würzburg Almanya Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programı

würzburg Almanya Top Lisansüstü Eğitimleri 2018

Yüksek lisans

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir ana 'derecesi yol veya yönetmek için hazırlar. Bir ana 'derecesi de alan özel çalışma ile takipçiliği bir dizi için bir kişi hazırlar.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Würzburg şehir Bavyera, Almanya bulunan Regierungsbezirk Aşağı Franken başkenti. Bu araştırma ve bilim çok sayıda akredite kurumları yanında fazla 133.000 sakinlerinin oluşan büyük bir topluluk ev sahipliği yapıyor.

würzburg Almanya'da MA Programları Hepsini İncele 2018

Devamını oku

Mültecilerin Ve Göçmenlerin Ile Uluslararası Sosyal çalışmalarında Sanat Ustası

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt
Kampüs Tam zamanlı 3 dönem March 2019 Almanya Würzburg Schweinfurt + 1 daha

Master programına "Mülteciler ve Göçmenlerle Uluslararası Sosyal Çalışma" bir uygulama odaklı, ardışık, içerik bakımından ve paylaşım uluslararası odaklı İngilizce çalışma programı var. [+]

Master programına "Mülteciler ve Göçmenlerle Uluslararası Sosyal Çalışma" Bir uygulama odaklı içerik açısından, ardışık ve paylaşma uluslararası odaklı İngilizce bir çalışma programıdır.

Destek ve ulusal bir bağlamda mülteci ve göçmenleri güçlendirmek, hem de onların entegrasyonunu teşvik etmek - çalışmaların Bu ders için Sosyal Hizmetler, alanında akademik uygulamaya yönelik yeterlilik yoluyla katkıda bulunmak isteyen potansiyel öğrencilere yöneliktir ev sahibi toplum veya temel hizmetler ve kamu yönetiminin kültürlerarası açılması; Bu özellikle yabancı uzmanlar ve Almanya'nın Sosyal Çalışma kendi dilsel, kültürel ve dini arka kazanan hedefleniyor; - Almak ve mültecilerin korunması için düzenli erişim sağlamak için, Avrupa ve uluslararası bağlamda, Avrupa Birliği veya menşe ve transit bölgelerde BMMYK'nın mülteci kamplarının hotspot sığınma merkezlerinde mülteciler için yardım düzenlemek ve bir perspektif vermek insanlar bu tür tesislerin içinde etkiledi.... [-]