Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Almanya Lüneburg Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Lüneburg Almanya Top MA'lar 2019

Sosyal Bilimler yüksek lisans programı ya da MA, güzel sanatlar, beşeri bilimler, sosyal bilimler ya da benzeri disiplinlerde alınan eğitim sonrasında verilen bir eğitim programıdır. Bu programlar bir ya da iki yıl sürmektedir.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Lüneburg Almanya'da MA'lar İncele 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Leuphana University of Luneburg

Profesyonel Okulu ve Goethe-Institut tarafından 2018'den yönetilecek olan Sanat ve Kültür Yönetimi Yüksek Lisansları, dönüşümle başa çıkmak için dünyanın her yerinden ... [+]

Profesyonel Okulu ve Goethe-Institut tarafından 2018'den yönetilecek olan Sanat ve Kültür Yönetimi Yüksek Lisansları , dönüşümle başa çıkmak için dünyanın her yerinden kültürel profesyonelleri eğitecek yenilikçi, yeni İngilizce, profesyonel, uzaktan eğitim kültür yönetimi programıdır. kültür sektöründe süreçler.

Programın merkezinde disiplinler arası ve disiplinlerarası kültür ve iş çalışmalarına odaklanan kapsamlı bir uluslararası kültürel yönetim yer almaktadır. Kültürel kurumlarla ilgili demografik değişim, dijitalleşme ve küreselleşme gibi güncel gelişmelerin getirdiği risklere ve fırsatlara bakacak ve kuruluşunuzu geleceğe uygun hale getirecek uzun vadeli stratejiler geliştireceksiniz.... [-]

Almanya Lüneburg
October 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 dönem
Kampüs
Online
İngilizce Devamını oku