Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Birleşik Krallık Scotland Glasgow Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Glasgow Birleşik Krallık En iyi MA Decereleri 2019

Bir ana 'derecesi mesleki uygulama çalışma veya alanı belirli bir alanın bir ustalık veya yüksek mertebe genel bakış gösteren çalışma geçirmiş kişilere verilen bir akademik derece olduğunu.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Glasgow şehrin kendisi yaklaşık 600.000 nüfuslu İskoçya'nın en büyük şehridir, ya da 2 milyon Clydeside bileşik kent çevresindeki kasabalarda dikkate alınırsa.

Glasgow Birleşik Krallık'ta Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Araştır 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

GCU - Glasgow School for Business and Society

Bir çok komisyon ve yaratıcı fırsatla, TV çoğu senaristin çalıştığı yer. Profesyonel yazarlar tarafından öğretilen, şu anda İngiliz TV'de bilgi, beceri kazanma serilerind ... [+]

Televizyonda işaretlemek için ihtiyacınız olan eğitimi, bağlantıları ve deneyimleri edinin. Creative Skillset Onay onayından yararlanarak, GCU'nun MA Television Fiction Yazımı, yalnızca İngiltere için komut dosyası üzerine odaklanan tek tam zamanlı yüksek lisans programıdır.

İstihdam fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmak için sektörle yakın işbirliği içinde oluşturulan programımız size sektördeki tüm deneyimleri sunar ve kendi orijinal drama veya komedinizi geliştirmede size destek olur.

İngiliz televizyonunda hem akademik uzmanlardan hem de en iyi TV senaristlerinden öğretimŞu anda İngiliz televizyonunda yayınlanan programlara katkıda bulunma şansıTecrübeli televizyon yöneticilerinden bireysel rehberlikÜreticilere ve komisyon üyelerine doğrudan erişimLondra ajanından mentorluk yılıProfesyonel bir yazı doktorundan destekPazarlamaya hazır çeşitli projelerle mezun olma fırsatı... [-]
Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
GCU - Glasgow School for Business and Society

MA Multimedia Gazetecilik, İskoçya'nın önde gelen gazetecilik Masters. NCTJ ... [+]

Tarafından akredite: BJTC NCTJ

İskoçya'nın önde gelen gazetecilik yüksek lisans programı - GCU'nun MA Multimedya Gazeteciliği aracılığıyla dünya çapında insanları bilgilendirmek ve bağlantı kurmak için küresel bir çabaya katılın. GCU, Birleşik Krallık'taki temel mesleki eğitim kurumları tarafından onaylanan tek lisansüstü gazetecilik derecesi sunmaktadır: Ulusal Gazeteciler Eğitimi Kurulu ve Yayın Gazeteciliği Eğitim Konseyi.

MA Multimedya Gazeteciliği, BBC, STV ve Herald gibi medya kuruluşlarında% 75'ten fazla istihdam oranına, yerleşimlere sahiptir.

İskoçya'nın “medya şehri” olan Glasgow'da eğitim görecek ve baskı, yayın ve dijital platformlarda, röportaj ve raporlamadan yazıya ve kurguya kadar, günümüzün tüm talep-becerileri ile pratik deneyim kazanacaksınız. Kestirme, fotoğraf, video prodüksiyon ve web içerik yönetiminde sizi eğiteceğiz ve size hükümet ve hukuk alanında derinlemesine bir eğitim vereceğiz.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku