stuttgart Almanya Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı

stuttgart Almanya En iyi MA'lar 2018

Yüksek lisans

Başlığı ile Programları "Master of Arts " geleneksel olarak felsefe, tarih veya edebiyat gibi sosyal bilimler hususları kapsamaktadır. Sanatlar Yüksek bir lisans programı (Lisans) bir kazanılan derece sonra alınabilir lisans programlarıdır. Sanat programlarının Masters başlık "MA ", "Master of Arts " veya "MA ".

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Stuttgart Almanya'nın altıncı büyük şehri, aynı zamanda Baden-Württemberg eyaletinin başkenti değil sadece. Kent otomobil endüstrisinde büyük bir nüfus ve zengin bir tarihe sahiptir. Bu yüksek öğrenim fazla yedi büyük kamu kuruluşları vardır.

stuttgart Almanya'da MA'lar Bak 2018

Devamını oku

Yüksek Lisans in Business

Macromedia University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 3 - 4 dönem March 2018 Almanya Münih Stuttgart + 1 daha

[+]

MA programları daha sonra Mart ayında başlayacak. Alternatif olarak, 210 ECTS'nin altındaki öğrenciler, MA programıyla birlikte, Mart ayından başlamak üzere çevrimiçi bir Hazırlık Dönemi yapabilirler.

Program Süresi

Tüm MA programları Mart ayında başlar ve üç yarıyıl süresince (1.5 yıl) tam zamanlı programlar olarak önerilir. MA dersleri genellikle ders saatlerinde haftada üç gün sürer.

Kurs ücretleri

Yüksek Lisans: Dönem başına 6.000 € taksit ve bir defalık € 500 kayıt ücreti * AB dışı Master: Dönem başına 6.000 € taksit tutarı artı bir defalık 750 € kayıt ücreti * ... [-]

Ma Küresel Iletişim

Tilburg University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl August 2018 Almanya Stuttgart

Global İletişim Kültür Çalışmaları Yüksek Lisans programının tam İngilizce öğretti parça, yenilenmiş bir olduğunu. kültürler ve alt kültürler arasındaki bu iletişimi o ilgilendiren insanları nasıl etkilediğini Sen küreselleşme ve superdiversity, zamanlarında yaşam iletişimsel zorlukları anlamak için öğreneceksiniz, eğitim ve politika üretme, bu kişileri geliştirmek ve işbirliğini kolaylaştırmak nasıl. [+]

Küresel iletişim

Global İletişim Kültür Çalışmaları Yüksek Lisans programının tam İngilizce öğretti parça, yenilenmiş bir olduğunu. kültürler ve alt kültürler arasındaki bu iletişimi o ilgilendiren insanları nasıl etkilediğini Sen küreselleşme ve superdiversity, zamanlarında yaşam iletişimsel zorlukları anlamak için öğreneceksiniz, eğitim ve politika üretme, bu kişileri geliştirmek ve işbirliğini kolaylaştırmak nasıl.

Neden Tilburg Küresel İletişim?

Modern yaşam ciddi küreselleşme etkilenir. beşik ve mezara arasında biz aynı arka plan paylaşmayan insanlarla etkileşim durumlara binlerce karşılaşıyoruz. Biz aynı yerde kalmaz, daha hareketli ve günlük rehber birçok farklı sosyal grupların kapsar.... [-]