Kursa Genel Bakış

Program hem nitelikli ve niyetli İngilizce öğretmenleri için diğer dil konuşmacıları için tasarlanmıştır. Onların yanısıra eğitim geçmişleri ve deneyimlerinin bir karışımını getiren dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencileri de cezbeder. Bu, kültürlerarası anlayışımızı ve öğretim ve öğrenme bağlamımızı küresel olarak arttırmak için bize bir şans verir. Ayrıca, çevrimiçi forumları kullanarak, dünyadaki dil profesyonelleriyle etkileşim kurmanız için pratik fırsatlar sağlamayı hedefliyoruz.

İlave bir dili en iyi nasıl öğrenip öğretebileceğimiz sorusuna eleştirel olarak yansıyor ve araştırıyoruz. Kendi araştırma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak ve bulgularınızı İngilizce dil öğretimi ve uygulamalı dilbilim topluluğuna sunmanız ve yayınlamanız için teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

Disiplinli ileri öğrencileri hedefleyen uygulamalı dilbilimine yeni bir giriş sunan yazarları da içeren deneyimli bir ekiple çalışacaksınız (Hall, Smith

Öğrencilerimiz bize, York St John University Uygulamalı Dilbilim: TESOL'in zorlu ve faydalı bir deneyim olduğunu söylüyor. Sizi yakın gelecekte programımıza davet etmeyi umuyoruz.

Ders yapısı

Uygulamalı Dilbilim Yüksek Lisans Derecesi: TESOL, dünyanın her yerinde İngilizce'yi yabancı veya ikinci dil olarak öğretmenize izin verir (belirli gereksinimler okullar ve ülkeler arasında değişir). Bu nedenle, çeşitli ve heyecan verici bir kariyer istiyorsanız veya zaten İngilizce öğretiyorsanız ve kendinizi daha fazla sorumluluk almaya hazırlamak istiyorsanız bu program sizin için olabilir.

Deneyimli İngilizce öğretmenleri nitelikleri ve deneyimleri temelinde krediler verilebilir. Programa ne olursa olsun, amacımız mesleki uygulamanızın geliştirilmesinde size yardımcı olmak ve evde veya yurtdışında İngilizce dil öğretiminde kariyerinizi ilerletmektir. Size, mevcut ve gelecekteki sınıf pratiğiniz bağlamında bireysel çıkarlarınızı geliştirme fırsatı vermeyi amaçlıyoruz.

Program özellikleri

Bu dersle ilgili daha fazla bilgi program şartnamesinde mevcuttur. Program özelliklerinin üniversitede öğrencilerin okuduğu ders içeriğiyle ilgili olduğunu lütfen unutmayın. Yeni programlar için, programın spesifikasyonu, kursun başlamasından önce çevrimiçi olarak hazırlanacaktır.

Öğrenme desteği

York St John University , tüm öğrencilerimiz için kapsayıcı bir ortam yaratmak için çok çalışıyor. Çalışmalarınıza öğrencilerine yardımcı olacak çeşitli öğrenme destek hizmetleri sunuyoruz.

Giriş koşulları

Nitelikler

Lisansüstü Sertifika / Diploma / Yüksek Lisans programına girmek için adaylar normal olarak sahip olmalıdırlar:

  • Onaylanmış bir üniversitenin veya kurumun derecesi (normalde 2.2 veya üstü).
  • York St John University kabul edilebilir eşdeğer bir nitelik.
  • IELTS 6.5, bireysel bileşenlerde 6.0'dan az veya eşdeğeri (uluslararası öğrenciler).

Ücretler ve finansman

UK

Bu yüksek lisans dersine 2018 giriş için öğrenim ücreti tam zamanlı İngiltere / AB, Jersey, Guernsey ve Man Adası öğrencileri için £ 6.000'dir.

Yarı zamanlı seçenekler için bkz. Ücretler

Lisans Sonrası Kredi: 2018-19 akademik yılında başlayan öğrenciler için Yüksek Lisans programınızın ücretini ödemek için yeni bir Lisansüstü Kredi sunulmuştur.

Uluslararası (AB dışı) 2018 - 19

Bu yüksek lisans dersine 2018 giriş ücreti, uluslararası öğrenciler için 12.500 £ 'dır.

Göçmenlik yasalarından dolayı, 4. Sınıf vizesi ile Uluslararası Öğrenciler tam gün eğitim almalı.

Nasıl Başvurulur?

Şimdi Başvuru bağlantılarımızdan doğrudan kursa başvurabilirsiniz. Bağlantının belirli ders için özelleştirilmiş bir forma gideceğinden, üstlenmeyi düşündüğünüz rotanın varyantını (örn. Tam zamanlı veya yarı zamanlı) seçin. Bir oturum açma ve şifre oluşturmanız ve çevrimiçi formu doldurmanız gerekecek. Başvurunuzu göndermeden önce lütfen iki hakemle iletişime geçin; otomatik bir istek gönderdiğinizde hemen çıkacaktır ve başvurunuz her iki referans da hazır olana kadar incelenmeyecektir.

Ocak 2018 başvuruları 29 Ocak 2018 tarihine kadar sunulmalı ve tamamlanmalıdır.

Eylül 2018 başvuruları 5 Ekim 2018 tarihine kadar sunulmalı ve tamamlanmalıdır.

Program dili:
  • Ingilizce

York St John University için 4 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Ağu 2019
Duration
Bilgi iste
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
6,000 GBP
Tam zamanlı İngiltere / AB, Jersey, Guernsey ve Man Adası öğrencileri için 6.000 £. Uluslararası öğrenciler için 12.500 £.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Ağu 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Ağu 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Ağu 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date