close

Filtreler

Sonuçları Göster

Almanca Çalışmaları Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar Karşılaştır

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, bazı öğrenciler çalışmalarına devam etmek ve alanlarıyla ilgili bilgilerini zenginleştirmek isterler. Bu öğrenciler için, bir Sanat Ustası peşinde olmak genellikle ödüllendirici bir yatırımdır. Bir Master of Arts genellikle tamamlamak için iki yıl alır ve kabul için bir lisans derecesi gerektirir. Alman Araştırmalarında MA nedir?… Devamını oku

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, bazı öğrenciler çalışmalarına devam etmek ve alanlarıyla ilgili bilgilerini zenginleştirmek isterler. Bu öğrenciler için, bir Sanat Ustası peşinde olmak genellikle ödüllendirici bir yatırımdır. Bir Master of Arts genellikle tamamlamak için iki yıl alır ve kabul için bir lisans derecesi gerektirir.

Alman Araştırmalarında MA nedir? Çoğu zaman, bu programlardaki öğrenciler zamanlarının çoğunu Alman dilini ve kültürünü okuyarak geçirirler. Bu nedenle, öğrenciler Avrupa tarihi ve ekonomisi, uluslararası ilişkiler ve politika gibi bu konularla ilgili diğer dersleri alabilirler. Alman edebiyatının merkezi bir çalışma noktası olması muhtemeldir; Bu alanda bir Yüksek Lisans Sanatını takip eden öğrenciler, Almanca metinleri anlama ve yorumlamalarını arttırmak için dil kursları ve edebi teoride çok zaman harcayabilirler.

Bu çalışma alanı, günlük öğrenme ve konuşma yeterliliği için yararlı olan araştırma ve eleştirel düşünme becerilerini güçlendirmektedir. Öğrenciler ayrıca Avrupa'nın daha geniş bağlamında Almanya'yı daha geniş bir anlayışa kavuşturabilirler. Son olarak, bu program ile, bireyler, Almanca'da, dil becerisi açısından değerli bir dil yeterliliğine sahip olabilirler.

Bir yüksek lisans programının maliyeti, hangi üniversiteye katılmayı seçtiğinizi ve o üniversitenin bulunduğu yere göre değişir. Farklı maliyet seçeneklerinden dolayı, belirli finansal sorularınızla bir akademik danışman ile görüşmeniz tavsiye edilir.

Mezun olduktan sonra, Alman Çalışmaları yüksek lisans programlarındaki öğrenciler genellikle araştırmacı ve eğitimci olarak kariyer peşinde koşuyorlar; bu pozisyonlar eğitmenden danışmana kadar değişmektedir. İleri seviyedeki dil kapasitesi nedeniyle, mezunlar sıklıkla yazar, editör veya sosyokültürcü olurlar. Diğerleri uluslararası ilişkilerde çalışmayı seçebilir. Alman kültür ve toplumunun derinlemesine anlaşılmasını sağladıktan sonra daha fazla birey iş geliştirme ve ekonomiye girmektedir.

Alman çalışmalarındaki birçok MA program seçeneği sadece yüz yüze eğitim ve derslerle yerinde tamamlanabilir. Ancak, bazı çevrimiçi seçenekler mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Medford, Amerika Birleşik Devletleri

Bu bölüm aynı zamanda, Almanca ile birlikte, bir Eğitim Sertifikası ile birlikte eğitim bölümü ile birlikte bir Master of Arts sunmaktadır. Derecesi yüksek nitelikli ortaokul ... +

Bu bölüm aynı zamanda, Almanca ile birlikte, bir Eğitim Sertifikası ile birlikte eğitim bölümü ile birlikte bir Master of Arts sunmaktadır. Derecesi yüksek nitelikli ortaokul öğretmenleri hazırlamak için tasarlanmıştır. -
MA
Tam zamanlı
2 yıl
Ingilizce
Ağu 2020
Kampüs

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın