Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Amerika Birleşik Devletleri Texas San Antonio

San Antonio Amerika Birleşik Devletleri En iyi MA Programları 2019

MA Uygulamalı dilbilim bilim daha yüksek bir konsantrasyon ve sınıf uygulamaları üzerine daha az onlar yaygın bilinen olarak Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, bir dizi en yaygın olanıdır.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

San Antonio Padua Saint Anthony adını bir şehirdir. 100.000 öğrenci üzerinde fazla 31 yüksek öğretim kurumları ev sahibi. On the River Aztek Arrieson River Tiyatrosu, Fiesta Noche del Rio ve film saray kentin en önemli yerlerdir. "

San Antonio ABD'nde Lisansüstü Eğitimleri Bak 2019

Devamını oku Daha Az
MA

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Texas
San Antonio
Eğitim türü
Hız
Our Lady of the Lake University Online

Lake University'nin çevrimiçi Psikolojik Danışmanlık Master of Lady'simiz, CACREP Standartlarına uyumlu bir müfredat üzerine kuruludur ve Okul Danışmanlığı, Klinik Zihins ... [+]

Lake University'nin çevrimiçi Danışmanlık Yüksek Lisans Ustası ile kariyerinizi bir üst seviyeye taşımak için gereken becerilere hakim olun . Program, Danışmanlık ve İlgili Eğitim Programları (CACREP) Standartları Akreditasyon Konseyi ile uyumlu bir müfredat ve kariyerine özel üç uzmanlık sunmaktadır:

Okul Danışmanlığı Her yaştan öğrencilere, ortak davranışsal ve öğrenme problemlerine yönelik çözümleri değerlendirerek ve bularak, psikolojik sağlığı teşvik ederek ve etkili kariyer gelişim planlaması uygulayarak eğitimlerinden en iyi şekilde yararlanmaları için yardım edin. Toplam kredi saati: 48Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlığı Her yaştan ve kültürden gelen müşterilere, özel muayenehanelerde, yatarak ya da ayakta tedavi kurumlarında, devlet kurumlarında ya da hükümet dışı kuruluşlarda ya da toplum kuruluşlarında klinik ruh sağlığı danışmanı olarak duygusal sağlık sorunlarının üstesinden gelmelerinde yardımcı olun. Toplam kredi saati: 60Klinik Rehabilitasyon Danışmanlığı Yaşlılar, gaziler, kronik hastalık ve sakatlıktan muzdarip olanlar ve bağımlıları geri almak gibi hassas nüfusların yaşamlarını iyileştirin ve yeni iş olanaklarına bağlanmalarına ve mesleki becerilerini geliştirmelerine yardımcı olun. Toplam kredi saati: 60Sertifika için hazırlanınOkul Danışmanlığı uzmanlık alanımız sizi Teksas Okul Danışmanlığı sertifikası ve diğer birçok eyalette okul danışmanlığı sertifikalarına başvurmaya hazırlar. *Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlığı ve Klinik Rehabilitasyon Danışmanlığı uzmanlıkları sizi LPC stajyerine başvurmaya hazırlar ve gerekli 60 kredilik eğitim ve öğretim için 60 kredi sağlar. *Klinik Rehabilitasyon Danışmanlığı uzmanlığı ayrıca sizi Sertifikalı Rehabilitasyon Danışmanı (ÇHS) olarak başvurmaya hazırlar.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri San Antonio
September 2019
Yarı zamanlı
2 yıl
Online
İngilizce Devamını oku