Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Amerika Birleşik Devletleri New York Saratoga Springs Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Saratoga Springs Amerika Birleşik Devletleri Top Lisansüstü Eğitimleri 2019

Sosyal Bilimler yüksek lisans programı ya da MA, güzel sanatlar, beşeri bilimler, sosyal bilimler ya da benzeri disiplinlerde alınan eğitim sonrasında verilen bir eğitim programıdır. Bu programlar bir ya da iki yıl sürmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Saratoga Springs Saratoga County, ABD yer almaktadır. Kaplıcalar bu şehir hakkında en biliyorum şey vardır. Dört yıl ve iki yıl lisans ve yüksek lisans programları ile birlikte, şehirde yükseköğretim kurumlarında ön lisans sunmaktadır.

Saratoga Springs ABD'nde Lisansüstü Eğitimleri Araştır 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Empire State College, State University of New York

Sosyal Politika Sanatlar Master uygulayıcılar, yöneticiler ve yöneticiler için tasarlanmıştır kamu ve özel için ya devlet ya da örgüt politikalarının daha etkin hale geti ... [+]

Sosyal Politika Sanatlar Master yöneticileri ve dizayn için uygulayıcılar, yöneticiler, bir kamu ve özel için ya devlet ya da organizasyon politikaları daha etkili-make hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız kar ve kar amacı gütmeyen sektör.

&nbsp

Sosyal Politika yüksek lisans programında öğrenciler sık sık yer alan ya da anlayış ve iş arkadaşlarının etkisi çalışma hayatını, bu onların örgütlerinin hayatlarını hizmet ettiği toplumları ve politikaları geliştirmek isteyen.

&nbsp

Bu programda sizin politika, uygulama ve analiz becerileri inşa ve federal, eyalet, yerel ve örgütsel politika ve politika süreçleri arasındaki bağlantıların daha büyük bir anlayış geliştirmek. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Saratoga Springs
Eylül 2019
Yarı zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Empire State College, State University of New York

Bu ve daha Bulunduğunuz pozisyonda verimli hale getirmek için daha büyük sorumluluklar ya da yeni pozisyonlar için hazırlamak üzere tasarlanmıştır emeğin, endüstri ilişki ... [+]

politika çalışmaları ve emek Master of Arts sendikacılar için tasarlanmış, insan kaynakları uzmanları, hakemler, eğitimciler, gazeteciler, siyasi aktivistler, avukatlar, ve bu sanayi özel katılan devlet ya da. program Amerikan iş ilişkileri, iş geçmişi, iş hukuku ve toplu pazarlık bir arka plan sağlarken, birincil konsantrasyon güncel sorunlar ve politikalar küresel ekonomideki değişimler, teknoloji, iş gücü ve işyeri tarafından oluşturulan açık.

Meslekte ilerleme isteyen öğrenciler için program ayrıca iletişim, analitik ve liderlik becerilerini güçlendirmek tarafından mesleki yeterlilik ve kariyer fırsatları geliştirmeyi amaçlamaktadır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Saratoga Springs
Eylül 2019
Yarı zamanlı
15 ay
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku