M.Ed. Eğitim liderlik

Genel

Program açıklaması

M.Ed. Programa Genel Bakış

f

GSE, otantik ve dönüştürücü kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimleri ile öğrencilere vermeyi taahhüt eder. M.Ed. Lisansüstü öğrenciler Programı, kişisel öğrenme planları oluşturmak eylem araştırma ve soruşturma ve diğer formlar aracılığıyla kendi sorularını keşfetmek ve içinde ve GSE ötesinde izleyici ile çalışmalarını paylaşacak. Onlar iş ve sınıf düzeyleri, disiplinleri ve çeşitli öğrenme ortamları kapsayan bir kohort modeli işbirliği öğrenirler. GSE öğrenciler de eğitim teori ve pratiğin daha geniş tartışmalara katkıda bulunurken, gerçek dünya öğretme ve öğrenme bağlamlara teorisini uygulamak için yeterli fırsatlara sahip. Yenilikçi bir K-12 ortamında yer alan GSE teorisi soruları ve konuyu pratik ve geniş alanı ile duyurmak üzere, yenilikçi ve adil hem de öğrenme ortamlarını şekil edebiliyoruz liderler geliştirmeyi amaçlamaktadır.

W

M.Ed. Eğitim ve Liderlik çalışan profesyoneller için bir yıllık tam zamanlı bir program ya da iki yıllık part-time programı olarak kullanılabilir. F-1 vizesi, M.Ed. yoluyla Program, uluslararası öğrenciler için kullanılabilir. Her tam zamanlı öğrenci ya da daimi, on üç K-12 HTH okullardan birinde veya charter yönetim organizasyonunda lider bir okul lideri veya öğretmen lideri çıraklık edilir. Okul ortamlarında teori ve pratiğini biraraya projeleri yürütürken Mezun olan öğrenciler, eşitlik ve derin öğrenme odaklanarak liderlik pratik. Öğrenciler aşağıdaki öğrenme çıktılarını ulaşmada desteklenir:

Pratik Düşünceli Sorgulama ve Yansıma (IR)

  • Yansıtıcı Uygulama (IR1): yansıtın ve eleştirel gelecekteki eylem rehberlik kendi pratiklerini analiz.
  • Bağlantı (IR2): sentez ve kendi uygulamaları ile ilgili teori ve burs bağlayın.
  • Bilimsel Sorgulama (IR3): Tasarım, davranış ve uygulamalardan temel soruları ele paylaşım sorgulama.

Tasarım Equitable Öğrenme Ortamları (D)

  • Öğretim Tasarımı (D1): kişiselleştirme vurgulamak öğrenme yaklaşımlarını tasarım meslektaşları ile çalışmak, tüm öğrenciler için, okul ve teklif erişimi ve meydan ötesinde dünyaya bağlanın.
  • Program Tasarımı (D2): Yetişkin ve öğrenci kaynakların tahsisi okullarda adil öğrenme ortamlarının oluşturulmasını nasıl etkilediği anlayışı sergilemek.

Okul Değişim Liderlik (L) Engage

  • Kolaylaştırma (L1): Destek ve kolaylaştırmak öğrenci ve öğretmen diyalogu öğretiminin iyileştirilmesi ve öğrenme üzerinde duruldu.
  • İşbirliği (L2): öğrenme ortamları çekici, adil oluşturmak için sürekli çaba içinde meslektaşları ve öğrencileri Engage.
1
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The GSE prepares educators to design and to assume leadership in programs with a parallel commitment to equity, rigor, and relevance for all students. Rather than create replicas of High Tech High, ed ... Devamını oku

The GSE prepares educators to design and to assume leadership in programs with a parallel commitment to equity, rigor, and relevance for all students. Rather than create replicas of High Tech High, educators learning through the GSE are encouraged to use our clinical sites as a context for learning: an opportunity to take risks, reflect on practice and shape their own vision for effective teaching, learning and leadership. Daha Az