Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Amerika Birleşik Devletleri Virginia Fairfax Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Fairfax Amerika Birleşik Devletleri Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) 2019

Bir ana 'derecesi mesleki uygulama çalışma veya alanı belirli bir alanın bir ustalık veya yüksek mertebe genel bakış gösteren çalışma geçirmiş kişilere verilen bir akademik derece olduğunu.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Fairfax, Virginia toplam nüfusun 13 üzerinde% hesapları bir milyondan fazla nüfusu için yargı oynarken ev sahibi en kalabalık olduğu. Kent diğerleri arasında tıbbi derece sunan bir devlet üniversitesi dahil çok sayıda devlet okullarına ev sahipliği yapmaktadır.

Fairfax ABD'nde Lisansüstü Eğitimleri İncele 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Virginia International University

TESOL Master of Arts (TESOL MA) programı İngilizce dil öğretimi alanında dil öğretim uzmanları olarak iş dünyasına gelecek mezunları hazırlar. TESOL programı mezunları, b ... [+]

Her zaman keşfetmek ve diğer kültürleri ve ülkeleri yaşandığı hayal ettiniz mi? ABD'de veya dünyanın her yerinden İngilizce öğretmek için seyahat etmek istiyorsun? Eğer başarılı olmak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyor musunuz?

A TESOL Master of Arts (TESOL MA) Program İngilizce dil öğretimi alanında dil öğretim uzmanları olarak iş dünyasına gelecek mezunları hazırlar. TESOL programı mezunları, birçok farklı eğitim ortamlarında ABD'de ve yurtdışında çalışmak için nitelikli.

Program işverenlerden öneriler içeren bir müfredat oluşturarak dil öğretimi alanında öncü olmayı hedeflemektedir. Bu bizim müfredat tutar kadar güncel ve kesme kenarı, kendi iş arama gerekli bir kenarı ile mezun sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fairfax
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku