Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Almanya Paderborn Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Paderborn Almanya Top Lisansüstü Eğitimleri 2019

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir ana 'derecesi yol veya yönetmek için hazırlar. Bir ana 'derecesi de alan özel çalışma ile takipçiliği bir dizi için bir kişi hazırlar.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Paderborn Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya eyaletinde bir şehir. Bu Paderborn bölgesinin başkentidir. Bu Almanya'nın sanayi kuruluşları hem de bilgi teknolojisi şirketlerinin bir çoğu ev sahipliği yapıyor. Kentin en eski ve ana üniversite Paderborn Üniversitesi.

in Paderborn Almanya'da MA Programları Karşılaştır 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Fachhochschule der Wirtschaft FHDW

Derecesi ile Yüksek Lisans Programı Satınalma ve Lojistik Yönetimi * "Master of Arts" (MA) de bunun öncesi hazırlar ... [+]

Sanat bir Master Part-time çalışmaları

Derecesi "Master of Arts" (MA) ile Yüksek Lisans programları Satınalma ve Lojistik Yönetimi * alanındaki sorumlu yönetici işlev satın alma ve lojistik algıladıkları Hem ulusal ve uluslararası firmalarda, iyi ondan önce hazırlar. Mevcut iş eğitimi derinleştirmek ve praxistauglichem bilgi olarak konuya özel, metodik tam maaş öğrencilere tamamlıyor. Onlar işletmelerin yönetiminde disiplinlerarası bağlantı olarak önemli bir rol hak Çünkü bu sonradan daha da önemlidir. Bunun için onlar iş kararları bütünsel bir görünüm gerektirir, onlar master program sayesinde gelişir. Bu bütünsel nitelik giderek İşgücü Piyasasında talep ve iş öğrenme için önemli vakıf Formlar olduğunu. * Şu anda Akreditasyon Sürecinde... [-]

Almanya Paderborn
Ekim 2019
Tam zamanlı
31 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku