washington'da Amerika Birleşik Devletleri MA Programı

washington'da Amerika Birleşik Devletleri Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri 2018

Yüksek lisans

Başlığı ile Programları "Master of Arts " geleneksel olarak felsefe, tarih veya edebiyat gibi sosyal bilimler hususları kapsamaktadır. Sanatlar Yüksek bir lisans programı (Lisans) bir kazanılan derece sonra alınabilir lisans programlarıdır. Sanat programlarının Masters başlık "MA ", "Master of Arts " veya "MA ".

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Washington eyaleti ülkenin en ilerici ve gelişmiş devletlerinden biridir. Neredeyse her türlü büyük en iyi eğitimlerin bazı sağlayan birçok üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır.

washington'da ABD'nde Lisansüstü Eğitimleri Araştır 2018

Devamını oku

American Consortium of Universities (INTERLINK)
Online ve Kampüs Kombineli Tam zamanlı 1 yıl September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Seattle

[+]

.

Örneğin:

Yurtdışında Eğitim [-]

Eğitimde Ma

Goddard College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Plainfield Seattle + 1 daha

Eğitim Sanat Goddard Master, sen soruşturma konuyu seçmek ve en iyi ve ne çalışma sizin ve topluma en katkıda bulunabileceğini öğrenmek nasıl dayanan bir çalışma programı tasarlayabilirsiniz. Goddard sırayla size çalışmanın konuyla doğasında uygulamalar ve teoriler daha geniş bir görünüm görmenizi sağlar çalışmanın diğer ilgili alanlarda, çizerek konu hakkında düşünmeye davet ediyor. Bir tür ... [+]

Eğitimde MA

Eğitim Sanat Goddard Master, sen soruşturma konuyu seçmek ve en iyi ve ne çalışma sizin ve topluma en katkıda bulunabileceğini öğrenmek nasıl dayanan bir çalışma programı tasarlayabilirsiniz. Goddard sırayla size çalışmanın konuyla doğasında uygulamalar ve teoriler daha geniş bir görünüm görmenizi sağlar çalışmanın diğer ilgili alanlarda, çizerek konu hakkında düşünmeye davet ediyor. Böyle bir bakış açısı daha bütünsel bir tez proje oluşturmak için olanak sağlar ve size hayatınızın sizin zorlukları ve hediyeler hakkında süreçte daha fazla bilgi edinmek için olanak sağlar.

Eğitim Master of Arts bu alanlarda çalışma seçenekleri sunar:... [-]