Resmi açıklamayı okuyun

İngilizce Eğitimi Yüksek Lisansı

genel bakış

Bu İngilizce Eğitimi Yüksek Lisans programı, öğrencilerin İngilizce ve Mesleki Eğitim (TESOL) ile ilgili akademik ve pratik anlayışlarını ve anlayışlarını geliştirmek için fırsatlar yaratmak üzere tasarlanmıştır. Program, İngilizce uzmanlıklarını ve becerilerini geliştirmeye devam etmesi beklenen dil öğretmenleri, öğretmen eğitmenleri, eğitim materyalleri yazarları ve dil testi tasarımcıları için tasarlanmıştır.

Bu anadaldan mezun olan öğrenciler, Çin Eğitim Bakanlığı tarafından akredite olan İngiltere Liverpool Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi alacaklardır.

Bilgi ve beceriler

Bu yüksek lisans programı aşağıdaki alanlarda öğrencilerin bilgi ve becerilerini genişletir:

 • İngilizce dil öğretimi alanında önemli konularda eleştirel düşünmeyi şekillendirin, teori ve pratiğin kombinasyonunu ustalaştırın ve bunları öğretme pratiğine uygulayın.
 • Farklı bağlamlarda ustalık dilinin uygulamasını tam olarak anlamak
 • Dil öğretiminin amacı için dil analizinin anlamını keşfetmek
 • Modern İngilizce sınıf öğretme yönteminin derin bilgisi
 • Dil öğrenme teorisine aşina (öğrenci tercihleri ve bireysel farklılıkların önemi gibi)
 • İngiliz dili öğretimi alanında teori ve pratik arasındaki bağlantıyı eleştirel bir şekilde analiz etmek ve tedavi etmek
 • Akademik araştırmayı geliştirme becerisi

kurs

Çekirdek müfredat

 • Dilbilim (yabancı dil öğretmenleri için)
 • İngilizce öğretim metodolojisi
 • Müfredat ve malzeme tasarım ilkeleri
 • İkinci dil edinimi
 • Dil testi ve değerlendirme
 • Öğretmeyi öğrendim
 • Araştırma yöntemi
Seçmeli ders
 • Söylem analizi
 • Kelime ve kelime bilgisi
 • Özel amaçlı İngilizce
Ek öğrenme etkinlikleri

Ek öğrenim faaliyetleri, lisansüstü çalışmaları ve kazanım derecelerini tamamlamanın bir parçasıdır. Ek çalışma faaliyetlerinin saatleri, dönem boyunca, tipik olarak dönem başına 200 saat olarak tahsis edilir. Yarı zamanlı yüksek lisans programları için ek çalışma faaliyetleri genellikle her dönem için 100 ile 150 saat arasındadır.

istihdamı Edinme

Yüksek lisans mezunları sadece İngilizce öğretimini kariyerleri için yeni bir başlangıç noktası olarak kullanmakla kalmaz, aynı zamanda İngilizce dil öğretimi alanındaki mevcut gelişim beklentilerini de genişletebilirler. Çin'de, eğitim kurumları giderek artan oranda İngilizce Eğitiminde (TESOL) yüksek lisans yapan uygulayıcıları tercih etmektedir. Yüksek Lisans programı ayrıca yayıncılık, ders kitabı geliştirme, eğitim ve öğretim yönetimi alanlarında geliştirmek isteyen öğrenciler için güçlü bir mesleki gelişim sağlayacaktır.

Yüksek Lisans programı ayrıca, İngilizce dil eğitimi ve ilgili dilbilim ile ilgili araştırma yapmak isteyen öğrencilere bilgi birikimine katkıda bulunacak ve araştırma yüksek lisans derecelerine, eğitimde doktora derecelerine ve doktora programlarına devam etmek için sağlam bir temel oluşturmaya yardımcı olacaktır.

ücret

öğretim

90.000 RMB, tam zamanlı 18 ay veya yarı zamanlı 30 ay.

Mezun ücreti öğrenim ücreti indirimi

西交利物浦大学 Üniversitesi 西交利物浦大学 Xi'an Jiaotong 西交利物浦大学 ve Xi'an Jiaotong Üniversitesi 西交利物浦大学 , harç ücretlerinde% 20 indirim alır.

Ödeme yöntemi

 • Yüksek lisans öğrencileri dönem başına taksitle ödeme yapabilirler veya kayıt olurken tek bir toplu ödeme yapabilirler ve ikincisi% 5 öğrenim indirimi alabilir.
 • Başvuru sahibinin okulumuzdan kayıtsız şartsız kabulü kabul ederken ödeme yöntemini onaylaması gerekmektedir.

burs

西交利物浦大学 , uluslararası öğrencilere bol miktarda burs sunar ve seçkin öğrenciler% 50'ye kadar öğrenim indirimi alırlar. 西交利物浦大学 Graduate Program Bursu'na başvurmak için, başvuru materyallerine bir burs başvuru formu ekleyin ve başvurunun avantajlarını ve ödülün nedenlerini açıklayın.

Kabul şartları

Birleşik Krallık:

İkinci sınıf onur derecesi veya üstü

Çin:

 • Bu tip 1 üniversite:% 75 veya daha fazla
 • 2 tür üniversite: 80% veya daha fazla

Not: Çinli başvuru sahiplerinin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ulusal yüksek lisans sınavına katılmaları gerekmez.

Kuzey Amerika:

Son 2 yıllık lisans not ortalaması 3,3 (toplam 4 puan) veya 3,2 not ortalaması 3,2'dir.

Diğer alanlar:

Tongdengxueli

Akademik geçmiş

İngilizce, Dilbilim, Eğitim veya Edebiyat lisans mezunları. Öğretmenlik deneyimi yok, ancak orta öğretim veya yükseköğretimde ilgili öğretim deneyimine sahip olmak başvuruya yardımcı olacaktır.

İngilizce gereksinimleri

Anadili İngilizce olmayanlar ve İngilizce konuşamayan lisans öğrencileri, İngilizce yeterliliğinin kanıtını sağlamalıdır. Bu büyük bölüm, elde etmek için dil becerilerini gerektirir:

 • IELTS: 7.0 ve üstü (ve tüm puanlar 6.0'dan az değildir)
 • TOEFL iBT: 100 (ve tüm puanlar 21'den az değildir)

Özel durumlarda, bunları başvuru sahibinin özel koşullarına göre bireysel olarak ele alacağız. Başvuru sahiplerinin İngilizce yeterliliklerini göstermek için bir röportaj veya test geçmesi gerekebilir.

IELTS puanının 0,5-1,0 (veya diğer dil sınavlarında benzeri) altında olan adaylar, 4 veya 6 haftalık İngilizce hazırlık çalışmasından sonra okula kayıt yaptırabilirler.

Başvuru sahipleri, ilgili IELTS / TOEFL sınavının yerine geçmek için Western Union Liverpool English Testine de başvurabilirler. Test puanına göre, başvuranlar doğrudan ya da İngilizce hazırlık çalışmasının 4 ya da 6 hafta sonra okula kayıt olabilirler.

Ek olarak, 西交利物浦大学 ek çalışma faaliyetlerinin gerekliliklerinin bir parçası olarak, öğrencilerin “pass” veya “pass yok” puanlarıyla bir İngilizce kursunu tamamlamaları istenebilir.

Nasıl başvurulur

Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen nasıl başvurulacağını öğrenin.

Program dili:
Ingilizce
Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Xi'an Jiaotong-Liverpool University için 28 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme December 11, 2018
Bu kurs bir Campus based
Start Date
Eyl. 2019
Duration
18 ay
Tam zamanlı
Price
90,000 CNY
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl. 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl. 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date