minnesota Amerika Birleşik Devletleri MA Derecesi

minnesota Amerika Birleşik Devletleri Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2018

Yüksek lisans

Master derecesi doktora nitelikleri daha çok yönlü ve profesyonel ve akademik uygulamalar geniş bir yelpazesi var. ABD Eğitim Bakanlığı'na göre, yüksek lisans programları üç tür araştırma, profesyonel, ve terminal var. En popüler yüksek lisans türleri Master of Arts (MA) ve konu alanları karışımı Yüksek Lisans (MS) bulunmaktadır.

ABD uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler olmaya devam etmektedir. ABD'de Üniversiteler dünya sıralamasında hakim ve ülke aynı zamanda heyecan verici çalışma yerlerde geniş bir yelpazede sunuyor. Devlet üniversitesi sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve binlerce öğrenci yüzlerce devlet yayılmış birçok kampüsleri, olabilir.

Minnesota eyaletinin adı "gök renkli su" anlamına "Dakota" kelimesinden türetilmiştir. Su, orman, park, vahşi yerleri işgalcilere ve özellikle öğrenciler için çok sayıda dinlenme tesisleri sağlar. 35'ten fazla kolej / üniversite ve 20'den fazla özel kolej devlet yüksek öğrenim olanakları sunmaktadır.

minnesota ABD'nde Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2018

Devamını oku

Uluslararası Kalkınma Alanında Sanatlar Ustası

Saint Mary's University of Minnesota Online
Online Tam zamanlı Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Winona

Tutkunuzu işe koyun. Sizden önce sosyal ve insani değişime katkıda bulunan gerçek dünyadaki uygulayıcılardan bilgi edinin. Saint Mary'nin Minnesota Üniversitesi Uluslararası Kalkınma alanında yüksek insani sonuçlarla ilgili yeteneklerinizi odaklamak için teoriyi pratik bilgilerle harmanlayın. [+]

Tutkunuzu işe koyun. Sizden önce sosyal ve insani değişime katkıda bulunan gerçek dünyadaki uygulayıcılardan bilgi edinin.

Uluslararası Gelişim, yenilikçi düşüncenin ve gelişmekte olan bir dünyada hareket etme kabiliyetinin bir kombinasyonunu gerektirir. Aziz Mary'nin Minnesota Üniversitesi, bunu anlıyor ve 100 yılı aşkın süredir Laseral eğitimini, sosyal kalkınma, mikrofinans, küresel eğitim ve daha fazlası üzerinde çalışan gerçek dünya pratisyenleriyle birleştiriyor. Kuramlarımız, teoriyi, düşünceli ve hareketin mükemmel bir dengesi için gerçek "ayakkabılar" pratikliği ile harmanlıyor. Uluslararası Kalkınma programındaki çevrimiçi MA, 39 kredilik veya 3 kredi saatten 13 kurstan oluşur ve programın tamamlanması yaklaşık 2,5 yıl alır... [-]