Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Amerika Birleşik Devletleri Massachusetts Cambridge

Cambridge Amerika Birleşik Devletleri En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) 2019

MA Uygulamalı dilbilim bilim daha yüksek bir konsantrasyon ve sınıf uygulamaları üzerine daha az onlar yaygın bilinen olarak Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, bir dizi en yaygın olanıdır.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Massachusetts Cambridge şehir İngiltere'deki Cambridge Üniversitesi'nden almıştır. Bu dünyanın en akredite üniversitelerin 2 vardır. Oldukça bol kolejler ve üniversiteler ile akademik çalışmalarını tanınır.

Cambridge ABD'nde MA Programları Bul 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Massachusetts
Cambridge
Eğitim türü
Hız
Cambridge Graduate University

Cambridge Üniversitesi Lisansüstü 21. Yüzyıl küresel etkiye sahip araçlar, ağ, küresel anlayış ve varoluşsal mantığı ile küresel liderleri sağlamak için tasarlanmıştır.Pa ... [+]

Film, Televizyon ve Dijital Medya Yönetim Programı

&nbsp

Cambridge Üniversitesi Lisansüstü 21. Yüzyıl küresel etkiye sahip araçlar, ağ, küresel anlayış ve varoluşsal mantığı ile küresel liderleri sağlamak için tasarlanmıştır. Bu misyonun bir parçası olarak, Cambridge Üniversitesi Lisansüstü dünya 's sadece küresel bir kampüs üniversitesi ve Masters ve Film, Televizyon ve Dijital Medya Programı Doktora Dereceleri hem de sağlar. Bu program, global bilgi, prestijli ağ ve Film, Televizyon ve böyle başarılı bir yazar, yapımcı, yönetmen, editörler, Yönetmeni, gazeteciler, animatörler, eğitimciler ve yöneticiler gibi Dijital Medya profesyonelleri için üstün becerileri sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
September 2019
Kampüs
İngilizce Devamını oku