Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Amerika Birleşik Devletleri Michigan Grand Rapids Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Grand Rapids Amerika Birleşik Devletleri En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) 2019

Sosyal Bilimler yüksek lisans programı ya da MA, güzel sanatlar, beşeri bilimler, sosyal bilimler ya da benzeri disiplinlerde alınan eğitim sonrasında verilen bir eğitim programıdır. Bu programlar bir ya da iki yıl sürmektedir.

ABD uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler olmaya devam etmektedir. ABD'de Üniversiteler dünya sıralamasında hakim ve ülke aynı zamanda heyecan verici çalışma yerlerde geniş bir yelpazede sunuyor. Devlet üniversitesi sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve binlerce öğrenci yüzlerce devlet yayılmış birçok kampüsleri, olabilir.

ABD Gerald Ford ve 188.000 sakinlerinin 38. başkanı ev sahipliği yapan Grand Rapids batı Michigan yer alan bir şehirdir. Devlet en büyük ikinci sırada yer, kent sınırları içinde birçok kolej ve üniversite ev sahipliği yapıyor. Teknoloji ve biyoloji çeşitli derece, yüksek lisans ve doktora programları diğerleri arasında burada sunulmaktadır.

Grand Rapids ABD'nde Lisansüstü Eğitimleri Bak 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Aquinas College

Aquinas College'da Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlık lisans programında Sanat Edebiyatı, zihinsel sağlık uzmanları için artan talebi karşılamak için kurulmuştur. İşgücü İsta ... [+]

Neden Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlığı'nı Çalıştırın?

A Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlığında Sanat Ustası Akıl hastanesi yüksek lisans programı, zihinsel sağlık uzmanları için artan talebi karşılamak için kurulmuştur. İşgücü İstatistikleri Bürosuna göre, Lisanslı Profesyonel Danışmanlar için yeni işlerin sayısı, 2025 yılına kadar mevcut sayılardan% 39 oranında artması öngörülüyor.

"Kaliteli bir danışmanlık vakfı kurabilir, aynı zamanda farklı ancak benzer hedefler arayan herkese zaman ayırmam çok inanılmaz. Bu öğrencilerin ve profesörlerin küçük bir aile gibi geldiğini söylemekten memnuniyet duyuyorum. Ve bunlar, Aquinas'ı sevmemin birçok nedeni. "... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku