batı Virginia Amerika Birleşik Devletleri Sosyal Bilimler Yüksek Lisans

batı Virginia Amerika Birleşik Devletleri En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) 2018

Yüksek lisans

MA Uygulamalı dilbilim bilim daha yüksek bir konsantrasyon ve sınıf uygulamaları üzerine daha az onlar yaygın bilinen olarak Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, bir dizi en yaygın olanıdır.

ABD uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler olmaya devam etmektedir. ABD'de Üniversiteler dünya sıralamasında hakim ve ülke aynı zamanda heyecan verici çalışma yerlerde geniş bir yelpazede sunuyor. Devlet üniversitesi sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve binlerce öğrenci yüzlerce devlet yayılmış birçok kampüsleri, olabilir.

Batı Virginia 38. en kalabalık eyaleti olarak kuzey ve saflarına Pennsylvania sınırları 50 Amerikan devletlerinden biridir. Başkenti Charleston ve dağ oluşan güzel bir manzara vardır. Bu kendi sınırları içinde yüksek öğrenim 30'dan fazla üniversite ve kurumlar vardır.

batı Virginia ABD'nde Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2018

Devamını oku

Ma Medya çalışmaları

West Virginia State University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Charleston

Medya Çalışmaları MA geleneksel lisans eğitimi ve iletişim ve dijital medya bazı deneyimi olan öğrenciler için tasarlanmıştır entegre, disiplinler arası bir programdır. [+]

A Medya Çalışmaları Yüksek Lisans Geleneksel lisans eğitimi ve iletişim ve dijital medya bazı deneyimi olan öğrenciler için tasarlanmıştır entegre, disiplinler arası bir programdır.

Batı Virginia benzersiz bu derecesi ile mezun olan öğrenciler, ideal grafik tasarım, dijital video üretimi, interaktif medya ve multimedya üretimi, elektronik yayıncılık genişleyen iş olanakları yararlanmak için uygundur, ve on-line bilgi hizmetleri vardır. Medya Çalışmaları mezunları ticaret ve sanayi, eğitim ve eğlence, ve hükümet ve kar amacı gütmeyen sektör gibi mekanlarda iletişim uzmanları gibi kariyer için hazırlanmıştır. Mezunlar ayrıca bir doktora derecesine doğru lisansüstü çalışmalarına devam hazırız. Öğrenciler tasarım, teknik ve kritik becerileri ile mezun olacak ve onlar dijital binyıl girişim gibi şirketler, küçük işletmeler, kamu kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve eğitim kurumları tarafından karşılaştığı birçok zorlukları iyi donanımlı olacak.... [-]