Lojistik, Veri Analitiği ve Tedarik Zinciri Yönetimi Msc

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Lojistik, Veri Analitiği ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanındaki yeni yüksek lisans programımız, bilgilerini mevcut disiplinin ötesinde genişletmeyi ve lojistik, tedarik zinciri ve taşımacılık alanında bir kariyer sağlamayı düşünenler için tasarlanmıştır.

Program, lojistik ve tedarik zinciri uzmanlarından gelen girdilerle tasarlandı ve bu alanla ilgili veri analizi tekniklerinin entegrasyonuna odaklandı.

Aşağıdaki konular hakkındaki anlayışınızı geliştireceksiniz:

 • Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetiminde ortaya çıkan sorunlar
 • İş Veri Analizi
 • Tedarik Zinciri Analitiği ve Teknoloji Yönetimi, Industry 4.0 ve Automation gibi çevreleyen konuları ele alıyor
 • Satınalma stratejileri ve İş Sürdürülebilirliği

Çalışmalarınızı yeni ortaya çıkan ilgi alanlarına veya kariyer hedeflerinize uyarlayabilirsiniz; Kapsamlı lisansüstü yönetim portföyümüzün bir parçası olarak çok çeşitli isteğe bağlı seçmeli modüller sunuyoruz.

Fakülte'nin Kariyer Booster profesyonel gelişim programına erişerek entelektüel ve istihdam edilebilirlik becerilerinizi (eleştirel düşünme, iletişim, takım çalışması, problem çözme) daha da geliştireceksiniz.

Öğrencileri eğitmek için bu derecenin bir parçası olarak dünyanın önde gelen endüstri standardı veri analizi yazılımlarından biri olan SAS kullanıyoruz.

SAS, stratejik ortaklarımızdan biri ve bu programı kabul ediyor. İş dünyasında yaygın olarak kullanılan yazılımla deneyim kazanmaları için öğrencilerimizin savunucusudur.

Profesyonel akreditasyon

Program, Yetkili Tedarik ve Tedarik Enstitüsü (CIPS) tarafından akredite edilmiştir. Akreditasyonun bir parçası olarak, CIPS şu anda programı üstlenenlere ücretsiz öğrenci üyeliği sunmaktadır.

Program ayrıca Chartered Institute of Logistics and Transport tarafından da akredite edilmiştir ve chartered üyeliğin eğitim gereksinimlerinden tam olarak muaf tutulmaktadır (% 50 veya üzeri bir geçiş işaretine tabi).

Equis, AMBA ve AACSB'nin “Üçlü Taç” olarak adlandırılan üçlü akreditasyonlarını tutmak için seçkin bir işletme okullarında olmaktan gurur duyuyoruz.

107944_logos3.png

sıralamalar

University of Bradford , 2019 Kez Yüksek Öğretim Dünya Üniversite Sıralaması'nda Dünyada İşletme ve Ekonomi dalında 301-400 arasındadır.

107941_the-business-ranking.jpg

Giriş koşulları

 • A 2: 2 (veya üzeri) İlgili veya ilgili olmayan bir konuda İngiltere Onur derecesi veya eşdeğer uluslararası kabul görmüş bir yeterlilik
 • İlgili iş tecrübesi (en az 2 yıl tam zamanlı) olan diploma niteliği olmayan adaylar da görüşme esasına göre değerlendirilecek ve değerlendirilecektir.

İngilizce dil gereksinimleri

 • IELTS: 5.5 altı, alt test 5.5'ten az değil

IELTS gerekliliğini karşılamıyorsanız, bir University of Bradford hazırlık öncesi İngilizce kursuna katılabilirsiniz.

Ne çalışacaksın

Lütfen, 2020 girişi için modül bilgilerinin değişebileceğini unutmayın.

Modüller

çekirdek

 • Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetiminde Ortaya Çıkan Sorunlar (OIM7501-B)
 • İşletme Veri Analizi (OIM7502-B)
 • Operasyon Yönetimi (OIM7503-A)
 • Tedarik Zinciri Analitiği ve Teknoloji Yönetimi (OIM7504-B)
 • Tedarik Temelleri ve Kalite Sistemleri (OIM7505-B)
 • Muhasebe ve Finansman (AFE7511-A)
 • Tez

seçenek

 • İşletme Ekonomisi (AFE7504-A)
 • İş Liderliği İçin Beceri Geliştirme (HRM7503-A)
 • Uluslararası Pazarlama (MAR7504-A)
 • Kurumsal ve Sosyal Sorumluluk (SIB7505-A)
 • Girişimcilik ve Yenilikçilik (EAE7501-A)
 • Uluslararası Yüksek Lisans Yaz Okulu (SIB7506-A)

tesisler

İşletme Fakültesi, şehrin yeşil bir banliyösünde 14 dönümlük güzel park alanında yer alan tarihi Emm Lane kampüsündedir - Üniversite Şehir Merkezi Kampüsü'nden sadece kısa bir otobüs yolculuğu.

Burada vaktinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için özel eğitim ve öğretim olanaklarımız, kütüphanemiz ve diğer uzman destek hizmetlerimiz var.

2010 yılında milyonlarca sterlinlik bir yeniden yapılanmanın ardından kampüs, Victoria mimarisini bir Harvard tarzı konferans tiyatrosu ve yemek yeme, içme, sosyalleşme ve çalışma için atriyum alanı içeren ödüllü bir sürdürülebilir bina ile bir araya getiriyor.

Ücretler, finans ve burslar

Öğrenim ücreti

 • Ana Sayfa / AB: 11.050 £
 • Uluslararası: 16,840 £

Burslar

Her yıl akademik mükemmellik, kişisel koşullar veya ekonomik zorluklar temelinde İngiltere, AB ve uluslararası öğrencilere geri ödemesiz sayısız burs veriyoruz. Tüm ayrıntılar için burs web sitemizi ziyaret edin.

Kariyer desteği

Üniversite, öğrencilerin istihdam edilebilirliğini geliştirmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmaya adamıştır ve bu, birçok programın ayrılmaz bir parçasıdır. Uzmanlık desteği, kurs süresince yarı zamanlı iş bulma, yerleşimler, tatil çalışmaları ve mezun işlerini bulma gibi yardımlar da dahil olmak üzere, Kariyer ve İstihdam Hizmetleri hizmetlerinden yararlanılabilir. Öğrencilerin bu desteğe erken bir aşamada erişmeleri ve Kariyer web sitesinde kapsamlı kaynakları kullanmaları teşvik edilir.

Uzman danışmanlarla seçeneklerin tartışılması, seçenekleri araştırıp iş bulma becerilerini geliştirerek planların netleştirilmesine yardımcı olur. Programlarımızın çoğunda, Kariyer Gelişim Danışmanları tarafından müfredata veya özel olarak düzenlenmiş atölye çalışmalarına doğrudan girdi vardır.

Öğrencileri eğitmek için bu derecenin bir parçası olarak dünyanın önde gelen endüstri standardı veri analizi yazılımlarından biri olan SAS kullanıyoruz.

SAS, stratejik ortaklarımızdan biri ve bu programı kabul ediyor. İş dünyasında yaygın olarak kullanılan yazılımla deneyim kazanmaları için öğrencilerimizin savunucusudur.

Kariyer olasılıkları

University of Bradford amaçlarından biri, tüm öğrencilerimizi, üniversite dışındaki yaşamlarında kendine güvenen ve yetenekli olma özellik ve yetenekleriyle donatmaktır.

Kariyer güçlendirici

İşletme ve Hukuk Fakültesinde okuduğunuz süre boyunca Kariyer Destek Programımıza katılma şansınız olacak.

Program, önde gelen yenilikçi kuruluşlarla iş ararken sizi çalışmaya hazır hale getirmek için gerekli becerilerle ve niteliklerle mezun olmak için tasarlanmıştır. Kariyer Artırıcı Program size aşağıdaki sertifikaları alma fırsatı sunar:

 • Avrupa Bilgisayar Sürüşü Lisansı (ECDL) - dijital okuryazarlığın ölçütü
 • Sage 50 Muhasebe ve Sage 50 Bordro - önde gelen muhasebe ve bordro yazılım becerilerini geliştirmenizi sağlayacak eğitim
 • Proje Yöneticisi Profesyonel sertifikaları - Sertifikalı bir Proje Yöneticisi olmaya çalışırken size avantaj sağlar.
 • Büyük Veri analizi ve raporlama becerileri - sertifikasyona yol açacak Yazılım ve Hizmetlerin (SAS) kullanılması.

Buna ek olarak, program ayrıca takım çalışması, güven, iletişim ve işverenler tarafından aranan diğer pek çok beceriyi teşvik edecek faaliyetleri de içerecektir.

Sürekli Mesleki Gelişim (SMG) Sertifikaları portföyü geliştirmek, işverenlere sadece iddialı değil aynı zamanda kendi mesleki gelişiminiz için sorumluluk aldığınızı gösterecektir.

Yurt dışında okumak

Öğrenciler, yıl boyunca programlarımızla birlikte gömülü çalışma turlarına katılarak uluslararası deneyimlerini genişletme fırsatı buluyorlar. Bu turlar tüm masrafların karşılandığı Fakülte tarafından sağlanmaktadır. Önceki turlar Bahreyn (Ahlia Üniversitesi) ve Katar (Katar Üniversitesi) gezilerini de içeriyordu.

Bu turlar, öğrencilerimize uluslararası işletme ve girişimcilik hakkında bilgi edinmenin yanı sıra iletişim ve kişilerarası becerileri uygulama ve geliştirme fırsatları sunmalarına yardımcı olur. Öğrencilere, çeşitli kültürler hakkında daha fazla farkındalık duyup uluslararası ilişkileri güçlendirirken sınıfta edindikleri bilgileri uygulama fırsatı verilir.

Öğrenciler, etkileşimli problem çözme atölyeleri, şirket ziyaretleri, misafir konuşmacılar (kamu ve özel sektörden), kültürel ziyaretler ve sosyal aktiviteler dahil olmak üzere hem teori hem de pratiğe yönelik faaliyetlerin dinamik bir karışımına katılırlar.

Eğitim desteği

Etkili Öğrenme Hizmeti (ELS), öğrencilerimizin akademik öğrenmelerini en üst düzeye çıkarmalarını (ör. Ödevler ve sınavlar) ve aynı zamanda yurtdışındaki öğrencilere İngiltere'deki akademik gerekliliklere hızlı bir şekilde uyum sağlamaları için yardımcı olmak amacıyla kurulan Yönetim ve Hukuk Fakültesi dahilindeki özel bir tesistir.

ELS, dönem boyunca yürütülen çeşitli atölye çalışmaları, 1-1 danışmaları ve her olası gelişim alanına hitap etmek için geniş basılı ve çevrimiçi kaynaklar dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Araştırma

Yönetim Bilimleri Fakültesi fakültesinin güçlü araştırma kültürü, öğrencilerimizin öğretimi ve öğrenimi hakkında bilgi verir.

Kapsamlı endüstri ağlarımız bu bilginin uygulanmasına yönelik bir yol sunar.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Devamını oku

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Daha Az

Akreditasyonlar