Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans

University of Deusto

Program Açıklaması

Resmi açıklamayı okuyun

Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans

University of Deusto

tanıtım

Bilgisayar uzmanlarını, teknolojik ilerlemeyi ve yarının toplumunu yönetmeye eğitiyoruz.

40 yıllık tecrübemizle size sunuyoruz:

 • İşgücü piyasasının şu anda ihtiyaç duyduğu teknik ve bilimsel bilgiler ile şirketlerin en çok değer verdiği genel yeterlilikler.
 • Teknoloji sektöründeki firmaların profesyonelleri ile haftalık oturumlar aracılığıyla iş dünyası ile doğrudan temas kurarak, tartışma konusundaki vizyonlarına, merkezlere ve tesislere yapılan ziyaretlere katkıda bulunun.
 • Bir şirkette kalarak ilk elden iş deneyimine erişim.
 • Uluslararası hareketlilik programı ile uluslararası bir deneyim.
 • Anın en alakalı alanlarından birinde uzmanlaşma: Büyük Veri ve İş Zekası
 • Bir çift üniversite yüksek lisans derecesi: Endüstride BIT uygulamasında ek bir dönem tamamlayarak, Endüstriyel Organizasyon Mühendisliği alanında yüksek lisans derecesi elde edeceksiniz.
 • Bir teknoloji merkezinde kalarak yeni teknolojilerde araştırma ve yenilik ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Katılımcı profili

Bu yüksek lisans derecesi profesyonel gelişimine katkıda bulunur:

 • Yüksek lisans derecesine sahip profesyonel mezunlara, iş piyasasına geçişlerini kolaylaştırmak için bilgisayarla ilgili derecelerde mezunlar.
 • Mesleki kariyerlerini ilerletmek ve yeniden başlatmak isteyen bilgisayar bilimleri veya diğer BİT ile ilgili alanlarda uzman mühendisler
 • Mezunlar ve Bilgisayar Mühendisleri profesyonel bir deneyime sahip olduktan sonra geri dönüşüm ve güncel olmak isterler.
 • Üniversite, doktora yapmak isteyen ve kendilerini yeni teknolojilerde araştırma ve yeniliğe adayan herhangi bir mühendislik alanında mezun olur (gerekli eğitim tamamlayıcılarını yapar).

Yüksek lisans profili

Bilgisayar Mühendisliği'nin temel teknolojik alanlarındaki yüksek seviyedeki yeterlik ve sorumluluklarda sağlam bilgi birikimine ve yeteneklerine sahip, sağlam teknolojik değişimler karşısında çok yönlülük ve uyarlanabilirlik ile sağlam bir formasyona sahip bir kişidir. Buna ek olarak, çalışma ekiplerini yönetme, geliştirme projelerine liderlik etme ve farklı teknolojik çözümleri uygulama, bağımsız hareket etme veya etkili bir şekilde iletişim kurma gibi diğerlerinin yanı sıra profesyonel bir profil oluşturan, teknolojinin ötesinde çoklu kesişme becerilerine sahiptir. Entegre bilgisayar biliminde mühendis, çok yönlü ve problemli ve farklı ortamlara uyum sağlama kapasiteleri yüksek.

Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans, beş farklı senaryoda Bilgisayar Mühendisliği profesyonel bir kariyer performansını ve gelişimini ve aynı zamanda tamamlayıcıları:

 • Bilgi sistemleri yönetimi
 • Proje yönetim yazılımı
 • Yazılım mimarisi
 • Araştırma ve yenilik
 • Veri bilimi

Kariyer fırsatları

Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Derecesi, bilgisayar mühendisliği alanında profesyonel bir kariyerin performans ve gelişimini beş farklı senaryo etrafında özetlemekte ve aynı zamanda tamamlayıcı niteliktedir.

Yüksek Lisans, Bilgisayar Mühendislerine doğru çerçeveyi sunarak, fırsatlarla dolu profesyonel bir hayat geliştirebilmelerini sağlar. İnsanlık tarihinde çok az varlık, yeni teknolojiler ve İnternet'in son on yılda yaptığı gibi kısa bir sürede toplumu dönüştürmüştür.

Teknolojik yetenekleri ödüllendiriyoruz

Yeni Deusto Mühendislik Burs Programı sayesinde, bir teknoloji şirketi ile işbirliği yaparken Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını 10 bursla 10 bursumuz var.

DeloitteLanteknts

Bursa ek olarak, şirket staj modundaki çalışmalarınız için bir ücret alacaksınız.

Burs ve stajlar sayesinde hemen hemen tüm yüksek lisans derecelerini finanse edebileceksiniz.

Bursum için nasıl başvurabilirim?

 • Yüksek lisans programına erişmenizi sağlayan ve 1'den 10'a kadar olan ölçekte elde edilen ortalama notu içerecek olan üniversite derecesinin akademik kayıtlarının bir kopyası (UD'deki mezunların akademik bir kayıt sunması gerekmez).
 • Özgeçmiş (Europass formatı).
 • Burs Komisyonuna sunum ve motivasyon mektubu (maksimum 1000 kelime).

Başvuru, Deusto Üniversitesi Burs Hizmeti aracılığıyla işlenmelidir. Bu servis, uygun görülen tüm belgeleri talep etme hakkını saklı tutar.

Burs için ne zaman başvurabilirim?

1 Şubat - 28 Mart 2018

Adaylıklar nasıl değerlendiriliyor?

Değerlendirilecek:

 • akademik rekor
 • Özgeçmiş: Mesleki deneyim, diller, kişisel değerler, eğitim ...
 • Sunum ve motivasyon mektubu

Bursun şartlarını sağlayan adaylar kişisel bir görüşmeye davet edilecektir.

Adayların seçim süreci 1 Nisan'dan 30 Nisan 2018'e kadar şirketlerle birlikte yürütülmektedir.

Sonucu ne zaman öğrenebilirim?

15 Mayıs 2018 itibariyle bursların verilmesini bildireceğiz; Daha sonra kayıt olabilirsiniz.

Daha fazlasını bilmek ister misiniz?

Bu burs hakkında özel bilgi almak isterseniz, aşağıdaki formu doldurun ve en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

denekler

Üniversite eğitimi reformu ile motive edilen ve derin bir yansımanın ardından, Bilgisayar Bilimi alanında 30 yıllık bir deneyime sahip olan Deusto Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansı için iddialı bir program tasarlamıştır. Yüksek lisans programı iki büyük blok halinde yapılandırılmıştır:

 • Teknoloji ve yönetim araçlarında genel eğitim. Bu blok, ilk yıla tekabül eder ve iş piyasasının talep ettiği teknolojilere yön veren ve tüm Bilgisayar Mühendisleri tarafından yönetilmesi gereken konulardan oluşur. Buna ek olarak, şirket yönetiminde yeterli entegrasyon ve ilerleme için gerekli olan bilgi sistemlerinin yönetimi ve yönetimi için bazı temeller sağlanmıştır. Bu bloğun amacı, Bilgisayar Mühendisine bu profesyonel profili her zaman karakterize eden çok yönlülük sağlamaktır.
 • Uzmanlaşma ve profesyonel rehberlik. Bu blok son döneme tekabül eder ve omurga olarak Yüksek Lisans'ın Son Projesine sahiptir. Söz konusu proje, bilgisayar mühendisliği dalında, ustaca edinilen yetkinliklerin sentezlendiği, bütüncül bir projenin gerçekleştirilmesini, sunulmasını ve savunmasını içermektedir.

yeterlilikler

Bu nedenle, bu usta, herhangi bir üniversite mezunu için gerekli olan başka bir dizi jenerik yetkinlik ile birlikte Bilgisayar Mühendisinin özel becerilerinin gelişimini birleştirir. Kısacası, amacı bilgi ve iletişim teknolojileri alanında (ICT) çok yönlü ve yetkin profesyonellerin yetiştirilmesidir. Bilgisayar mühendisliği hem şirket hem de inovasyon ve araştırma merkezlerinde.

belirli beceriler

Bu yeterlilik seti, eğitim programını oluşturan ve bilgisayar mühendisliği mesleğinin spesifik teknik ve bilimsel içeriğine karşılık gelen farklı konularda geliştirilmiştir.

Genel yarışmalar

Yüksek Lisans, çalışma ekiplerini yönetebilmek, geliştirme projelerine liderlik etmek ve farklı teknolojik çözümleri uygulamak, bağımsız olarak hareket etmek veya etkili bir şekilde iletişim kurmak gibi teknolojinin ötesinde, teknolojinin ötesindeki birden fazla çapraz yeterlilik sağlamaktadır. Entegre bilgisayar biliminde mühendis, çok yönlü ve problemli ve farklı ortamlara uyum sağlama kapasiteleri yüksek.

metodoloji

Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Derecesi öğretim metodolojisi öğrencilerin iş katılımı sayesinde hem iş hem de bilimsel alanda Bilgisayar Mühendisliği mesleğinin tatbiki gerçeğine daha yakın öğrencileri getiren pratik bir yaklaşım ile karakterizedir derslerde veya dersler ve tematik seminerler aracılığıyla tüm konularda.

Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Derecesi, öğretme-öğrenme metodolojisini, öncelikli bir hedef olarak, öğrencinin farklı yönleriyle kişisel, sosyal, etik olarak kişisel gelişimini destekleyen otonom ve anlamlı bir öğrenmenin başarılması olan Deusto Eğitim Modeli'ne dayandırmaktadır. , akademik ve profesyonel).

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ispanyolca


Son Güncellenme Tarihi April 14, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2018
Duration
Süre
3 dönem
Price
Fiyat
12,948 EUR
Information
Deadline
Locations
İspanya - Bilbao
Başlangıç tarihi: Eyl. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2018
İspanya - Bilbao
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste