paderborn Almanya Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programı

paderborn Almanya En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2018

Yüksek lisans

Sosyal Bilimler yüksek lisans programı ya da MA, güzel sanatlar, beşeri bilimler, sosyal bilimler ya da benzeri disiplinlerde alınan eğitim sonrasında verilen bir eğitim programıdır. Bu programlar bir ya da iki yıl sürmektedir.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Paderborn Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya eyaletinde bir şehir. Bu Paderborn bölgesinin başkentidir. Bu Almanya'nın sanayi kuruluşları hem de bilgi teknolojisi şirketlerinin bir çoğu ev sahipliği yapıyor. Kentin en eski ve ana üniversite Paderborn Üniversitesi.

paderborn Almanya'da Sosyal Bilimler Yüksek Lisanslar(M.A) Karşılaştır 2018

Devamını oku

Mastercard Satın Alma Ve Lojistik Yönetimi

Fachhochschule der Wirtschaft FHDW
Kampüs Tam zamanlı 31 ay October 2018 Almanya Paderborn

Derecesi ile Yüksek Lisans Programı Satınalma ve Lojistik Yönetimi * "Master of Arts" (MA) de bunun öncesi hazırlar [+]

Sanat bir Master Part-time çalışmaları

Derecesi "Master of Arts" (MA) ile Yüksek Lisans programları Satınalma ve Lojistik Yönetimi * alanındaki sorumlu yönetici işlev satın alma ve lojistik algıladıkları Hem ulusal ve uluslararası firmalarda, iyi ondan önce hazırlar. Mevcut iş eğitimi derinleştirmek ve praxistauglichem bilgi olarak konuya özel, metodik tam maaş öğrencilere tamamlıyor. Onlar işletmelerin yönetiminde disiplinlerarası bağlantı olarak önemli bir rol hak Çünkü bu sonradan daha da önemlidir. Bunun için onlar iş kararları bütünsel bir görünüm gerektirir, onlar master program sayesinde gelişir. Bu bütünsel nitelik giderek İşgücü Piyasasında talep ve iş öğrenme için önemli vakıf Formlar olduğunu. * Şu anda Akreditasyon Sürecinde... [-]