Bremen şehir Almanya MA Derecesi

Bremen şehir Almanya Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) 2018

Yüksek lisans

Master derecesi doktora nitelikleri daha çok yönlü ve profesyonel ve akademik uygulamalar geniş bir yelpazesi var. ABD Eğitim Bakanlığı'na göre, yüksek lisans programları üç tür araştırma, profesyonel, ve terminal var. En popüler yüksek lisans türleri Master of Arts (MA) ve konu alanları karışımı Yüksek Lisans (MS) bulunmaktadır.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Kuzeybatı Almanya'da Weser Nehri üzerinde bir bağlantı noktası sayesinde, Bremen bir sanayi ve ticaret kentidir. Bu 500.000'den fazla nüfuslu bir nüfusa sahiptir. Birkaç üniversite ve kolejlere ev sahipliği yapmaktadır.

Bremen şehir Almanya'da MA Decereleri Karşılaştır 2018

Devamını oku

Avrupa çalışmalarda Usta

International Graduate Center (IGC)
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem October 2018 Almanya Bremen şehir

Vizyonumuz özel ve kamu sektöründe Avrupa liderlik rolleri için öğrencileri hazırlamaktır. Biz Avrupa'da ekonomik ve politik dinamikleri kapsamlı, disiplinler arası ve up-to-date çalışma sağlamak üzere bir program tasarladık. [+]

Bremen şehir Almanya Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2018. Vizyonumuz özel ve kamu sektöründe Avrupa liderlik rolleri için öğrencileri hazırlamaktır. Biz Avrupa'da ekonomik ve politik dinamikleri kapsamlı, disiplinler arası ve up-to-date çalışma sağlamak üzere bir program tasarladık. Avrupa özel ve kamu yönetimindeki çalışmalar, Avrupa ekonomi, hukuk ve siyasette, Brüksel'de yoğun bir seminer artı pratik eğitim dönemi teorik bilginin, yönetim, eğitim, pratik beceri ve Avrupa uzmanlık ideal bir kombinasyon sunuyor. Uluslararası akademik uzmanlık ve uygulama odaklı sınıfların Bizim benzersiz karışımı bu olağanüstü bir deneyim sunuyor. Katma değer AB'de mevcut krizin bakarak ve olası çözümleri tartışarak sunulacak. MES incelemek için beş sebep Avrupa krizi çözmek için yolları hakkında bilgi edinmek için Avrupa ekonomik ve iş geliştirme, AB hukuku ve siyaset ve uluslararası boyutta AB'nin güncelleştirilmiş bir bakış elde etmek Avrupa fonları için başvuruda araçları elde etmek dünyanın her yerinden gelen uluslararası öğrenciler ve öğretim elemanları ile bir ağ oluşturmak için saygın bir lisans derecesi ile istihdam olanaklarını artırmak için Program Program, kapsamlı bir sağlamak için tasarlanmıştır ve olmuştur up-to-date Avrupa'daki ekonomik ve politik dinamikleri çalışmaya. Avrupa ve ötesinde hem mezun ekonomi ve idarenin tüm düzeylerinde Avrupa'yı karşı karşıya temel meselelerden derinlemesine bir anlayış geliştirmek ve Avrupa kurumları ile çalışmak için araçlar satın alacak. Avrupa özel ve kamu yönetimindeki çalışmalar, Avrupa ekonomi, hukuk ve siyaset, Brüksel'de yoğun bir seminer artı pratik eğitimin isteğe bağlı dönem teorik bilgi, yönetim eğitimi, pratik beceri ve Avrupa uzmanlık elde etmek için ideal bir kombinasyon sunuyor. Akademik uzmanlık ve uygulama odaklı sınıfların Bizim benzersiz karışımı bu olağanüstü bir... [-]