new Hampshire Amerika Birleşik Devletleri MA Programı

new Hampshire Amerika Birleşik Devletleri Top MA Decereleri 2018

Yüksek lisans

Master derecesi doktora nitelikleri daha çok yönlü ve profesyonel ve akademik uygulamalar geniş bir yelpazesi var. ABD Eğitim Bakanlığı'na göre, yüksek lisans programları üç tür araştırma, profesyonel, ve terminal var. En popüler yüksek lisans türleri Master of Arts (MA) ve konu alanları karışımı Yüksek Lisans (MS) bulunmaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

New Hampshire New England bölgesinde bulunan ABD'nin kuzeydoğu durumdur. Ülke İngiltere koptu ve Amerika'da dahil ilk koloniler arasında yer aldı. Orada üniversitelerin uzun bir liste ve kolej bu ülkede mevcut.

new Hampshire ABD'nde Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Bul 2018

Devamını oku

Güzel Sanatlar Ustası (düşük Ikamet)

New Hampshire Institute of Art
Kampüs Yarı zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Manchester

Güzel Sanatlar programı bizim düşük ikamet Usta öğrencilere, teknik kavramsal ve mesleki sanatsal büyüme deneyimi için benzersiz bir fırsat sunuyor. Aynı zamanda sanatsal pratiğin bir profesyonel düzeyde geliştirilmesi ve sürdürülmesi için temel yollarla öğrencilerin hayatınızı zenginleştirecek bir topluluk sağlar ... [+]

new Hampshire Amerika Birleşik Devletleri Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar 2018. güzel sanatlar ustası (düşük ikamet) Güzel Sanatlar programı bizim düşük ikamet Usta öğrencilere, teknik kavramsal ve mesleki sanatsal büyüme deneyimi için benzersiz bir fırsat sunuyor. Aynı zamanda sanatsal pratiğin bir profesyonel düzeyde geliştirilmesi ve sürdürülmesi için temel yollarla öğrencilerin hayatınızı zenginleştirecek bir topluluk sağlar. Peterborough, Amerika'da önde gelen küçük sanat toplulukların biri, hem de ünlü Mt eteklerinde bulunan Sharon, komşu köyün New Hampshire köyü. Monadnock residencies için güzel, tenha merkezi olarak hizmet etmek ve sanatçılar için ideal bir ortam sunuyor. Her iki yer de kültürel ve sanatsal tarihinin batmış ve canlı ve meşgul çağdaş kültürel ve sanatsal topluluklar vardır. On gün buralarda geri çekilme gibi deneyimler yoğunlaşmıştır. Her öğrenci yüksek nitelikli fakülte kişisel bireysel bakım ve rehberlik verilir. Uyumlu bir fakülte birim olarak hedefimiz her öğrencinin derin onun / onun iş anlam kazmak ve kavramsal ve teknik öğrenme üzerine inşa ve profesyonel sanat hayatına girmesi için temel olarak hizmet edecek tutkulu bir iş ahlakı oluşturmak görmektir. Bizim bakım ve taahhüt yoluyla her öğrencinin kendi çalışmaları ve dünyadaki yerine ilişkin anlayışlarını geliştirmek ve meşgul ve ilgi duydukları mesleki alanda gelişecek MFA Programı Hakkında Görsel Sanatlar Güzel Sanatlar Master amacı, Fotoğrafçılık, Sahne için Yaratıcı Yazarlık ve Yazma ve Ekran anlamak sanatçıları, meşgul ve ilgi duydukları hangi mesleki alanda gelişmeye yetiştirmektir. Her öğrenci ile NHIA en MFA programdan mezun olacak: sanat dünyasının kapsamlı bir farkındalık; bu dünyada onların rolü bir anlayış; yaşam boyu sanatsal kavramsal, yaratıcı, profesyonel ve entelektüel hedefleri; gibi destek mekanizmaları,... [-]