iserlohn Almanya Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı

iserlohn Almanya En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar 2018

Yüksek lisans

MA, tarih, iletişim, felsefe, teoloji veya İngilizce gibi beşeri bilimler veya güzel sanatlar üzerine eğitim veren bir programı tamamlayan öğrencilere verilen bir yüksek lisans derecesidir. Sosyal Bilimler yüksek lisans derecesi genelde dersleri, araştırma tezini ve yazılı sınavları içermektedir.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Iserlohn Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya'nın en büyük nüfuslu şehirlerinden biridir. Bu yaklaşık 100.000 nüfusa sahiptir. Kent uygulamalı bilimler iki üniversite vardır.

iserlohn Almanya'da MA Decereleri İncele 2018

Devamını oku

Uluslararası Spor Ve Etkinlik Yönetimi Yüksek Lisansı

University of Applied Sciences Europe
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem March 2018 Almanya Hamburg Berlin Bölge Iserlohn + 2 daha

Eğer kariyer fırsatları geliştirmek için bir yüksek lisans derecesi elde etmek niyetinde? Bu Uluslararası Spor Yönetimi, Etkinlik Yönetimi ve Pazarlama Yönetimi lider konuma ulaşmak için hedef nedir? [+]

iserlohn Almanya Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2018. Etkinlik Yönetimi, kendi kural kitabı ile bir endüstri: uluslararası spor etkinlikleri zorlukları becerileri belirli bir set gerektirir. yüksek lisans programı Uluslararası Spor & Etkinlik Yönetimi spor, olay ve pazarlama yönetiminde yönetsel roller için sizi hazırlar disiplinlerarası, uluslararası bir eğitim sunuyor. Tüm ana dalları ve sanayi alanları kaplıdır. Özel golleri iş ve bilim dünyasından ortakları ile vaka çalışmaları, seminerler ve projeler bulunmaktadır. Bizim uluslararası odak ek bir akademik derecesi (: MBA Spor Yönetimi veya Uluslararası İşletme alanında yüksek lisans derecesi tamamlayıcı uluslararası derece) elde hangi yurtdışında isteğe bağlı dönem, takviye edilir. Kariyer Moda futbol itibaren, konserler fuarları ticaret - canlı etkinlikler dünyayı şekillendiren ve büyük ekonomik öneme sahiptir. yüksek lisans programı, uluslararası odaklı, ideal patlama spor ve etkinlikler dallarında yönetsel roller için sizi hazırlar. Bir spor ve etkinlik yöneticisi olarak, gebe, düzenlemek ve heyecanlandırmak deneyim duygusal dünyalarını değerlendirmek ve insanları dokunma - ve aynı zamanda ekonomik bir başarı olan. Arts (MA) Master sizin doktora tamamlamak için gitmek sağlar çalışmalar muhtemelen üniversite ve diğer kurumlarda öğretim veya araştırma pozisyonu için bir gereklilik olarak, bir doktora giden. Ders İçeriği spor, olay ve pazarlama yönetimi için gerekli temel becerileri iletişim yeteneği, disiplinler arası bir şekilde düşünmek ve bir takım yol vardır. Uluslararası Etkinlik Yönetimi planlama ve organizasyon rolleri üzerinde duruluyor Buna ek olarak, Uluslararası Spor Yönetimi, sporda liderlik rolleri doğru içindir. Uluslararası Pazarlama Yönetimi, bu iki konu alanlarını tamamlar. Iletişim ajanslarının katılımı ile, ve Weirather-Wenzel & Partner - Mesleki odak güçlendirmek için, programın Ernst & Young... [-]