MA Hukuku - Part-time

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

MA Hukuku - Part-time

MA Hukuk Part-time kursumuz, Yüksek Lisans Seviyesinde yasal bir nitelik kazanmak isteyen hukuk dışı mezunlar için tasarlanmıştır. Bu, bir veya iki yıldan fazla çalışma seçeneği olan çevrimiçi bir kurstur. Araştırma ve sunum becerileri gibi bir takım devredilebilir niteliklerin yanı sıra analiz ve eleştirel değerlendirme gibi pratik yasal becerileri de öğreneceksiniz.

Yapısal kursumuz, kapsamlı uygulama tecrübesi olan nitelikli avukatlar tarafından çevrimiçi olarak verilmektedir.

Kurs bitiminde, İngiltere'de bir avukat veya avukat olmak için çalışmalarınızı ilerletme fırsatına sahip olacaksınız ve bir yandan da çeşitli disiplinlerdeki işverenler için son derece çekici olacak bir Yüksek Lisans ödülü elde edeceksiniz. Online eğitim almak ve kariyer seçeneklerinizi açık tutmak istiyorsanız, bu kurs mükemmel bir seçimdir.

Yerinizi kabul ettiğiniz andan itibaren iş bulmanıza yardımcı olmak için ödüllü İstihdam Servisi'ne erişiminiz olacaktır. İster hukuki sektörde isterse daha geniş iş dünyasında olsun, öğrencilere onlara uygun kariyer yolunu bulma konusunda olağanüstü bir geçmişe sahiptir.

* Onayına tabidir.

Kurs gereksinimleri

Öğrenciler, herhangi bir disiplinde 2: 1 veya daha yüksek bir lisans derecesine (veya eşdeğerine) sahip olmalıdır.

Yurtdışı mezunları ve olgun olmayan mezunlar:

  • Lütfen kalifikasyonunuzu kurs için uygunluğunuzu öneren Kabul ekibine gönderin.
  • BPTC'ye devam etmek istediğinize karar verirseniz, lütfen Bar Standartları Kurulu'ndan (BSB) bir Akademik Daima Sertifikasına başvurunuz.

İngiltere dışında bir dereceyi tamamladıysanız ve çoğunluğu İngilizce konuşulan bir ülkeden gelmiyorsanız:

  • Dil öğreniminin dört bileşeninin her birinde, CEFR B2 seviyesinde veya daha yukarısında İngilizce yeterliliğini kanıtlayan herhangi bir belgenin tasdikli bir kopyası.

Uluslararası öğrenciler: Her bir bileşende en az 6.0 olan IELTS 6.5'e eşdeğer bir İngilizce Dil seviyesi.

Ayrıca, kurslara giriş için IELTS gerekliliklerini karşılamak üzere İngilizce becerilerini geliştirmeleri gereken öğrencilere bir İngilizce öncesi kurs da sunuyoruz.

Son Güncelleme Kas 2019

Okul Hakkında

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers ... Devamını oku

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else. With campuses based in many of the UK’s most vibrant and interesting cities, in addition to a campus in Hong Kong, The University of Law offers a first-class, professional learning experience in a diverse choice of locations. Daha Az
Londra , Birmingham , Bristol , Chester , Exeter , Guildford , Leeds , Manchester , Londra , İngiltere'de Çevrimiçi , Madrid , Okuma , Londra , Viyana , Liverpool , Nottingham , Hong Kong , Norwich + 17 Daha fazla Daha az