçenekler personelin ilgi alanlarını yansıttığından, personelin kullanılabilirliği nedeniyle zamanla değişebilir.

Nasıl Değerlendirilir?

Bu derste, denemeler, sınavlar, sözlü sunumlar ve pratikler dahil olmak üzere çeşitli değerlendirme yöntemleri kullanılmaktadır. Bu değerlendirmeler, kariyeriniz için yararlı olacak becerileri geliştirmek için tasarlanmıştır.

Değerlendirme Geri Bildirimi

University of Lincoln değerlendirme geri bildirimlerine ilişkin politikası, akademisyenlerin kurs sonrası değerlendirmelerini derhal size iade etmelerini sağlamayı amaçlar - genellikle teslim tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde.

Özellikler

Lincoln International Business School, ilgili endüstriyel deneyime ve geniş araştırma ilgisine sahip finans uzmanlarına sahip akademik ve profesyonel nitelikli öğretim üyelerinden oluşan deneyimli bir kadroya sahiptir.

Okul her yıl bir dizi misafir konuşmacıya ev sahipliği yapıyor. Okulun bir parçası olarak, endüstri uzmanlarından bilgi edinme fırsatına sahip olacaksınız. Önceki konuşmacılar Deloitte, Santander, HSBC, Masum, İç Denetçiler Enstitüsü ve IASB eski başkanı Sir David Tweedie gibi kurumların temsilcilerini içeriyordu.

Ayrıca, bir topluma katılma, gönüllü olma veya Öğrenci Elçisi olma gibi müfredat dışı etkinliklerle yeteneklerinizi ve bilginizi daha da geliştirebileceksiniz.

Giriş koşulları

Onur derecesi veya eşdeğeri.

Uluslararası Öğrenciler IELTS 6.0'da İngilizce dilini her bir elementte 5,5'ten az ya da eşdeğer http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

University of Lincoln , yüksek lisans eğitimi için doğrudan giriş koşullarını karşılamayan ve üniversitenin Uluslararası Eğitim Merkezi'nde bir derece hazırlık programını tamamlama seçeneği olmayan uluslararası öğrencilere (AB / İngiltere dışı) hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için lütfen http://www.lincoln.ac.uk/isc adresini ziyaret edin.

Program dili:
Ingilizce
University of Lincoln

University of Lincoln için 52 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme May 4, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Ağu 2019
Duration
1 - 2 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
15,300 GBP
Uluslararası | Ana Sayfa / AB: 7,600 Sterlin
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Ağu 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Ağu 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date