bremen Almanya Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı

bremen Almanya En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri 2018

Yüksek lisans

Master derecesi doktora nitelikleri daha çok yönlü ve profesyonel ve akademik uygulamalar geniş bir yelpazesi var. ABD Eğitim Bakanlığı'na göre, yüksek lisans programları üç tür araştırma, profesyonel, ve terminal var. En popüler yüksek lisans türleri Master of Arts (MA) ve konu alanları karışımı Yüksek Lisans (MS) bulunmaktadır.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Kuzeybatı Almanya'da Weser Nehri üzerinde bir liman ile, Bremen bir sanayi ve ticaret kentidir. Bu 500.000 'den fazla nüfuslu bir nüfusa sahiptir. Birkaç üniversite ve kolej ev sahipliği yapmaktadır.

bremen Almanya'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2018

Devamını oku

Avrupa çalışmalarda Usta

International Graduate Center (IGC)
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem October 2018 Almanya Bremen şehir

Vizyonumuz özel ve kamu sektöründe Avrupa liderlik rolleri için öğrencileri hazırlamaktır. Biz Avrupa'da ekonomik ve politik dinamikleri kapsamlı, disiplinler arası ve up-to-date çalışma sağlamak üzere bir program tasarladık. [+]

Vizyonumuz özel ve kamu sektöründe Avrupa liderlik rolleri için öğrencileri hazırlamaktır. Biz Avrupa'da ekonomik ve politik dinamikleri kapsamlı, disiplinler arası ve up-to-date çalışma sağlamak üzere bir program tasarladık.

Avrupa özel ve kamu yönetimindeki çalışmalar, Avrupa ekonomi, hukuk ve siyasette, Brüksel'de yoğun bir seminer artı pratik eğitim dönemi teorik bilginin, yönetim, eğitim, pratik beceri ve Avrupa uzmanlık ideal bir kombinasyon sunuyor. Uluslararası akademik uzmanlık ve uygulama odaklı sınıfların Bizim benzersiz karışımı bu olağanüstü bir deneyim sunuyor.

Katma değer AB'de mevcut krizin bakarak ve olası çözümleri tartışarak sunulacak.... [-]