İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Yüksek Lisans, sizi İnsan Sermayesi'nin yönetiminde bir lider ve uzman olarak hazırlamanın yanı sıra, personelin işe alım ve işe alım gereksinimlerine küresel çözümler sağlama konusunda eğitim almanın yanı sıra, özgeçmişinizi geliştirmek ve katlanarak, ekleme ve iyileştirme şansınızı artırır. emek.

Tüm bunlarla birlikte, İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans Programı, profesyonel kariyerini en üst düzey şirketler tarafından en çok değer verilen bölümlerden birinde geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır.

Prestijli uluslararası sıralamada en üst sıralarda görünen yüksek lisans dereceleriyle, halihazırda 100.000'den fazla öğrenciyi eğitmiş olan Avrupa'nın en önemli işletme okullarından biri olan EUDE Business School'da eğitim EUDE seçin.

116399_adults-connection-convenience-1181715.jpg

İnsan Kaynakları Yönetimi Konusunda Yüksek Lisansın Yeterlilikleri ve Profesyonel Çıktıları

Yüksek Lisans programını İnsan Kaynakları Yönetimi'nden alarak, aşağıdaki meslekleri ve kişisel yetkinlikleri kazanacaksınız:

 • İK alanının stratejik işlevini kurumun misyon ve vizyonuna dahil edin.
 • Şirketin ihtiyaç duyduğu kurumsal kültürel değişiklikleri kolaylaştırın.
 • İnsan sermayesinin işe alımı, gelişimi ve elde tutulması ihtiyaçlarını stratejik olarak planlayın.
 • Yöneticinin, ekibine ilham verme ve seferber etme, sonuçlara ulaşma ve iş performansını arttırma konularında sahip olduğu sorumluluk derecesine ilişkin daha fazla farkındalık edinin.
 • İş etiği değerlerinin aktarılmasını kolaylaştıran, kurum kültürünü olumlu yönde etkileyen yönetsel beceri ve yetenekleri geliştirmek.

İnsan Kaynakları Yönetimi Program ve Yüksek Lisans Tezi

 1. İşletme Yönetimi ve Organizasyonu
 2. Şirket Stratejisi
 3. Finansal yönetim
 4. Beşeri Sermayenin Stratejik Yönetimi
 5. Yeteneğin Çekiciliği ve Saklanması
 6. Yetenek ve İnsan Potansiyelinin Gelişimi
 7. Yönetim Tazminat ve Değerlendirme Sistemleri
 8. İnsan Yönetiminin Ötesinde
 9. Beceri Direktifinin Geliştirilmesi
 10. Final Yüksek Lisans Projesi *
 11. Uygulamalar (Sadece Mevcut Yöntemler İçin)

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans Metodolojisi

EUDE Business School'da geliştirilen iş metodolojisi Vaka Yöntemi'ne dayanmaktadır. Son derece pratik bir eğitim, öğrencinin şirketin ihtiyaç duyduğu bilgi, beceri ve deneyimleri edinmesi için en iyi temeldir. Her bilgi alanında geliştirilen vakalar, öğrencilere analiz ve tartışma için geniş bir marj sunan başarı hikayeleridir.

Küçük gruplara sahip sınıf veya Avrupa düzeyinde lider bir platform olan EUDE Sanal Kampüsü , öğrencilerin her belgeye ilişkin görüş ve düşüncelerini paylaşmaları için en uygun forumlar olacaktır.

Ders programı, sektörün önde gelen firmalarının gözetiminde ve danışmanlığında ve çok uluslu ve ulusal firmaların yöneticilerinden ve eski müdürlerinden oluşan bir fakülte (Telefonica, Deloitte, DHL, Inchaersa, Geindesa, Debebé veya Drommer Consulting) tarafından hazırlanmıştır. .

Programın sonunda öğrenci Final Yüksek Lisans Projesini sunacak ve savunacaktır. PFM, öğrencinin edindiği tüm bilgileri ve araçları uygulamış olması gereken, gerçek veya simüle edilmiş bir iş planıdır.

Program süresince öğrenci kişiselleştirilmiş bir öğretmene ve öğretmenler tarafından sürekli bir geri bildirime sahip olacak, bu da öğrencinin her zaman gelişim ve güçlü yanlarını bilmelerini sağlayacaktır.

Program dili:
 • Ispanyolca

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas için 1 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Haziran 17, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme, Kampüs Okul, Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Start Date
Eyl 2019
May 2020
Duration
Bilgi iste
Yarı zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
May 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date

May 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date

#EUDEtalent | Cristina Rosal MBA y RRHH - España

#EUDEtalent | Merlín Roxana, alumna de RRHH online