Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Amerika Birleşik Devletleri Virginia Richmond Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Richmond Amerika Birleşik Devletleri En iyi MA Decereleri 2019

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir ana 'derecesi yol veya yönetmek için hazırlar. Bir ana 'derecesi de alan özel çalışma ile takipçiliği bir dizi için bir kişi hazırlar.

ABD uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler olmaya devam etmektedir. ABD'de Üniversiteler dünya sıralamasında hakim ve ülke aynı zamanda heyecan verici çalışma yerlerde geniş bir yelpazede sunuyor. Devlet üniversitesi sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve binlerce öğrenci yüzlerce devlet yayılmış birçok kampüsleri, olabilir.

James River çöküşünden hattı boyunca oturtulmuş Richmond şehir, Virginia, ABD eyaletinin başkentidir. Çeşitli yüksek öğrenim tesisleri şehrin hizmet vermektedir. Şehir iyi tanınmış teknik okulları ile ünlüdür.

Richmond ABD'nde Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Virginia Commonwealth University School of Business

Ekonomi Sanatları Yüksek Lisans mezunları, özel ya da kamu sektöründe analist pozisyonlarının geniş ve hızlı bir şekilde genişleyen niteliklere sahip olmak için bilgi ve ... [+]

Ekonomi Sanatları Ana Bilim Dalı

HAKKIMIZDA

Ekonomi Sanatları Yüksek Lisans mezunları, özel ya da kamu sektöründe analist pozisyonlarının geniş ve hızlı bir şekilde genişleyen niteliklere sahip olmak için bilgi ve tecrübeye sahip olacaklar. Mezunlar, hem modelleme becerileri hem de firma düzeyinde, endüstri ya da makroekonomik verilerin analizi ve yorumlanmasında önemli tecrübe gerektiren pozisyonlar için çok uygun olacaklardır.

Programın benzersiz bir özelliği, uygulanan ekonometride üç temel çekirdek dizilimdir. Bu dersler vaka ve projelerin tanıtımıyla birlikte modelleme tekniklerini ve veri analizini vurgulamaktadır. Bu derslerle öğrenciler güncel istatistik yazılımları ve gerçek veri setleri ile çalışma konusunda geniş tecrübeye sahip olduklarını öğrenmiş olurlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Richmond
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku