idstein Almanya MA Programı

idstein Almanya Top Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2018

Yüksek lisans

MA ya da sosyal bilimler yüksek lisans programı, tarih, İngilizce ya da diğer güzel sanatlar ve beşeri bilimler alanındaki bir ya da iki yıllık eğitimi tamamladıktan sonra alınmaktadır. MA eğitimi araştırma ve derslerden oluşmaktadır.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Biraz üzerinde 20.000 sakinlerinin nüfusu ile, Idstein Hesse, Almanya Devlet Darmstadt bulunan bir kasabadır. Bu yüksek öğrenim çeşitli özel, kamu ve devlet kurumları vardır.

idstein Almanya'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar Bak 2018

Devamını oku

Sürdürülebilir Pazarlama Ve Liderlik Ma

Fresenius University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 4 - 6 dönem October 2018 Almanya Idstein Köln + 1 daha

Uygulamalı Bilimler resmen tanınan Fresenius Üniversitesi Sürdürülebilir Pazarlama ve Liderlik Yüksek lisans derecesi size sürekli kurumsal yönetim vasıtasıyla açılması yeni pazarlar ve müşteri grupları profesyonel hedefe ulaşmak için size yardımcı Almanya'da eşsiz bir temel sunmaktadır. [+]

Sadece mali karları çok daha fazla olan modern yönetim teorisi ilgilenir. Sorumlu kurumsal yönetim planları ve sosyal, ekolojik, ekonomik ve küresel sorunlara bağlamında mallar, enerji, veri ve finans karmaşık akışlarını düzenler. Yeşil fikirleri ve siyah figürler böylece sürdürülebilir pazarlama araçlarını kullanarak elde edilebilir tamamlayıcı kurumsal hedeflerdir.

Ilköğretim iş konuları yanı sıra, disiplinler arası müfredat da yönetim ve pazarlama konularında genel öğrenme materyali içerir. Siz ayrıca bu tür liderlik davranışı ve etik gibi yumuşak becerileri kazandırmak ve küresel ekonomik korelasyonlardan öğreneceksiniz.

Sürdürülebilirlik bir moda trendi değil ama gelecekte tüm dünya ve Alman işletmeler için onlar korumak ve rekabet avantajlarını geliştirmek istiyoruz "zorunluluk" eğer olduğunu. Sürdürülebilir yönetim bilinmeyen boyutta bir düşünce yeni bir yol gerektirir. Sürdürülebilirlik yenilik ve bugün sadece dahili ele alınacak bu sektörde kalifiye profesyoneller ve yöneticiler için bir unrelentingly güçlü bir talep açığa olacaktır hakim duruma şirketler için önemi. Nedeniyle sadece üretime yoluyla tedarik ve lojistik iş tüm segmentlerde kariyer fırsatları bulamazsınız sürdürülebilirlik alanında odaklanmak, teknik ve yöntemsel sosyal beceriler, MA öğrencileri kapsayan geniş disiplinler arası yetkinlik profiline yanı sıra muhasebe ve pazarlama ama aynı zamanda çok aranılan edilecek kurumsal danışmanlık ortakları. Uygulamanın bu geniş spektrumu, Master'ın Sürdürülebilir Pazarlama ve Liderlik eğitimi dersini, geleceğe yönelik umut vaat eden ve günümüz pazar koşullarını yerine getiren bir eğitim haline getirir.... [-]