Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Amerika Birleşik Devletleri Florida Lakeland Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Lakeland Amerika Birleşik Devletleri En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar 2019

Yüksek lisans öncelikle genel matematik eğitimi geliştirmek veya öğretmek isteyen öğrenciler içindir.

ABD uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler olmaya devam etmektedir. ABD'de Üniversiteler dünya sıralamasında hakim ve ülke aynı zamanda heyecan verici çalışma yerlerde geniş bir yelpazede sunuyor. Devlet üniversitesi sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve binlerce öğrenci yüzlerce devlet yayılmış birçok kampüsleri, olabilir.

Lakeland ABD'nde Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları Bak 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Florida Southern College

Öğretim Sanatlar Bizim dinamik Usta öğretmen sertifika elde etmek isteyen veya şu anda geçici bir sertifika ile öğretim akademik alanlarda lisans derecesine sahip olanlar ... [+]

Öğretim Master of Arts

Eğer Art lisans derecesi var mı? Eğer ikinci bir kariyer arayan bir biyolog mısınız? Eğer matematik aşk ve tutku paylaşmak ister misiniz?

Öğretim Sanatlar Bizim dinamik Usta öğretmen sertifika elde etmek isteyen veya şu anda geçici bir sertifika ile öğretim akademik alanlarda lisans derecesine sahip olanlar için tasarlanmıştır.

Florida'nın Premier Öğretim Programı

Florida Southern College, ABD'de üst lisans öğretim programlarının birinde bir derece kabul MAT derecesi kazanabilirsiniz - uygun bir maliyetle. Başarılı, kariyer fikirli öğretmenler için üstün bilgi ve becerileri sağlamak için Ünlü, bu derece sınıfta, okul ve toplum içinde olumlu bir etkiye sahip hazırlar. Yerel okullar ile ortaklıklar staj için fırsat sağlamak ve derecesini tamamladıktan sonra işe yerleştirme ile yardımcı olur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Lakeland Tampa
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku