İnsan Kaynakları Yönetimi Konusunda Yüksek Lisans - Yüzyüze

Genel

Program açıklaması

İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Yüksek Lisans, sizi İnsan Sermayesi'nin yönetiminde bir lider ve uzman olarak hazırlamanın yanı sıra, personelin işe alım ve işe alım gereksinimlerine küresel çözümler sağlama konusunda eğitim almanın yanı sıra, özgeçmişinizi geliştirmek ve katlanarak, ekleme ve iyileştirme şansınızı artırır. emek.

Tüm bunlarla birlikte, İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans Programı, profesyonel kariyerini en üst düzey şirketler tarafından en çok değer verilen bölümlerden birinde geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır.

Prestijli uluslararası sıralamada en üst sıralarda görünen yüksek lisans dereceleriyle, halihazırda 100.000'den fazla öğrenciyi eğitmiş olan Avrupa'nın en önemli işletme okullarından biri olan EUDE Business School'da eğitim EUDE seçin.

116399_adults-connection-convenience-1181715.jpg

İnsan Kaynakları Yönetimi Konusunda Yüksek Lisansın Yeterlilikleri ve Profesyonel Çıktıları

Yüksek Lisans programını İnsan Kaynakları Yönetimi'nden alarak, aşağıdaki meslekleri ve kişisel yetkinlikleri kazanacaksınız:

 • İK alanının stratejik işlevini kurumun misyon ve vizyonuna dahil edin.
 • Şirketin ihtiyaç duyduğu kurumsal kültürel değişiklikleri kolaylaştırın.
 • İnsan sermayesinin işe alımı, gelişimi ve elde tutulması ihtiyaçlarını stratejik olarak planlayın.
 • Yöneticinin, ekibine ilham verme ve seferber etme, sonuçlara ulaşma ve iş performansını arttırma konularında sahip olduğu sorumluluk derecesine ilişkin daha fazla farkındalık edinin.
 • İş etiği değerlerinin aktarılmasını kolaylaştıran, kurum kültürünü olumlu yönde etkileyen yönetsel beceri ve yetenekleri geliştirmek.

İnsan Kaynakları Yönetimi Program ve Yüksek Lisans Tezi

 1. İşletme Yönetimi ve Organizasyonu
 2. Şirket Stratejisi
 3. Finansal yönetim
 4. Beşeri Sermayenin Stratejik Yönetimi
 5. Yeteneğin Çekiciliği ve Saklanması
 6. Yetenek ve İnsan Potansiyelinin Gelişimi
 7. Yönetim Tazminat ve Değerlendirme Sistemleri
 8. İnsan Yönetiminin Ötesinde
 9. Beceri Direktifinin Geliştirilmesi
 10. Final Yüksek Lisans Projesi *
 11. Uygulamalar (Sadece Mevcut Yöntemler İçin)

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans Metodolojisi

EUDE Business School'da geliştirilen iş metodolojisi Vaka Yöntemi'ne dayanmaktadır. Son derece pratik bir eğitim, öğrencinin şirketin ihtiyaç duyduğu bilgi, beceri ve deneyimleri edinmesi için en iyi temeldir. Her bilgi alanında geliştirilen vakalar, öğrencilere analiz ve tartışma için geniş bir marj sunan başarı hikayeleridir.

Küçük gruplara sahip sınıf veya Avrupa düzeyinde lider bir platform olan EUDE Sanal Kampüsü , öğrencilerin her belgeye ilişkin görüş ve düşüncelerini paylaşmaları için en uygun forumlar olacaktır.

Ders programı, sektörün önde gelen firmalarının gözetiminde ve danışmanlığında ve çok uluslu ve ulusal firmaların yöneticilerinden ve eski müdürlerinden oluşan bir fakülte (Telefonica, Deloitte, DHL, Inchaersa, Geindesa, Debebé veya Drommer Consulting) tarafından hazırlanmıştır. .

Programın sonunda öğrenci Final Yüksek Lisans Projesini sunacak ve savunacaktır. PFM, öğrencinin edindiği tüm bilgileri ve araçları uygulamış olması gereken, gerçek veya simüle edilmiş bir iş planıdır.

Program süresince öğrenci kişiselleştirilmiş bir öğretmene ve öğretmenler tarafından sürekli bir geri bildirime sahip olacak, bu da öğrencinin her zaman gelişim ve güçlü yanlarını bilmelerini sağlayacaktır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to trai ... Devamını oku

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to train professionals from home sector. Daha Az