aşağı Saksonya Almanya Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Derecesi

aşağı Saksonya Almanya En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2018

Yüksek lisans

Yüksek lisans öncelikle genel matematik eğitimi geliştirmek veya öğretmek isteyen öğrenciler içindir.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Aşağı Saksonya Almanya'da bir durumdur. Bu 8 milyon kişi ile ülkedeki 4. en kalabalık eyaletidir. Devlet 38 ilçe için ayrılmıştır. Bu en ünlü üniversiteler, kolejler ve yüksek öğrenim akademiler bazılarına ev sahipliği yapmaktadır.

aşağı Saksonya Almanya'da MA'lar Bul 2018

Devamını oku

Sanat Ve Kültür Yönetimi Yüksek Lisans

Leuphana University of Luneburg
Online Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 4 dönem October 2018 Almanya Lüneburg + 2 daha

Profesyonel Okulu ve Goethe-Institut tarafından 2018'den yönetilecek olan Sanat ve Kültür Yönetimi Yüksek Lisansları, dönüşümle başa çıkmak için dünyanın her yerinden kültürel profesyonelleri eğitecek yenilikçi, yeni İngilizce, profesyonel, uzaktan eğitim kültür yönetimi programıdır. kültür sektöründe süreçler. [+]

Profesyonel Okulu ve Goethe-Institut tarafından 2018'den yönetilecek olan Sanat ve Kültür Yönetimi Yüksek Lisansları , dönüşümle başa çıkmak için dünyanın her yerinden kültürel profesyonelleri eğitecek yenilikçi, yeni İngilizce, profesyonel, uzaktan eğitim kültür yönetimi programıdır. kültür sektöründe süreçler.

Programın merkezinde disiplinler arası ve disiplinlerarası kültür ve iş çalışmalarına odaklanan kapsamlı bir uluslararası kültürel yönetim yer almaktadır. Kültürel kurumlarla ilgili demografik değişim, dijitalleşme ve küreselleşme gibi güncel gelişmelerin getirdiği risklere ve fırsatlara bakacak ve kuruluşunuzu geleceğe uygun hale getirecek uzun vadeli stratejiler geliştireceksiniz.... [-]