Mühendislik Teknoloji Liderlik Bilim programı Yüksek Lisans imalat stratejilerinin, gündemler ve kalite kontrol gelişmiş ders çalışmasını sağlar ve dünya çapında organizasyonlar dahil olmak üzere üretim uygulamaları, yeniden yapılanma ilkelerini adresleri: eşzamanlı / eşzamanlı mühendislik uygulamaları, just-in-time üretim , malzeme ihtiyaç / kaynakları planlaması, ürün ve değeri analizi / değer mühendisliği ile süreç basitleştirme.

Program bu kişiler (birkaç örnek üretim, mühendislik, endüstriyel ve üretim) ilgili teknolojik alanlarda çeşitli lisans derecelerine sahip olan gelişmiş ders çalışmasına izin verir. Gerekli bilgisayar bilimi, endüstri mühendisliği ve işletme gibi çeşitli disiplinlerden gelen teknik bilgi ve becerilerini geliştirmek bulabilirsiniz Diğer profesyoneller programdan yararlanabilir.

Kurslar

Tez -, - profesyonel staj, - ya da bağımsız araştırma: Öğrenciler üç plandan birinin seçim var.

Deneyimler otomasyon, CAD / CAM, CNC, robotik, ölçüm ve proses kontrolünü içerir. Fırsat, bağımsız çalışmalar sürdürmeye, ve lisansüstü laboratuvar dersleri ve gerekli endüstri standartlarına teknik yazı ile birleştiğinde bağımsız araştırma gerçekleştirmek için, endüstriyel iş deneyimleri (imalat staj) katılmak karşılamak için tasarlanmış olabilir çalışmaların dengeli bir program sağlar öğrencinin bireysel ihtiyaçları.

Öğretim

  • In-Devlet: 317,31 $ kredi saat başına - Out-of-Devlet: kredi saat başına 634,62 $
Program dili:
  • Ingilizce

Western Illinois University College of Business and Technology için 3 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
Bilgi iste
Tam zamanlı
Price
317 USD
-devlet, 634 USD --üzerinden-devlet
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date