MA Turizm, Otelcilik ve Etkinlik Yönetimi

Genel

Program açıklaması

MA Turizm, Otelcilik ve Etkinlik Yönetimi

Kalkınan seyahat girişimcisi mi? Bir TEF Gold Standard kurumu olan Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi ile ortaklaşa verilen BSBI Turizm ve Etkinlik Yönetimi Yüksek Lisansını inceleyin. Üniversite ayrıca 2020 Guardian League Table 2020'de tüm Birleşik Krallık üniversiteleri arasında 13. sırada yer aldı.

Bu endüstri odaklı MA boyunca, turizm ve etkinlik yönetimi endüstrisi hakkındaki bilgilerinizi geliştirecek ve mevcut iklime uyum sağlamasına yardımcı olmak için gereken pratik becerileri edineceksiniz. Aşağıdakileri içeren modülleri inceleyeceksiniz: Kültürlerarası Yönetim, Turizm ve Etkinliklerde Girişimcilik ve Konaklama için Pazarlama Planlamasında Stratejik Yaklaşım.

Dersler, tümü akademik alanlarında geniş deneyime sahip olan uzman öğretim görevlileri tarafından verilmektedir, bu da turizm ve etkinlik yönetiminde başarılı olmak için ihtiyacınız olan bilgileri edineceğiniz anlamına gelir. Mezun olduğunuzda, sektördeki en rekabetçi rollerden bazılarını üstlenmeye hazır olacaksınız.

Programınızın yanı sıra, start-up'ların, büyük işletmelerin ve kültürel etkin noktaların evi olan Berlin'i keşfetme şansınız olacak. Almanya ayrıca, öğrencilerin değerli iş deneyimi kazanmak için çalışmalarını bitirdikten sonra 18 aya kadar ülkede kalmalarına izin veren bir çalışma sonrası çalışma vizesi sunmaktadır.

Giriş koşulları

 • Minimum Yaş: 21
 • Akademik Nitelikler: Tanınmış bir üniversiteden alınan güçlü lisans derecesi. Akademik gereksinimleri karşılamıyorsanız, ilgili iş deneyimine göre değerlendirilebilirsiniz. En az 3 yıllık yönetim deneyimine sahip olmalısınız.
 • İngilizce Dil Gereksinimleri:
  • IELTS - minimum OS 6.0 (her bir bileşende minimum 5.5 ile) veya eşdeğer test (yani Parola Testi, PTE, TOEFL IBT).
  • Eğitim Yöntemi'nin tamamen İngilizce olduğu (öğretim ve değerlendirme) tanınmış bir üniversiteden (NARIC'e göre) bir lisans derecesi veya üstü * alan adayların bir Eğitim Mektubu sunması gerekir.
  • İngilizce konuşulan bir üniversitede lisans derecesini tamamlayan Kanada vatandaşları, bir Eğitim Dili Mektubu sunmalıdır.
  • Batı Afrika Sertifikaları (yalnızca WAEC VE NECO) İngilizce olarak minimum C6 ile ve son 5 yıl içinde verilmiş. Kenya Orta Öğretim Sertifikası (KCSE) da genel bir C veya üstü notla kabul edilir. Tanzanya ve Kamerun için bir IELTS (veya eşdeğer sertifika) talep ediyoruz.
  • Cambridge IGCSE, Cambridge AICE sertifikaları.
  • Uluslararası Bakalorya Diploması şu durumlarda kabul edilebilir: İngilizce Müfredat A: Standart veya Yüksek Sınıf 4 veya üstü ve İngilizce Ders Programı B: Standart Derece 5 veya Yüksek Sınıf 4 veya üstü.
  • Çoğunluğu İngilizce konuşan bir ülkenin o ülkede akademik niteliklerini almış vatandaşlarının İngilizce testine girmeleri gerekmez (Antigua ve Barbuda, Avustralya, Bahamalar, Barbados, Belize, Dominika, Grenada, Guyana, İrlanda, Jamaika, Malta , Yeni Zelanda, St Kitts ve Nevis, St Lucia, St Vincent ve Grenadinler, Trinidad ve Tobago, İngiltere ve ABD.

* Lisans derecesinin üstünde bir lisansüstü sertifika, lisansüstü diploma, yüksek lisans vb. Olabilir.

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field.

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field. Daha Az