würzburg Almanya Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programı

würzburg Almanya Top Lisansüstü Eğitimleri 2018

Yüksek lisans

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir ana 'derecesi yol veya yönetmek için hazırlar. Bir ana 'derecesi de alan özel çalışma ile takipçiliği bir dizi için bir kişi hazırlar.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Würzburg şehir Bavyera, Almanya bulunan Regierungsbezirk Aşağı Franken başkenti. Bu araştırma ve bilim çok sayıda akredite kurumları yanında fazla 133.000 sakinlerinin oluşan büyük bir topluluk ev sahipliği yapıyor.

würzburg Almanya'da MA Programları Hepsini İncele 2018

Devamını oku

Mültecilerin Ve Göçmenlerin Ile Uluslararası Sosyal çalışmalarında Sanat Ustası

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt
Kampüs Tam zamanlı 3 dönem March 2018 Almanya Würzburg Schweinfurt + 1 daha

Master programına "Mülteciler ve Göçmenlerle Uluslararası Sosyal Çalışma" bir uygulama odaklı, ardışık, içerik bakımından ve paylaşım uluslararası odaklı İngilizce çalışma programı var. [+]

würzburg Almanya Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar 2018. Master programına "Mülteciler ve Göçmenlerle Uluslararası Sosyal Çalışma" Bir uygulama odaklı içerik açısından, ardışık ve paylaşma uluslararası odaklı İngilizce bir çalışma programıdır. Destek ve ulusal bir bağlamda mülteci ve göçmenleri güçlendirmek, hem de onların entegrasyonunu teşvik etmek - çalışmaların Bu ders için Sosyal Hizmetler, alanında akademik uygulamaya yönelik yeterlilik yoluyla katkıda bulunmak isteyen potansiyel öğrencilere yöneliktir ev sahibi toplum veya temel hizmetler ve kamu yönetiminin kültürlerarası açılması; Bu özellikle yabancı uzmanlar ve Almanya'nın Sosyal Çalışma kendi dilsel, kültürel ve dini arka kazanan hedefleniyor; - Almak ve mültecilerin korunması için düzenli erişim sağlamak için, Avrupa ve uluslararası bağlamda, Avrupa Birliği veya menşe ve transit bölgelerde BMMYK'nın mülteci kamplarının hotspot sığınma merkezlerinde mülteciler için yardım düzenlemek ve bir perspektif vermek insanlar bu tür tesislerin içinde etkiledi. Ülkenin coğrafi ve siyasi durum yanı sıra Ürdün mültecilerin yüksek sayılar çerçevede, bu özellikle ve uygulama orientedly planlı ders içerikleri iletmek mümkündür. Program, uluslararası ve ulusal bağlamda göçmen ve mültecilerin sosyal çalışma eylem alanı için, profesyonel, sosyal ve meslek ile ilgili yeterlilikleri sağlamaktadır. Ampirik bulgular ve teorik referanslara dayanarak, öğrencilerin mültecilerin ve göçmenlerin özel durum için çözüm odaklı eylem uygulamak ve geliştirmek için, kültürlerarası hukuk, eğitim ve psikolojik açıdan nitelikli. Bunlar yerel politikaları alanında yanı sıra uluslararası aktörlerin faaliyet, etkindir. Göç bağlamında sosyal hizmetin mesleki kavramak, böylece daha da geliştirilecektir. Nedeniyle uluslararası yönelim ve yurt dışındaki üniversitelerle işbirliği, FHWS bu yüksek lisans programı menşe ülke ve transit bölgelerde insan ve profesyonel alışverişini teşvik ve böylece sahada çalışmaları ve uluslararası... [-]